Apdare

10 padomi viesistabas apdarei

10 padomi viesistabas apdarei

Viesistaba ir vispopulārākā vieta mājās, kas kalpo gan iedzīvotāju izklaidei, gan ģimenei, lai sanāktu kopā, lai papļāpātu, atpūstos pēc garas darba dienas vai kopā baudītu televīzijas programmu. Vairumā gadījumu dzīvojamā istaba ir mājas vide, kas atrodas pastāvīgā kustībā. Tāpēc šī teritorija ir jāizrotā ar patīkamu atmosfēru, lai garantētu apmeklētāju un īpašnieku komfortu..

Plānojot dzīvojamās istabas dizainu, pirmais un vissvarīgākais faktors ir telpas mērķa noteikšana. Tas ir, kā jūs vēlaties izrotāt un ko jūs vēlaties nodot. Vietai ir jābūt stilam un labai gaumei, kas atspoguļo dzīvesvietā dzīvojošo personību.

1. Liela viesistabas apdare ar gleznām, gaišiem dīvāniem un tumšu paklāju

2. Gaišos un tumšos toņos dekorēta viesistaba ar tapetēm.

Apskatiet 10 viesistabas dekoru padomus, kurus mēs atdalījām

Šeit ir daži svarīgi padomi, kā iekārtot savu viesistabu un tiešām to ievietot tā, kā vēlaties:

1. Mēbelēm, ieskaitot dīvānu, krēslus un galdus, dodiet priekšroku neitrāliem toņiem. Izšļakstiet drosmīgas krāsas aksesuāros, piemēram, lampās, spilvenos, dekoratīvos priekšmetos un aizkaros.

2. Ja jums patīk krāsu sajaukums, izvēlieties mākslas darba toņus, kurus jūs apbrīnojat. Tas var apvienot gabalu ar dekoru un radīt interesantu harmoniju.

3. Gaišās un košās krāsās iekārtots numurs.

4. Izsmalcināta viesistaba rotā pelēkas un melnas nokrāsas ar tādiem priekšmetiem kā abažūrs, gleznas, tikpat izsmalcināts dīvāns.

3. Apdares eksperti saka, ka baltā vide izskatās lielāka nekā ir, bet to sausums var būt vienmuļš. Mīksta pelnu palete sasniedz tādu pašu izmēru efektu un neļauj telpai kļūt blāvai.

4. Pārveidojiet savu istabu ar labi izvēlētiem un mērķtiecīgiem piederumiem. Jaunu spilvenu un dažu gabalu pievienošana var likties, piemēram, jums ir jauns dīvāns vai atzveltnes krēsls.

5. Kā jau minēts iepriekš, pareizā krāsa var padarīt vidi izskatīties lielāku. Bet, ja jūs nevēlaties pārāk mainīt viesistabas izskatu, izvēlieties sienu un krāsojiet to, tikai tas pilnībā mainīs vides vibrāciju.

5. Istaba, kas dekorēta ar zaļu sienu, pārkāpjot vides monotoniju un uzlabojot telpu.

6. Sakārtojiet sēdekļus, lai izveidotu siltu un aicinošu vietu. Ādas krēsli un pufi pie kamīna (ja tāds ir) un divi dīvāni, kas pārkārtoti "L" formā, ir atpūtas formas, ielūgums uz labu sarunu.

7. Stratēģiski izmantojiet plauktus. Novietojiet plauktus atvērtus un zemus. Rezultāts: atvieglota telpa.

6. Dzīvojamās istabas dekors ar plauktiem un kamīnu.

7. Dzīvojamās istabas un ēdamistabas dekorēšana kopā

8. Izmantojiet gaismas ķermeņus, lai iegūtu elegantu izskatu. Lukturis var ne tikai unikāli apgaismot viesistabu, bet arī kalpot kā skulptūra.

9. Cits priekšmets, kam jābūt uzmanīgam, izvēloties, ir viesistabas paklāji, un ir ļoti svarīgi būt uzmanīgiem, lai neiegādātos paklāju, kas pārāk kontrastē ar dīvānu, uzgali un lai būtu divi paklāji, viens aukstākiem periodiem. (šis var būt smagāks un smagāks krāsā) un vēl viens paklājs karstākā gada periodiem (tas ir mazāka apjoma, ar gaišāku audumu un maigākām krāsām).

10. Koka paneļi var dot daudz mājīgāku gaisu jūsu videi. Šos paneļus joprojām var izgatavot ar pārstrādātām paletēm, nojaukšanas koksni un daudziem citiem rūpniecībā pieejamiem materiāliem.

8. Koka paneļi, ko izmanto viesistabas apdarē.

9. Telpu apdare ar siltiem toņiem, kafijas galdiņš, kas izgatavots, atkārtoti izmantojot paletes.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pilnībā pārveidot savu viesistabu vai vienkārši veikt nelielas izmaiņas, šīs dekorēšanas idejas palīdzēs jums izveidot mājīgāku un relaksējošāku istabu. Ļaunprātīgi izmantojiet savu radošumu.

Palešu dīvānu modeļi, soli pa solim un fotogrāfijas
O palešu dīvāns ir viens no iecienītākajiem tiem, kam patīk modernais stils vai zemniecisks. Uzziniet, kā tādu izveidot palešu dīvāns un redzēt vairāk...
Sarkans virtuves dekors
Ir pagājuši laiki, kad virtuvēm obligāti bija jābūt baltām. Laikam ejot, mājsaimnieces izvēlējās citas krāsas, par kurām mēs nekad nesapņojām, ka kāda...
Dekorētas sienas - spoguļi, uzlīmes, gleznas un daudz ko citu
Gandrīz nav iespējams iedomāties vides dekorēšanu, nedomājot par sienām. Tieši tajos notiek liela daļa telpas apdares “maģijas”. Sienas var būt īsts “...