Apdare

10 radošas idejas biroja dekorēšanai

10 radošas idejas biroja dekorēšanai

Birojs parasti ir telpa, kurā mēs strādājam. Tāpēc mums ir jāsaglabā vides uzmanība un funkcionalitāte, lai būtu produktivitāte, taču mēs nevaram atteikties no noteikta komforta šajā telpā, tāpēc ir svarīgi, lai biroja noformējums būtu ļoti labi plānots: spētu saglabāt darbinieku produktivitāti un joprojām ir patīkams acīm un jutekļiem.

Radošas idejas biroja dekorēšanai

Saturs

Kā sākt biroja dekorēšanu

Apdares vienkāršība ir tāda, ka, strādājot, nav traucējošu apstākļu, un tāpēc uzmanieties, lai vidē netiktu ievietota pārāk daudz vizuālās informācijas. Mēbelēm jābūt funkcionālām, tas ir, tām jābūt pietiekami daudz vietas, lai jūsu izmantotie trauki vienmēr būtu pie rokas, lai laiks netiktu tērēts lietu meklēšanai un darbs dotu vairāk. Lai jūs justos ērtāk, ir iespējams ievietot fotoattēlu, kas jums patīk ļoti (piemēram, ģimenei), lai jums būtu ērtāk (daži uzņēmumi neļauj to darīt saviem darbiniekiem).

Dekorētas biroja mēbeles

L formas galdi ir stratēģiski svarīgi, lai jūs varētu ievietot nepieciešamos papīrus, datoru / piezīmju grāmatiņu un citus priekšmetus, jo tas paplašina virsmu un ļauj organizēt vissvarīgākos uzdevumus. Atvilktnes tiek novietotas arī pēc nepieciešamības. Lai dekorētu sienas, izvēlieties gaišas krāsas un maigus toņus (piemēram, baltu vai dzeltenu), jo pētījumi rāda, ka šīs krāsas veicina koncentrēšanos, turklāt ir intelektuāls stimulants.

Gaišas krāsas biroja dekors palīdz uzturēt darbiniekus aktīvus un iedvesmotus no darba

L-veida galdu izmantošana palielina darbinieka darba saskarni, tādējādi palielinot produktivitāti.

Šajā gadījumā biroja galdos tiek izmantots ļoti atšķirīgs raksts, sajaucot koka toņus ar apdari.

Apgaismojums ir svarīgs arī labsajūtai un veselībai. Lai apgaismotu telpu, pietiek ar labi novietotu logu, taču noteikti nenovietojiet galdu visu laiku pret sauli. Daži stratēģiski izvietoti armatūra ir arī labs risinājums. Ieteicams izmantot difūzās gaismas, tas ir, tās izplatās visā vidē.

Galdi lielā birojā, kas vērsti pret logu, lai labāk izbaudītu vides dabisko apgaismojumu

Mākslīgais apgaismojums ir arī svarīgs faktors darbinieku produktivitātes palielināšanā

Izvēloties krēslu, nedodieties pēc skaistākā vai stilīgākā, bet pēc ērtākā (protams, ja jūs varat izrotāt divas īpašības, tas ir vēl labāk). Datora, tālruņa, printera un citu ierīču vadus nedrīkst pakļaut, bet tie pareizi jāglabā (jāslēpj) kanālos. Jo vairāk vietas ietaupīsiet, jo labāk.

Mājīgu un ērtu krēslu izvēle ir svarīga, lai darbinieks justos novērtēts

ja jūs meklējat jauku izskatu, ir svarīgi slēpt elektroinstalāciju un loģisko datoru tīklu

Lai sakārtotu plauktus un / vai plauktus, ir iespējams sakārtot mapes, grāmatas un materiālus pēc priekšmetiem, tēmām un krāsām. Labs krēsls stūrī, lai praktizētu lasīšanu, ir arī liels pieprasījums.

labs piemērs tam, kā plaukti un grāmatu skapji var būt lieliski sabiedrotie biroja vides dekorēšanā

Caurspīdīgi sadalītāji palielina vadības kontroles iespēju

Foto sienas gleznojums, kā padarīt rokām darinātu fotoattēlu
Vai esat kādreiz domājis izveidot a Foto siena izrotāt dzīvojamās istabas vai guļamistabas sienu? Skatiet ļoti vienkāršus, lētus veidus, kas veicina s...
Durvju svars - ziedu veidnes, dzīvnieki, mājdzīvnieku pudele, piena kaste
O Durvju svars sen vairs nav tikai funkcionāls priekšmets, lai kļūtu par dekoratīvu priekšmetu. Uzziniet, kā padarīt Durvju svars pasūtījuma. Ir iespē...
Plātņu hidroizolācija
Plātņu hidroizolācija ir process, kas novērš infiltrācijas šajās konstrukcijās, veidojot aizsargājošu "vairogu", kas novērš ūdens pāreju, neļaujot tam...