Apdare

10 dekorēšanas kanāli Youtube, lai sāktu sekot

10 dekorēšanas kanāli Youtube, lai sāktu sekot

Meklējot iedvesmu mājas, guļamistabas, apģērba vai vienkārša priekšmeta dekorēšanai, ir vērts izmantot internetu un veikt labu pētījumu.

Jūs varat izmantot un ļaunprātīgi izmantot savu radošumu, taču daudz palīdz nedaudz iedvesmas - un daži ieteikumi - no tiem, kuri to jau ir darījuši kādu laiku.

Emuāru autori un vietnes sniedz padomus rakstiski, taču labākais ir tas, ja atrodat videoklipu, kurā redzams ne tikai gala rezultāts, bet arī soli pa solim detalizēti parādīts, kā jūs varat padarīt šo rotājumu..

Ja jums patīk personalizēt savas lietas vai telpas jūsu mājās, atklājiet tagad YouTube dekorēšanas kanālus, kas jums jāapmeklē!

1. Doma Arquitetura

Ja jūs remontējat savu māju vai strādājat pie tā pilnīgas dekorēšanas, vislabāk ir meklēt kanālu, kas koncentrējas uz arhitektūru, piemēram, Doma Arquitetura. Šo YouTube kanālu vada arhitekts, kurš sniedz padomus no darba plānošanas līdz priekšmetu izvēlei dekorēšanai vai arī būs daļa no mājas.

Jūs varat sekot projektiem caur kanāla videoklipiem un uzzināt daudz jauna par atjaunošanu un dekorēšanu. Pat ja jūs nedomājat par mājas atjaunošanu, ir vērts pavadīt Doma Arquitetura īpašnieci Patrícia Pomerantzeff.

Varbūt jūs atklāsiet ar viņas palīdzību, ka grāmatu un žurnālu atbalsts guļamistabā būtu labāks nekā viesistabā. Vai arī ideāls jūsu virtuves galds ir apaļš un nav kvadrātveida!

2. DiyCore

Vai jums patīk slavenā “dari pats” apmācības? Tātad DiyCore kanāls (kurā jau ir plaši pazīstamais akronīms DIY, kas nozīmē, ka dari pats) būs interesants. Šajā telpā Karla Amadori mācīs, kā piešķirt jaunu seju dažiem mājas priekšmetiem un izgatavot mazus, īpašus dekoratīvus priekšmetus.

Tā patiešām ir ideja, ka jūs varat to izdarīt pats, bez nepieciešamības pirkt gatavus, un jums ir brīvība izrotāt savu māju vai vidi tā, kā vēlaties. Papildus DIY, kanāls novērtē arī ietaupīšanas mērķi. Tas ir, atstājot māju skaistu, bet bez daudz tērēšanas.

3. Organizējiet bez frills

Vai jums ir grūtības uzturēt lietas sakārtotas un kas vairāk nekā mājas dekorēšanas padomi? Vai arī vēlaties uzzināt, kā visu organizēt? Organizēt bez Frescuras ir kanāls, kuru meklējat. Tajā Rafaela Oliveira sniegs padomus, kā izvairīties no juceklības un vienmēr uzturēt kārtībā mājas vidi..

Izņemot to, jums būs arī padomi dekorēšanai videi, kas saistīta ar mājas elementiem, piemēram, dīvāna un gultas spilveniem, palagiem un paklājiem. Tāpat kā iepriekšējais ieteikums, kanāla galvenais mērķis ir palīdzēt saglabāt jūsu māju bez juceklības un ar neticamu dekoru, vienlaikus daudz ietaupot..

4. Jūs organizējat

Vēl viens kanāls, kas vērsts uz to, lai māja netiktu traucēta, ir Ņinas Brazas Tu Organizas. Tas sniedz padomus, kā mājā visu sakārtot, iepazīstinot ar risinājumiem un nerunājot tikai par tradicionālo, ko visi zina. Kastes, somas, grozi un citi priekšmeti, kurus parasti neņem vērā, ir youtuber padomi.

Tas ir interesants kanāls, īpaši tiem, kam ir maz vietas un daudz kas. Kanāls piedāvā risinājumus, kā vislabāk izmantot vidi un joprojām brīvi pārvietoties. Papildus šiem organizatoriskajiem padomiem Ņina runā arī par dekorēšanu. Viss koncentrējas uz slaveno “dari pats” vai DIY!

5. Maddu Magalhães

Tie, kuri nevēlas redzēt tikai dekorēšanas padomus, labprāt sekos Maddu Magalhães kanālam, kuram ir tāds pats nosaukums. Papildus tam, ka runājat par DIY un dodat padomus par mazām lietām, ko varat darīt pats, youtuber runā arī par modi un pārtiku.

Piemērots jums, kam patīk kādu laiku atrasties visam iekšā un tajā pašā laikā vēlaties dekorēšanas padomus un konsultācijas, tik daudz neiztērējot. Maddu kanāls ir līdzīgs DiyCore, un jums var būt gan iespēja, lai sniegtu gaismu savam radošumam, veicot jauninājumus savā istabā vai visā mājā..

