20 Dekorēšanas idejas maziem dzīvokļiem - pārbaudiet to !!!

 • Bartholomew McKinney
 • 0
 • 3534
 • 575

Mēs zinām, ka mājas kļūst arvien mazākas, un dzīvokļi kļūst arvien kompaktāki, un tie, kas dzīvo šajā mazajā telpā, zina, cik grūti ir ierobežotas funkcijas un vēlmes, tas nav viss, ko jūs varat ievietot, un tas prasa daudz domāšanas, lai viss atbilstu. Bet tieši tie, kas dzīvo virtuvītēs, kas parasti ir virtuve un guļamistaba, un ka dažreiz abiem ir jāatbrīvo istaba, es esmu pārliecināts, ka viņi jūtas daudz mazāki, burtiski.

Izrotāta neliela viesistaba

Saturs

 • Kā izrotāt mūsdienīgus mazus dzīvokļus
 • Mājīgi mazi dzīvokļi
 • Dekorēti dzīvokļi ar amerikāņu virtuvi
 • Izrotāts neliels dzīvoklis
 • Dīvāni maziem dzīvokļiem
 • Nelielu dzīvokļu apdares padomi

Kā izrotāt mūsdienīgus mazus dzīvokļus

Apdare sastāv arī no formas apvienošanas ar funkciju, un šīs mazās mājas, par kurām mēs zinām, var arī palikt funkcionālas un estētiski pievilcīgas. Tā kā šī tendence aptver gandrīz visus iedzīvotājus, nozare bija spiesta pielāgoties šim jaunajam dzīves modelim, un šodien ar jauno mēbeļu dizainu ir iespējams sasniegt šādas vēlmes..

Pārbaudiet šeit: Vairāk mazu dzīvokļu dekorēšanas ideju.

Ir diezgan neiespējami vēlēties novietot galdu ar vairākiem krēsliem, skapi ar tik daudzām durvīm ar "king" izmēra gultu un tik daudzām citām kaprīzēm, ka rotājums mums ļauj, taču jums var būt organizēta telpa un, galvenokārt, ērti. Pirms tur notiekošā ir svarīgi izcelt tādus jautājumus kā apgaismojums un gaisa cirkulācija un pēc iespējas izmēģināt, ka abi ir dabiski.

Maza dzīvokļa apdare - integrēts birojs, guļamistaba un viesistaba

Atsevišķa neliela istaba ar vieglu starpsienu

Neliels dzīvoklis ar guļamistabu un integrētu biroju

Neliela dzīvokļa viesistaba

Mājīgi mazi dzīvokļi

Šie klasiskie padomi, kas der jebkurai videi, piemēram, gaišu krāsu izvēle un ieguldījumi spogulī pareizajā vietā, palīdzēs “palielināt” vietu. Spogulis gultas sānos vai pat galvas galā apvienos dizainu ar funkciju.

Kā jau iepriekš tika minēts par mēbelēm, šodien ir ļoti viegli atrast tos, kas veic dažādas funkcijas, tādējādi vienota mēbele ļaus veikt dažādas darbības ar nelielu aizņemto vietu. Virtuvei vai arī guļamistabām dodiet priekšroku piekārtiem skapjiem vai nišām, nišas būs daudz vairāk izmantotas un, tā kā tās aizņem mazāk sienas, tukšuma sajūta būs lielāka.

Izrotāta neliela dzīvokļa viesistaba

Neliels dzīvoklis ar segmentētu vidi

Neliela istabas apdare ar gabaliem, kas imitē koku

Dzīvokļa virtuvīte ir dekorēta ar atzveltnes krēslu un spoguli

Neliela iekārtota vide dzīvoklī

Tiem, kas ir nedaudz lielāki, ideāls ir maz nodalījumu. Integrētās vides mode ir piemērota arī virtuvītēm, vides atdalīšana pēc krāsām vai teritorijas sadalīšana ar mēbelēm nodrošinās plašāku telpu, kā arī skaistu un modernu.

Dzīvokļi ir dekorēti ar amerikāņu virtuvi

Amerikāņu virtuve ir lieliska alternatīva maziem dzīvokļiem, jo ​​tajā tiek integrētas virtuves un ēdamistabas telpas, kas ietaupa daudz vietas, plānojot savu vidi. Amerikāņu virtuve - pazīstama arī kā integrēta virtuve, dažos gadījumos var tikt mērīta vai pat iegādāta jau gatava.

Maza dzīvokļa apdare

Neliels dzīvokļa dekors - flīžu virtuve ar guļamistabu

Integrēta virtuvīte nelielā dzīvoklī

Izrotāts neliels dzīvoklis

Vēl viena interesanta ideja ir iegādāties jūsu mazo dekorēto dzīvokli. Tas ietaupa daudz plānošanas laika, izvēloties pareizu apdari mazai videi, un izvairās no vairākām galvassāpēm, izvēloties mēbeles savā vidē. Tomēr trūkums ir tāds, ka šajos gadījumos dzīvokli nopirkt jau iekārtotu dzīvokli ir dārgāk nekā pašam izrotāt - tas daudzos gadījumos ērtības dēļ atmaksājas..

Izrotāts neliels dzīvoklis

Vienvietīgs numurs dekorēts nelielā dzīvoklī

Integrēta iekārtota divvietīga guļamistaba

Dīvāni maziem dzīvokļiem

Svarīgs padoms tiem, kas vēlas izrotāt savu mazo vidi, ir dīvāna izvēle un izmantošana. Šajā mēbelē ir divi svarīgi padomi:

 • Dīvānu var izmantot - tāpat kā jebkuru citu mēbeli, faktiski - kā telpas atdalīšanas elementu. Šī ideja ir svarīga dzīvokļiem bez starpsienām, piemēram, virtuvītēm un JK;
 • Vēl viens padoms ir dīvāngultas izmantošana. Šis padoms ir ļoti derīgs, it īpaši tiem, kas iegādājas mikrokortu (vienību līdz 25m²). Šādos gadījumos katrs iegūtais skaitītājs ir būtisks, lai izveidotu dzīvotspējīgu vietu.

Dīvāns nelielam dzīvoklim

Neliela TV istaba ar dīvānu

Dzīvojamās istabas apdare ar spoguli un atzveltnes krēslu

Istaba integrēta ar vides apdari

Nelielu dzīvokļu apdares padomi

Pat ja nav īpašas formulas nelielas mājas vai istabas dekorēšanai, ir daži padomi, kā gūt panākumus dekorēšanā:

 • Izrotājiet istabu, izmantojot spilgtas krāsas vai ar lielu uzsvaru;
 • Iebūvētu uzglabāšanas vietu (piemēram, iebūvētu skapju un skapju) izmantošana;
 • Daudzfunkcionālu mēbeļu izmantošana, piemēram, dīvāngulta, krūšu pufs, kas palīdz ietaupīt vietu apkārtējā vidē;
 • Starp citiem.

Ar radošumu visi ir dizaineri, un viss ir iespējams!
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą