Apdare

35 SALDĒTU TELPU Idejas Apdare un mēbeles

35 SALDĒTU TELPU Idejas Apdare un mēbeles

Bērnu istaba ir īpaša vide. Jo īpaši tāpēc, ka daudzi no viņiem labu dienas daļu pavadīja šajā vidē. Tāpēc, plānojot bērnu istabu, ir jādomā par visām detaļām, lai tās būtu ērtas. Viens no labākajiem veidiem, kā veicināt šo komfortu, ir izvēlēties tematiskus rotājumus, piemēram, sasalusi istaba. Šāda veida tēma ir viena no visvairāk pieprasītajām bērnu vecākiem. Tātad jūs nepretojaties savu meitu lūgumiem? Skatiet šajā rakstā, kā plānot un uzbūvēt iesaldētu filmu telpu.

Saldētas guļamistabas idejas

Saldētas istabas apdare

Saldētas filmas bērnu istaba

Saturs

Saldētas guļamistabas idejas

Frozen ir ārkārtīgi populāra sieviešu istabu un vides dekorēšanas tēma. Tā ir arī viena no populārākajām bērnu ballīšu dekorēšanas tēmām. Tapetes ir obligātas, ja vēlaties, lai Frozen tematiskajai telpai piešķirtu pilnīgi atšķirīgu izskatu. Jūs varat, piemēram, pasūtīt tapetes, kas izgatavotas kopā ar Annu, Elzu un arī lelli Olafu, karikatūras galvenajiem varoņiem, vai arī izvēlēties papīru, kas simulē daudz sniega un kalnu vidi..

Ja jūs nevēlaties izvēlēties tapetes, bet drīzāk krāsojiet sienas, daži krāsu toņi ir laipni aicināti pārveidot šo telpu par sasalušu istabu. Vēlams pieņemt tādus toņus kā balts, zils zīdainis un ledus balts. Jūs pat varat spēlēt ar krāsām, krāsot sienas ar dažādiem toņiem. Ja jūs to darīsit, izvēlieties tikai divas krāsas, vēlams, lai tās būtu atšķirīgas, piemēram, balta un zila.

Elsa tapetes

Elzas istabas apdare - sasalusi

Saldēta griestu dekorēšana

Elzas tematiskā gulta

Saldētas gultas veļas komplekts

Olafa tematiskā gulta

Saldēta kumode

Saldēts tualetes galds

Olafa krēsls

Saldētas mēbeles

Saldēta svelme aizkars

Sasalušais priekškars

Rāmji var arī nodrošināt atšķirīgu izskatu jūsu sasalušajai telpai. Jūs varat izvēlēties ievietot attēlus ar bērnu attēliem vai zīmējumus, kas saistīti ar filmas varoņiem. Attēlu rāmjus varat viegli atrast internetā un par ļoti pieņemamu cenu.

Saldēts filmas kadrs

Annas bilde - sastingusi

Elzas attēlu komplekts

Saldēts rāmis - “Let it Go”

Saldēti plakāti

Attēls Elza

Liela atšķirība Saldētas istabas apdarē ir mazās detaļas. Tāpēc, dekorējot tematisko istabu, vienmēr mēģiniet izpētīt mazākās detaļas, tām būs liela atšķirība. Laba ideja ir izvietot tematisko plāksni ar bērna vārdu uz guļamistabas durvīm, kā arī segumus spilveniem, kas saistīti ar apdari..

Saldēts pulkstenis

Saldēta vārda dekorēšana

Elzas durvju uzlīme

Uzlīme portālam Porta Olaf

Annas durvju uzlīme

Saldēts spilvens

Olafa spilvens

Kur nopirkt preces Frozen istabai

Tāpat kā Bārbija, arī Frozen ir viens no bērniem dārgajiem varoņiem, tāpēc ir ļoti viegli atrast dekorētus priekšmetus sasalušajai telpai. Piemēram, internetā, veicot vienkāršu meklēšanu, cita starpā ir iespējams atrast gultu, gultas komplektu, kumodi, tualetes galdiņu, visas tēmas memina istabas dekorēšanai. Protams, ir daži priekšmeti, kas ir pieejamāki, lai tos izgatavotu pēc pasūtījuma, nekā nopirkt gatavus. Daži veikali, kur jūs varat iegādāties preces Frozen istabai, ir MP Brinquedos, Americanas, Shoptime, LojasKD Móveis un arī Mercado Livre. Cenas var ļoti atšķirties atkarībā no veikala un arī maksājuma veida. Nemaz nerunājot par produkta piegādes vērtību uz mājām.

Gatavs betons
Mūsdienās ir ļoti daudz dažādu produktu un veidu, kā izrotāt mājas sienas - gan iekšējās, gan ārējās. Viens no tiem veidiem, kas ir sasniedzis savu vi...
IESPIESTS BETONS - Viss par grīdu, veidnēm un veidnēm
Zīmogotais betons ir standartizēta un / vai teksturēta reljefa betona veids, kas izskatās kā ķieģelis, šīferis, akmens, flīzes, koks un dažādi citi ra...
Baltais sadedzinātais cements
Ja jūs meklējat dažādus veidus, kā pārklāt mājas grīdu vai citu virsmu, jums jāzina baltais sadedzinātais cements. Tas ir ļoti populārs cementa varian...