Apdare

12 pasakainas viesistabas mēbeļu idejas

12 pasakainas viesistabas mēbeļu idejas

Viesistaba ir ļoti savdabīga istaba mājā. Bieži vien tur rodas pirmais iespaids par dzīvesvietu un tajā dzīvojošajiem, jo ​​telpas noformējuma stilam ir liela daļa no personīgās gaumes tiem, kas dzīvo šajā vietā, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tas, kurš apdzīvo vidi, pavadītu kādu laiku domājot par viesistabas apdari un mēbelēm, lai tās atstātu apmeklētājam patīkamu iespaidu.

Saturs

TV istabas mēbeles

Istabā netrūkst vietas gan iedzīvotāju, gan apmeklētāju ērtībām. Ideāls ir arī televizora telpa elektroniskām ierīcēm un vieta tikai filmu un programmu skatīšanai, taču, tā kā pieejamās vietas kļūst mazākas, ir svarīgi saskaņot viesistabu ar TV istabu..

Dekorējot TV istabas, ir svarīgi, lai mēbeles būtu izvietotas tā, lai televizors kļūtu par telpas centrālo punktu

TV istabas mēbelēs papildus tradicionālo dīvānu un atzveltnes krēslu komplektam var būt arī televizora panelis

Sienu apšuvumā varat izveidot elementus, kas atbilst telpas mēbelēm, piemēram, šo akmeņu mozaīku, kas atbilst istabas bufetam.

Apgaismojums ir īpašs faktors šajā vidē: jūs varat izmantot gaismas plankumus, lai izceltu dekorēšanas elementus un mēbeles viesistabā

Kā jau teicām iepriekš, istabai izvēlētās mēbeles jums daudz pastāstīs par jūsu stilu un uzņems arī tos, kas ierodas. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvēlēties dzīvojamās istabas mēbeles, lai tās būtu skaistas un saskaņotas ar vidi un pieejamo telpu..

Pirms mēbeļu iegādes veiciet daudz pētījumu. Daži ražotāji un nišas veikali ir viesistabas mēbeļu eksperti un var iegādāties lielāku atlaidi, ja tos pērkat tajā pašā vietā.

Nelielas viesistabas mēbeles

Mazām viesistabām (un mazām ģimenēm) apsveriet iespēju iegādāties tikai divu vai trīsvietīgu dīvānu. Citi cilvēki var apmesties ērtos pufos, kas der, piemēram, zem kafijas galdiņa, vai arī viņi var izrotāt stūri, ja nav daudz cilvēku, kas tos izmantotu. Tas ir lieliski piemērots, lai ietaupītu un izmantotu vietu.

Unikāls 3-vietīgais dīvāns viesistabā olu krēsla pavadībā

Lai izceltu mazo vidi, varat izmantot krāsu un faktūru uz sienām un vienkāršākas viesistabas mēbeles, lai izveidotu izcilu izcilību

Diferencēta materiāla, piemēram, koka, izmantošana, kas rada izcēlumu vienai no sienām, izmantošana ir izplatīts artefikācija nelielu telpu apdarē

Vēl viena interesanta mēbele šai videi var būt mini pagrabs, kas piešķir videi izsmalcinātāku gaisu

Mūsdienu dzīvojamām istabām ir svarīgi ieguldīt mēbelēs, kurām ir spēcīgs ģeometriskais nospiedums. Mūsdienīgajā viesistabā izmantoti prātīgāki toņi, vienkrāsaini audumi, kā arī praktiski dīvāni un krēsli.

Klasiskas viesistabas mēbeles

Klasiskās dzīvojamās istabas ir lieliski piemērotas, ja ir daudz vietas. Tādā gadījumā ieguldiet koloniālās mēbelēs vai ar lielu retro ietekmi. Dīvāni ir mīkstāki un ar ziedu apdruku. Spilvenu un lampu izmantošana ir arī lieliska iespēja, lai istaba izskatās vecmodīga.

Dzīvojamās istabas dzīvokļos, kas dalās telpā ar amerikāņu stila virtuvi, var norobežot ar paklājiem vai pufiem. Ir ļoti svarīgi, lai telpas vide pēc iespējas būtu “neatkarīga” no pārējās mājas.

Grāmatu skapji ir klasiskas mēbeles viesistabās, un tos var izmantot, lai izveidotu nišas dekorā

Vēl viens ļoti atkārtots elements ir dekoratīvo gleznu izmantošana centrā esošo sienu un pufu apdarē, ja jūsu viesistaba ir maza, lai tajā varētu ievietot kafijas galdiņu.

Un, protams, kamīns, klasisks dekorācijas elements, kas padara vidi daudz elegantāku.

Plānojot viesistabas apdari, jāņem vērā citas detaļas, piemēram: attēli, spoguļi, aizkari un plānotās mēbeles. Turklāt vienmēr ir vērts atcerēties, ka tapetēm, uzlīmēm un pašai gleznai ir jāsaskaņo ar stilu un mēbelēm, kuras vēlaties uzstādīt telpā..

PVC grīdas segums. Cenas, krāsas un padomi par uzstādīšanu
Kad runa ir par mājas celtniecību vai atjaunošanu, rodas liels jautājums par to, kuru grīdu izvēlēties. Ja jums tas ir bijis, jūs zināt, par ko es run...
Virtuves grīdas
Virtuvei, kas tiek uzskatīta par mitru vidi, jābūt ar augstu izturību un viegli tīrāmām grīdām. Lai izvēlētos virtuvei vispiemērotāko grīdu, jāpievērš...
Gumijas grīdas - Viss par gumijas grīdām
Ieteicams galvenokārt vietās ar lielu satiksmi, piemēram, slimnīcās, veikalos, slimnīcās, vingrošanas telpās utt gumijas grīda tas ir ļoti izturīgs un...