Apdare

4 ēdamistabas dekorēšanas padomi - mazi, ar spoguli, moderni un integrēti

4 ēdamistabas dekorēšanas padomi - mazi, ar spoguli, moderni un integrēti

ēdamistabas dekors ir pelnījis īpašu uzmanību, ņemot vērā, ka tā ir vide, kas parasti uzņem ģimeni. Skatiet 4 pārsteidzošus padomus!

Lai gan daudzi mūsdienu mājas dizaini pat izslēdz šo istabu no dzīvesvietām, vienmēr ir pieejams stūrītis ģimenes salidojumiem un maltītēm. Viņiem vajadzētu saņemt galdu ar krēsliem, taču šis priekšmets var būt dažāda modeļa un izmēra.

Galu galā mums ir mājas ar lielāku platību un citas ar mazāk, bet svarīgi ir tas, ka mēbeles ir tur. Tomēr citi priekšmeti var palīdzēt sastādīt vidi, padarot to mājīgāku.

Ja plānojat mainīt ēdamistabas dekoru vai sāksit dekorēt, iepazīstieties ar padomiem un iedvesmojieties.

Ēdamistabas dekorēšana

Saturs

Ēdamistabas dekorēšana - vispārīgi padomi

Sākumā ir jāņem vērā, ka ēdamistabas dekorēšanai nevajadzētu aprobežoties ar likumīgu galdu.

Piemēram, ir ļoti izplatīta ornamentu optimizēšana ar mākslīgām vai dabīgām ziedu kompozīcijām, īpaši vidēs ar tīru stilu..

Dažādi citi dekoratīvi priekšmeti var izveidot ēdamistabu un padarīt to mājīgāku.

Neliela ēdamistabas dekorēšana ar spoguli

Nekas nav skaistāks par spoguļiem ēdamistabas iekārtojumā, bet tas nav tikai skaistums. Spoguļi arī kalpo, lai radītu priekšstatu par lielāku dziļumu mazo telpu iekārtojumā.

Lielākā tendence šobrīd ir sudraba, zelta un vara spoguļi, kas sadalīti divās daļās. Tātad, ja jums ir maz vietas, ieguldiet spoguļos ēdamistabā un jums ir ērtāka vide.

Integrēta ēdamistabas apdare

Integrētā ēdamistabas apdare nodrošina lielāku daudzpusību un dinamiku. Nav svarīgi, vai jūsu ēdamistaba ir integrēta ar TV istabu, viesistabu vai pat virtuvi industriālā stila augstumos.

Neapšaubāmi, jūs varat izgatavot ārkārtīgi oriģinālu rotājumu ar niansēm, kas var aptvert jebkuru stilu. Vai vēlaties redzēt integrētus ēdamistabas dekoru padomus? Pārbaudiet šos attēlus un izvēlieties sev piemērotāko iedvesmu.

Ir iespējams arī sajaukt dažus stilus, ja vien nav vizuāla piesārņojuma. Tā kā ir integrācija, jums var nebūt tik daudz jāuztraucas par tikai viena segmenta uzturēšanu, ir pilnīgi iespējams izveidot divas vides, nemazinot vietas eleganci..

Dekorētu telpu ar integrāciju gadījumā ir iespējams uzdrīkstēties nedaudz vairāk.

Mūsdienu ēdamistabas dekorēšana

Ja jūs plānojat izrotāt īpaši modernu ēdamistabu un nebaidāties uzdrīkstēties, ziniet, ka iespējas ir neskaitāmas. Piemēram, jūs varat būt moderns, izmantojot retro vai vintage mēbeles.

Un nedomājiet, ka, runājot par modernitāti, jums būs jāiztērē daudz naudas. Vai esat kādreiz domājis izveidot kaut ko ļoti oriģinālu ar palešu mēbelēm un rokām darinātiem dekoratīviem priekšmetiem.

Šī amatnieku tendence ir visā pasaulē, un tā ir ieguvusi daudz spēka arī šeit, Brazīlijā. Vai esat kādreiz apstājies, domājot, kāpēc ziemeļrietumos ražotās mežģīnes un ar zeltaino zāli izgatavotie gabali ir tik pieprasīti pat ārpus valsts?

Skatiet dažus mūsdienu ēdamistabas dekoru attēlus.

Apdare ar sienas pulksteni + 90 apbrīnojamas idejas ar padomiem!
Objektu izvēle, kas kosmosā ienes jaunu detaļu, šķiet lieliski īpaši tiem, kam patīk telpā ienest nelielu personību.Vai ar zemniecisku, nostalģisku va...
Guļamistabas rotājumi - 75 dekorēšanas idejas katrai gaumei!
Kā par dekoru pārveidošanu ar jaunu guļamistabas rotājumi? Pašlaik ir vairākas idejas, kas var atjaunot gaisu šajā vidē, kas lielākajai daļai cilvēku ...
Kvadrātveida / taisnstūrveida galdauts - 70 satriecoši modeļi!
Kā būtu papildināt ēdamistabas, pieliekamā vai virtuves dekoru ar kvadrātveida galdauts elegants? Ir neskaitāmi modeļi, kas, protams, var pielāgoties ...