Apdare

40 aizraujoši tējas grozu rotājumi, lai iedvesmotos!

40 aizraujoši tējas grozu rotājumi, lai iedvesmotos!

Tas nav nekas jauns, ka dekorēšanas projektiem mūsdienās ir neskaitāmi moderni un netradicionāli dizaini, un tas ietver ļoti dažādus un tikpat kaislīgus dekoratīvus priekšmetus kā tējas grozs!

Iespēja, kas ļoti labi sajaucas ar vintage stila rotājumiem, tējas grozs piešķir personificētu izskatu apkārtnei un piešķir telpai papildu šarmu.

Tiek uzskatīts arī par daudzpusīgu un ļoti funkcionālu priekšmetu, kuru mēs jums speciāli sagatavojām neticamu rakstu ar skaistām iespējām, lai jūs iedvesmotu.

Viņš bija ziņkārīgs? Tāpēc nāc ar mums!

Tēmas

Fotogrāfijas un idejas Dekorēšana ar tējas grozu

Zemāk ir dažas ļoti interesantas idejas par to, kā skaisti, funkcionāli un stilīgi ievietot šo dekoratīvo priekšmetu dažādām jūsu mājas telpām. Sekojiet!

Vecs

Neapstrādāta vai lakota ciedra koka modelis ir alternatīva, kas vislabāk apvienota ar rotājumiem, kas sajauc retro vai vintage stilu, pat spējot ienest vietā smalki zemnieciskāku gaisu..

Atceroties tā kā tas ir mazāk strādājošs priekšmets, tas nav ideāli piemērots ļoti modernai videi ar ļoti simetrisku mēbeļu dizainu vai pat ar tīru nospiedumu, kas prasa sīkāku informāciju daudz pilnības!

Bet, ja vēlaties videi pievienot vēsu gaisu un domājat par mēbeļu, kurai ir nedaudz noņemtas atsauces, koka modelis var būt lieliska iespēja.!

Zemnieciskā vidē.

Balkona variants.

Skaista tējas groza iespēja gardēžu atbalstam.

Citi modeļi.

Zemniecisks koka gabals.

Vēl viena atšķirīga dizaina iespēja, kas izgatavota no raupja koka.

Mūsdienu

Vismodernākie modeļi parasti ir izgatavoti no akrila, metāla vai stikla. Šīs alternatīvas ir lieliskas, lai piešķirtu vēl lielāku šarmu kādā mājas stūrī, piemēram, ieejas zāles vai pat dzīvojamās istabas apdarei.

Lai izvēlētos ideālu tējas grozu savai videi, ņemiet vērā dažus punktus:

  • Apdare - Zināt, kāds ir jūsu dekoru stils, ir vissvarīgākais. Piemēram, tīrā un romantiskākā vidē ieguldiet koka izstrādājumos neitrālos toņos un dekorācijā iekļaujiet puķu podus un grāmatas. Lai gan sarežģītākai atrašanās vietai metāla un stikla modeļi ir mega eleganti, galvenokārt kā atbalsts glāzēm un dzērieniem.
  • Krāsas - Izvēlieties tējas groza krāsu atbilstoši noteiktai atrašanās vietas ēnai, tāpēc priekšmets labāk iederēsies dekorācijas priekšlikumā.

Vēl viena atšķirīga dizaina iespēja neapstrādātā kokā.

Izsmalcinātā apdarē.

Vēl viena skaista likme uz modernu dekoru ar tējas grozu ...

Zelta toņos mūsdienīgam dekoram.

Izmanto nejaušu priekšmetu dekorēšanai.

Akrils.

Kokā ar gleznām.

Vairāk ideju.

Mini bāra stils.

Ar stikla un metāla dizainu.

Dzīvojamai istabai

Funkcionāli un skaisti dekoratīvi priekšmeti, viesistabas tējas ratiņi ir aprīkoti ar dekoratīvo priekšmetu atbalstīšanas funkcionalitāti un var pat kalpot kā “mini bārs”..