6. Paula Stefānija

Vai jūs esat šī persona, kas dzīvo saistīts ar jaunākajām dekorēšanas ziņām, bet vai jūs arī atbalstāt materiālu atkārtotu izmantošanu? Tad Paulas kanāls ir tas, ko meklējat. Tas seko Maddu un DiyCore līnijai, izmantojot soli pa solim un DIY padomus.

Paula kanāla atšķirība ir tāda, ka papildus tam, ka jūs iemācāt izgatavot skaistus dekoratīvus priekšmetus, tas norāda arī uz to, ka daži materiāli, kas nonāktu atkritumos, piemēram, kartons, tiek atkārtoti izmantoti..

7. Džesika Taynara

Džesikas kanāls ir diezgan daudzveidīgs. Jūs atradīsit padomus DIY, bet arī par māti un ikdienas lietām. Tas ir ideāli piemērots tiem, kam patīk dažādība un kuri vēlas pavadīt vlogeri, kurš runā par dekorēšanu un ienes citas tēmas.

Viņa sniedz padomus par maziem dekoratīviem priekšmetiem, ko izgatavot mājās, izmantojot materiālus, kas jums, iespējams, jau ir, piemēram, EVA un pārstrādājamus materiālus. Citi interesanti videoklipi rada ideju par māju atkārtotu izmantošanu citās telpās.

Tāpat kā citi youtuberi, Džesika cenšas sniegt padomus tiem, kas vēlas padarīt māju skaistu, mūsdienīgu un nav daudz budžeta, ko tērēt apdares daļai. Tā kā kanāls runā par mātes stāvokli, ir arī padomi mazuļa istabas dekorēšanai.

8. Marija Elizabete

Marijas Elizabetes kanāls ir starptautisks. Bet neuztraucieties, jums nav jābūt ekspertam angļu valodā, lai sekotu līdzi padomiem. Savos videoklipos viņa parāda, kā noformēt dažādas vides mājā, kā arī iepazīstināt ar dažiem viņas dienas stāstiem.

Papildus dekorēšanai viņa iepazīstina ar DIY un organizēšanas padomiem. Forši ir tas, ka videoklipus atdala mājas istabas. Ja ideja ir runāt par virtuvi, attēlā atradīsit tekstu Virtuve un, ja runājat par savu darba istabu, mājas biroju. Un tā tas notiek.

Ir vērts skatīties pat tad, ja ir jāseko tam, ko Marija mainīs noteiktā mājas vidē.

9. Ricotta nekūst

Ricota īpašnieka Dani Vasconcelos uzmanības centrā nav pašdarināšanas pamācības un kur meklēt pieejamākus objektus. Viņa arī runā par stilu un parāda preces, kuras nopirkusi populāros veikalos, lielveikalos un pat bazāros.

Jūs varat atrast videoklipus par mēbeļu atjaunošanu - vienā no tiem youtuber parāda, kā jūs pārveidojāt miskastē atrodamo atzveltnes krēslu, kā padarīt sienu ar paletēm, kas tērē maz, apdare ar priekšmetiem no lielveikaliem un veikaliem par 1,99, padomi dekoratīvo priekšmetu pārveidošanai izmantojot tikai krāsu un kā izgatavot savas mēbeles.

Ļoti daudzveidīga, vai ne??

10. Ak prieks!

Ja jums patīk sekot tendencēm ārpus Brazīlijas, vēl viens interesants Youtuber ir sekot Joy ar savu kanālu Oh Joy! Papildus dekorēšanas padomiem viņa māca arī padarīt rotaļlietas (atmiņas spēli), ēdienu, organizēt dzimšanas dienas ballītes (vai svinēt kaut ko īpašu) un ziedu kompozīcijas.

Tas ir angļu valodā, taču ir vērts to ievērot, jo tajā ir ļoti forši un jautri padomi!

Vai jūs jau zināt visus šos dekorēšanas kanālus pakalpojumā YouTube? Pievienojiet savam sarakstam, lai skatītos un sekotu atjauninājumiem! Jūs noteikti atradīsit lieliskas konsultācijas, kā atteikties no tā jūsu mājas dekorā!

49 brīnišķīgi zemnieciski aizkari - neticamas idejas videi!
Lauku stila aizkars kādu laiku ir bijis dekoratīvos projektos. Zemniecisks audums iezīmē šo aizkaru stilu, kas pārsniedz gaismas iekļūšanas vidē kontr...
Retro paklājs - 70 neticamas idejas un modeļi, padomi un kur nopirkt!
Daži vienumi spēj pilnībā modificēt jebkuru vidi. Paklājs ir viens no tiem. Kad mēs runājam par vintage modi, prātā nāk šie nostalģiskie gabali ar vec...
Bērnu istabas dekorēšana Vairāk nekā 45 fotogrāfijas, lai jūs iedvesmotu!
Zīdaiņa atnākšana ir viens no vissvarīgākajiem mirkļiem pāra dzīvē. Un tieši šī iemesla dēļ arī gaidīšanas mēnešiem jābūt pilniem ar plānošanu un orga...