Apdare

10 Retro dekoru idejas

10 Retro dekoru idejas

Ja ir kāds stils, kas ir iepriecinājis daudzus cilvēkus, tas ir retro rotājums, kas atgriež vairākus vecus aspektus mūsu pašreizējā dzīvē, dekorējot tā, lai atgādinātu pagātni, bet saglabājot kājas tagadnē..

Šis vārds nāk no "retrospektīva" vai "retrospektīvs", un tas tieši atsaucas uz kaut ko, kas ir noticis iepriekš. Pielietojot modei un dekorēšanai, tas ir guvis lielus panākumus patērētāju vidū.

Retro apdare - pārbaudiet vairākus padomus un idejas, kā dekorēt šo stilu.

1 - spēcīgu krāsu un mēbeļu izmantošana, kas raksturīga 50. gadu laikam, var radīt labu izskatu jūsu istabai ar retro dekoru

Sākot ar vienkāršāku priekšmetu un beidzot ar visu dekorētu istabu, retro var būt risinājums tiem, kas neatmet komfortu un šarmu. Turklāt tas ir kompozīcijas veids, kas “humanizē” vidi, jo dažas ļoti modernas kompozīcijas galu galā atņem no mājas tā “mājas” izskatu. Ja viss ir ļoti funkcionāls un tīrs, maz vietas tiek atstāts objektiem ar siltākām krāsām un vienkāršākiem un jautrākiem komunālajiem pakalpojumiem.

2 - Šis Moblija saliktais modelis izmanto vecā dekora atkārtotu interpretāciju, izmantojot mēbelēs spilgtākas un kontrastējošākas krāsas

Protams, katram ir savas vēlmes, taču, ja esat no grupas, kas dod priekšroku antīkām mēbelēm ar “vecmāmiņas mājas” seju, kāpēc gan neieguldīt retro dekoros?

Apskatiet arī citus telpu un guļamistabu dekorēšanas stilus.

Saturs

Retro apdares priekšmeti

Teorētiski jebkuru mājas telpu var veidot. Nav problēmu, ka traucē arī virtuves, veļas mazgātavas un vannas istabas. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka noteikti priekšmeti ir skaistāki, ja tos izmanto guļamistabā vai viesistabā.

Starp visbiežāk sastopamajiem priekšmetiem viesistabā ir kafijas galdiņi, kumodes, krēsli (atzveltnes krēsli) un pārnēsājamie radioaparāti. Šie radioaparāti ir jautrs rotāšanās veids un būs lieliska vides piesaiste.

3 - Šajā telpā atjaunota retro krēsla un bufetes izmantošana dod jaunu dzīvību videi

4 - Šajā telpā tiek izmantots bufete un vairāk izturīgas mēbeles, apvienojumā ar spēcīgo sienas krāsu, lai radītu pārsteidzošu kontrastu.

Guļamistabā galvgalīši, naktsgaldiņi un lampas ir vieni no pieprasītākajiem priekšmetiem. Telefoni tiek pārdoti arī vecos formātos, kas faktiski darbojas. Plakāti un tapetes ir citas iespējas, kā padarīt telpu vēl skaistāku.

5- Tapetes ar apdruku ar retro rakstu apvienojumā ar atzveltnes krēsliem rada super retro apdari

6 - Jau šajā telpā ar tradicionālāku apdari detaļa ir attēlota un pie sienas piestiprināti ļoti retro stila plakāti, kas videi piešķir pavisam citu gaisu.

Virtuvē un veļas mazgāšanas telpā divām ierīcēm tika piešķirts retro izskats: ledusskapis un veļas mašīna. Lielākie zīmoli pat ir ieguldījuši konkrētās līnijās, lai iepriecinātu patērētājus, kuri vēlas ieguldīt līdzekļus šajā sastāvā. Viņiem ir visas modernās funkcijas, taču viņu “apģērbs” ir pilnīgi retro: krāsains, atšķirīgs un ar aspektu, kas līdzinās pēdējām desmitgadēm.

7 - Vēl viens padoms tiem, kas meklē senāku rotājumu, ir Vintage līnijas Brastemp ierīces, kas piešķir rotājumam īpašu izskatu

8 - Šeit senlaicīgu ierīču izmantošana dod super foršu izskatu videi

Galdi, krēsli un citi mazi priekšmeti atrodami arī “vecajā” versijā, taču vienmēr saglabājot mūsdienu ērtības un funkcionēšanu.

Kāda ir atšķirība starp retro dekoru un vintage dekoru?

Ja esat dzirdējis abus terminus un abus saista ar vecām lietām, jūs varat sajaukt.

Termins “vīnogu raža” attiecas uz vecām lietām (tiešām): mēbelēm, apģērbiem un citiem priekšmetiem, kas datēti galvenokārt no 20. līdz 60. gadiem. Termins “retro” attiecas arī uz vecām lietām, ar atšķirību, ka tās tiek ražotas pašreizējā nozare; tas ir, tas ir sava veida pārlasīšana.

9 - Praktiska shēma par atšķirību starp Vintage un Retro

Abos gadījumos ir iespēja dekorēt ar elementiem, kas mūsdienās ir “neizmantoti”, piešķirot tiem vietu mūsdienu sabiedrībā..

Spogulis viesistabai - 40 modeļi un iespaidīga vide!
Dzīvojamās istabas spogulis ir dekoratīvs risinājums videi, un tas var būt ne tikai lieliska dekorēšanas izvēle, bet arī iespējas paplašināt un piešķi...
Dvīņu istaba - kā izrotāt? + de 40 Īpašas idejas un padomi!
Zīdaiņu istabas vai bērna istabas ierīkošanas un dekorēšanas process var būt nedaudz darbietilpīgs, bet vai esat domājis par divvietīgas istabas ierīk...
Mūsdienu griestu ventilatoru fotoattēli, modeļi un apdares padomi
Dekorācijas uzstādīšana, izmantojot modernu griestu ventilatoru, vairs nav galvassāpes. Piederums ir kļuvis daudzpusīgs, tam ir lieliska lietderība un...