Apdare

10 radošas un lētas sienu dekoru idejas

10 radošas un lētas sienu dekoru idejas

Mūsdienās ir ļoti nepieciešama dekorēšana. Izrotājiet māju, darba vietu un pat pašu ķermeni - ar drēbēm. Jā, šī vajadzība ir radījusi pasaulē arvien vairāk jauninājumu, kas spēj apmierināt šo cilvēka gribu. Tāpēc pat šodien mēs runāsim par apdari, kas ir ļoti pieprasīta mūsdienu pasaulē, par iekšējo apdari, precīzāk sienu apdari.

Nē, nerunāsim par tapetēm, galu galā tas ir tikai vēl viens dekorēšanas līdzeklis. Tomēr ir tik daudz citu plašsaziņas līdzekļu, kas ir maz vērtēti un ar daudz pieejamākām izmaksām nekā tapetes. Pareizi, lasīšanas beigās jūs vēlaties iziet, dekorējot visas sienas.

Saturs

Dekoratīvie sienu gleznojumi

Pareizi, rāmji var radīt neticamu atšķirību jūsu vidē. Tāpēc tas ir tik ieteicams, ja vēlaties atšķirt sienu no pārējām. Izvēloties gleznu, jābūt uzmanīgam, galu galā ir vairāki stili, sākot no visklasiskākā līdz vismodernākajam, ideāls ir tas, ka darbs atbilst vispārējai vides videi.

Pārbaudiet galveno rakstu par šo tēmu, noklikšķinot šeit.

dekoratīvie rāmji dzīvojamās istabas dekorēšanai ar plauktiem

Biroja sienas apdare ar tumšu sienu

TV istabas siena ar dekoratīvu rāmi

Jautri attēli viesistabas sienas rotāšanai

Vai es varu uz sienas ievietot vairāk nekā vienu attēlu? Atbilde ir jā, uz vienas sienas var ievietot vairākus attēlus. Tomēr uzmanība jāpievērš rāmju lielumam - ja rāmju ir daudz, ideālā gadījumā tiem jābūt maziem, ja tas ir tikai viens vai divi rāmji, tie var būt vidēji vai lieli. Izmantojiet veselo saprātu.

Krāsas un faktūras

Vēl viens plaši izmantots veids, kā atšķirt sienas ar unikālu apdari, ir piešķirt tām krāsu un dzīvību. Ja vēlaties kaut ko vienkāršāku, vienkārši veiciet vienmērīgu krāsošanu uz vienas vai visām vēlamās krāsas sienām - atceroties, ka krāsai jābūt saskaņotai ar pārējās dekorācijas, piemēram, mēbeļu, krāsu.

Sarkana rotāta siena

Tagad, ja vēlaties drosmīgāku un mūsdienīgāku izskatu, ideāls ir izmantot teksturētu krāsu - ir vairāki teksturēšanas modeļi, un es garantēju, ka iespējas ir tādas, kuru jums netrūks. Ieteikums ikvienam, kurš sienu (-u) rotāšanai izmantos faktūras, ir pievērst uzmanību tam, lai vide nebūtu pārāk smaga. Tātad, ja izmantojat teksturēšanu, izvēlieties izrotāt tikai vienu no istabas sienām.

Mēbeles

Tagad, ja jūs pat nevēlaties krāsot savas mājas sienas, nemaz nerunājot par gleznas izmantošanu tās dekorēšanai, kā būtu ar mēbeļu novietošanu pie sienas?

Pareizi, mēbeles, kas ne tikai ir ļoti noderīgas - atkarībā no mēbelēm - var pat sadarboties ar jūsu sienas apdari.

Kā būtu ar milzīgu grāmatu plauktu uz savas viesistabas sienas, kur varētu glabāt savas grāmatas? Lieliska ideja, vai ne??

Sienas uzlīmes

Sienu dekorēšanas mode ar uzlīmēm kļūst ļoti spēcīga. Būtībā uzlīmes ļauj kosmosa lietotājam pielāgot savu sienu ar praktiski bezgalīgu iespēju klāstu. Sienu apdarei, izmantojot uzlīmes, visbiežāk tiek izmantotas tēmas, kas atdarina veģetāciju, taču ir daudz citu ideju, piemēram, sirds uzlīmes, dzīvnieki, nerd tēmas un daudz kas cits.

viesistabas sienas dekors ar putnu uzlīmēm

Dekoratīvas uzlīmes divvietīgas guļamistabas sienai

Viesistaba ar stūra dīvānu, kas dekorēta ar dabas uzlīmēm

Viesistaba ar sienām, kas dekorētas ar līmējošiem kokiem

Cilvēki, nav attaisnojumu naudas trūkumam, kā redzējāt, jūs varat izrotāt savas mājas sienas, tērējot nedaudz vai neko.

Bezmaksas izdrukājami plakāti - bezmaksas veidnes un apdares padomi
Vienkārši ielieciet dekorā jaunu izskatu, uzlīmējiet plakātus pie sienas vai ievietojiet tos rāmjos. Skatiet bezmaksas veidnes izdrukājami plakāti. Ap...
Montessori gulta - iedvesmojieties un ievietojiet mēbeles savā apdarē
An Montesori gulta izdodas radīt mieru, vienlaikus kļūstot par funkcionālu mēbeli. Skatīt dekorēšanas padomus bērnu istabām. Montessori stils ir bijus...
Bambusa mēbeles - 8 padomi, kā pagarināt jūsu mēbeļu mūžu
Bambusa mēbeles ir patiesi eleganti gabali, kas unikāli rotā jebkuru mājas telpu, neatkarīgi no tā, vai tā ir iekšēja vai ārēja. Daudziem cilvēkiem na...