Apdare

35 MINNIE ROOM Idejas Apdare un mēbeles

35 MINNIE ROOM Idejas Apdare un mēbeles

Guļamistaba ir būtiska mājas sastāvdaļa, it īpaši, ja jums ir bērns. Šī ir izšķiroša vide, kas prasa vislielāko rūpību un plānošanu. Tas ir tāpēc, ka, tāpat kā lielākajai daļai bērnu, viņi lielu daļu savu dienu pavada šajā vidē, neatkarīgi no tā, vai spēlēties, vai atpūsties, ir jābūt ērtai. Viena no metodēm, kā padarīt vidi pilnīgi komfortablu un mājīgu, ir atstāt to ar tēmu, kuru bērns pats identificē vai par kuru viņš fano. Liela daļa bērnu šodien vēlas, lai viņiem būtu Minnijas istaba. Tātad, ja plānojat istabu savam Minnie tēmas bērnam, skatiet zemāk, kā uzstādīt un plānot.

Minnie istaba

Saturs

Kur nopirkt dekoratīvus priekšmetus Minnie istabai

Internets ir laba vieta, kur nopirkt Minnie dekoratīvos priekšmetus. Tas ir tāpēc, ka ir ļoti viegli atrast priekšmetus, kas var būt daļa no istabas apdares apdares. Ātri meklējot “Minnie's room”, varat atrast tādus priekšmetus kā aizkari, gultas piederumi, pulkstenis un lampa, kas visi saistīti ar šo slaveno Volta Disneja varoni. Šīs preces varat atrast tādos veikalos kā Shoptime, Submarino, Americanas un arī Dafiti.

Minnie istabas veidnes

Ja pat pēc iepriekš apspriestajiem padomiem jums rodas šaubas par to, kā izveidot bērnu tematisko istabu, viens veids, kā iedvesmoties un kļūt par vides arhitektu, ir iedvesmoties no modeļiem, kas pieejami internetā. Internets ir lielisks Minnie guļamistabas modeļu centrs. Tāpēc mēs esam nošķiruši labākos Minnie istabas modeļus zemāk, lai jūs varētu iedvesmot sava bērna plānošana.

Minnie Mouse guļamistabas dekorēšana

Minnie dekors

Rozā krāsā dekorēta bērnu guļamistaba

Minnie un Mickey vienvietīga guļamistaba

Minnie Mouse Baby duša

Minnie Rosa bērnu istaba

Disneja tematiskā gultas sega

Ceriņu guļamistabas dekors

Minnie pilnais gultas veļas komplekts

Bērnu istabas Rosa pasakains rotājums

Zīdaiņu istabas dekorēšana

Kā iekārtot Minnie istabu

Minijs ir viens no visvairāk pieprasītajiem varoņiem, kā arī Barbie un Frozen, kā telpas dekorēšanas tēma. Tas tiek attiecināts uz smalkumu un arī prieku, ko varonis nodod. Minnija jau ilgu laiku ir bijusi daļa no bērnu bērnības, tāpēc kļūstot par mūžīgu tēlu. Dekorēt Minnie tematisko istabu ir ļoti viegli. Jo īpaši tāpēc, ka jums nevajadzēs mīklas, lai atrastu priekšmetus, kas būs daļa no dekoratīvā procesa.

Tādi priekšmeti kā pulkstenis un arī neliela zīme, kas norāda tajā telpā gulošā bērna vārdu, var padarīt visu atšķirīgu rotājumā. Turklāt atšķirību var dot arī attēli ar zīmējumiem, kas saistīti ar tēlu vai arī ar tēla bērnu kostīmā. Nemaz nerunājot par to, ka internetā ir pieejami fotoattēlu rāmji, kuru tematiku veido arī Disneja zvaigzne.

Lielā atšķirība, izvēloties a Minnie istaba ir tas, ka ir neskaitāmas krāsas, kuras var izmantot, krāsojot sienu. Lai gan raksturs dominē dominējošās krāsās, piemēram, sarkanā krāsā, ir iespējams izvēlēties vairākus citus toņus, piemēram, rozā un zilā krāsā.

Minnijas gulta

Minnie dekors

Minnijas peles spilvens

Minnie Mouse personalizētais spilvens

Minnie sienas uzlīme

Minnija priekškars

Mikija peles priekškars

Mikija un Minnija rāmja komplekts

Minnie dekoratīvais panelis

Minnijas Sarkano bilžu trio

Vai jums ir kādi jautājumi par bērnu istabas dekorēšanu? Vai arī jūs meklējat idejas cita veida apdarei? Pastāstiet mums komentāru apgabalā, lai mēs tos varētu atrisināt.

Apdares tendences 2019 redz neticamas fotogrāfijas un idejas
Gads, gads un tendences vienmēr tiek atjaunotas gan modes, mākslas, gan arhitektūras un interjera dizaina jomā. 2019. gadam dekorēšanas tendences jau ...
Recamier zina, kas tas ir un kā to izmantot dekorācijā ar 60 idejām
Vai jūs zināt to mēbeli, kas izskatās kā dīvāns un parasti atrodas gultas pakājē? Viņa vārds ir recamier. Nu, šim pompozajam nosaukumam ir franču izce...
Tiffany blue dekorēšanas idejās un krāsu piemēros
Slavena ar juvelierizstrādājumu zīmolu Tiffany & Co, O Tiffany zils ieguvis lielāku spēku, kad runa ir par dekorēšanu. Tās klātbūtne ir tik pārsteidzo...