Apdare

20 ideju dekorēšana ar dabīgiem ziediem

20 ideju dekorēšana ar dabīgiem ziediem

Telpu dekorēšana vidē ar ziediem rada patīkamu un ērtu atmosfēru ne tikai ar savām skaistajām smaržām, bet arī par krāsām, kas rada prieku telpā. Neskatoties uz to, ka pēc noplūkšanas viņiem ir mazs mūžs, ziedi sniedz papildu dzīvību videi, kuru gandrīz neviens cits rotājums nespēj pārnēsāt, tāpēc mēs esam sagatavojuši dažus padomus ziedu rotājumi lai jūs varētu iedvesmot jūsu vide.

ziedu rotājumi

Saturs

Rūpes par sugas izvēli

Atstājot savu māju burvīgāku, izvēlieties stratēģiskus punktus, lai ziedi netraucētu eju. Dekorējot āra vidi, dabiskajiem ziediem nepieciešama kopšana ar mēslojumu, apūdeņošana un dabiskais apgaismojums. Izvēloties sugu, labāk ir tās, kurām nav intensīva aromāta (piemēram, jasmīns un nakts dāma). Šī iemesla dēļ ir daži, kas dod priekšroku mākslīgiem materiāliem, kurus var izgatavot no auduma, zīda, papīra un citiem materiāliem, izceļot rokdarbus ar lielisku sabiedroto, lai saliktu aranžējumus, kas apbur un rotā tāpat. Bet nepārlieciet to, jo tas var kļūt lipīgs.

Apdare ar dabīgiem ziediem

Lai arī dabiskie ziedi ir dārgāki (galvenokārt maijā, Līgavu mēnesī un Mātes dienas svinībās, jūnijā, Valentīna dienā un novembrī, Visu dvēseļu dienā), ir iespējams dekorēt ar elegantiem un elegantiem ziediem ar izmēru konteineriem dažādi veidi, piemēram, tējkanna, caurspīdīga stikla pudele vai cits trauks ir ļoti interesanti, lai palīdzētu dekorēšanai. Daži ziedi ir pieejamāki, piemēram, saulespuķes, margrietiņa, neļķes, krizantēma. Lieliska izvēle ir peldoši ziedi caurspīdīgos traukos. Novietojiet ūdeni (vēlams filtrētu un istabas temperatūrā), neizlejot to uz galda tādā daudzumā, kas liek ziedam peldēt. Nelieciet telpās ļoti lielus un / vai smaržīgus ziedus, jo tas nožņaugs apkārtējos un kļūs nepanesami. Patiesībā svarīgs nav izmērs, bet gan izkārtojums, kas tiks izvēlēts atbilstoši jūsu vēlmēm.

Skaists ballīšu ziedu dekorēšanas piemērs - saulespuķu kompozīcijas rotā galdus un veido skaistus piekariņus

Skaists krizantēmu izvietojums

Neaizmirstiet izvēlēties vāzi, kas rotā vēlamo ziedu. Tas var būt stikls, keramika un koks. Arī krāsas saskaņojiet ar vāzes krāsu; kad zieda krāsai ir spēcīgs nokrāsa, izvēlieties vairāk pamata vāzes ar neitrālām krāsām un maigiem un / vai caurspīdīgiem toņiem. Tādējādi izskats netiks “ielādēts”.

Skatiet, kurš no jums ir vispiemērotākais: rozes atspoguļo romantisku stilu; lilijas un neļķes ir klasiskākas; lapotne un orhidejas atstāj mūsdienu vidi; un lauku ziedi atgādina lauku stilu. Atcerieties, ka nav nevienas “receptes”, kas jums pateiks, kurš ir labākais zieds vai kompozīcija. Tas attiecas uz katru cilvēku, tā ir unikāla garša.

Apdare ar ziediem gada laikam

Lai izvēlētos vispiemērotākās sugas, ir svarīgi ņemt vērā gada laiku.

Cattleya - cita orhideju suga, ar dažādām krāsām, kas izskatās skaisti iekšējā apdarē

Īpaši uzlādēta dekorācija, kurā izmantoti jaukti rožu ziedi un krāsainas gerberas

Ziedu kompozīcijas ar tulpju izmantošanu

Vienkāršs korpuss ar noņemtu rotājumu ar ķiršu ziedu

Pirmajā ir jāizvairās no smaržīgiem ziediem, piemēram, angelikas, kas papildus ātrākai vīstībai siltumā pastiprina tā aromātu, kas kļūst slikta dūša. Vasarā neizvēlieties ziedus, kas ir jutīgi pret augstām temperatūrām, piemēram, gerberu un kaliju. Rudenī rozes pieaug, taču tās ir arī visdārgākās, jo jo vēsāks, jo augstāka ir sugas cena. Šī sezona ir slikta dekorēšanai ar lilijām, kuras nav ziedējušas.

Venēcijas spoguļa mērījumi, cenas un 60 burvīgi modeļi
Ja jums patīk moderna un stilīga vide, jūs noteikti vēlaties ieguldīt venēciešu spogulis. Šāda veida spoguļus var izmantot katrā mājas telpā, ieskaito...
45 krāsainas spilvenu idejas to stilīgai izmantošanai!
Dekorējot māju, ir tik daudz detaļu, ka mēs šaubāmies, kurus priekšmetus izvēlēties. Piemēram, krāsaini spilveni ir ideāli priekšmeti tiem, kas vēlas ...
60 galda rotājumi ballītēm un vakariņām neticamas iedvesmas!
Ballīšu vai vakariņu noformēšana prasa laiku un radošumu, taču tas joprojām ir patīkams un atalgojošs uzdevums pēc tam, kad viss ir gatavs. Starp viss...