Ideāli piemērots nelielām telpām, tējas ratiņiem ir daudz dažādu dizainu un materiālu, kas funkcionalitātes ziņā piešķir videi daudz un daudz. Zemāk redzami daži ideāli dažādu tipu numuros ar dažādiem rotājumiem!

Divas dekorēšanas iespējas viesistabai ar tējas ratiņiem.

Atbalstošie augi.

Opcija kokā.

Ar ritentiņiem.

Dzīvojamai istabai ar pasteļtoņu dizainu.

Relaksēta atmosfēra.

Iedvesma zelta toņos.

Par balkonu

Vēlaties padarīt savu balkonu kā īstu filmu, kas paredzēta pēcpusdienas sesijai? Tējas grozs ar zemnieciskākiem materiāliem var būt ideāls!

Koka tējas ratiņu modeļi ar riteņu detaļām, kas lielā mērā atgādina (vintage stils) tas ir ideāli, lai telpai piešķirtu ļoti romantisku izskatu un joprojām kalpotu par atbalstu dekoratīviem priekšmetiem, piemēram, augiem, stikla korpusiem, un pat kā maza galda, piemēram, brokastu, aizstājējs.

Tālāk ir minēti daži ideāli un modeļi, kas attiecīgajiem balkoniem padarījuši īstu gardumu apdares ziņā!

Smalks dizains, kas izstrādāts ar rokām.

Retro stils.

Vēl viena pilnīgi balta alternatīva.

Tīrs variants balkoniem ar romantiskāku dekoru.

Delikāts variants baltos toņos.

Vēl viena moderna balkona dekorēšanas iespēja.

Kokā.

Krāsains modelis uz balkona ar augiem.

Balkonam ar zemniecisku apdari.

Mūsdienu ratiņu modelis (salmiņos), ideāli piemērots balkoniem ar peldbaseinu.

Cik daudz? Cenas un kur nopirkt

Pārbaudiet tagad mūsu viedo sarakstu ar neticamu izvēli par vislabākajām cenām un tiešsaistes veikalos, kas pārdod preci tālāk. Vienkārši ieskatieties!

Piezīme - Noklikšķiniet uz oranžajām saitēm un virziet uz pirkuma vietni ar sīkāku informāciju un preces fotoattēliem.

  • Amerikānis - Maza bufetes tipa ratiņu iespēja dzeltenā krāsā tikai parR $ 236
  • Žurnāls Luiza - Tradicionāls zemniecisks koka modelis tikai parR $ 220
  • Amerikānis - Roku roku groza ar dzelzs riteni alternatīva tikaisR $ 689
  • Amerikānis - Zemniecisks koka izstrādājums ar atšķirīgu dizainu tikai parR $ 395
  • Amerikānis -Tējas grozs ar 3 hromētiem metāla plauktiem tikai parR $ 199

Ja jums šis saturs šķita noderīgs (Vai jums ir kādi ieteikumi vai kritika), pastāstiet mums visu šeit komentāros. Galu galā mums vienmēr patīk lasīt un zināt jūsu viedokli!

Super skūpsts un…

Viltotu kūku padomi + 15 iedvesmojoši fotoattēli
O viltus kūka ir viena no galvenajām tendencēm kāzu ballītēs, dzimšanas dienā, skolas beigšanas utt. Skatiet krāšņus modeļus un uzziniet, vai tas ir t...
Kristību labvēlība ir 21 brīnišķīga ideja + fotoattēli
Tuvojas ilgi gaidītais datums, un jūs nezināt, ko piedāvāt kā suvenīru? Es sniedzu ieteikumus par kristību labvēlība krāšņs! Bez šaubām, kopš grūtniec...
Kā atbloķēt izlietni 5 vienkāršus un efektīvus padomus
Aizsērēšana ir ļoti izplatīta problēma, taču to dažkārt var atrisināt bez profesionālas palīdzības. Skaties kā atbloķēt izlietni vieglā ceļā. Notekūde...