Apdare

40 X PURPLE ROOM OM modeļi ar vislabākajām krāsu kombinācijām

40 X PURPLE ROOM OM modeļi ar vislabākajām krāsu kombinācijām

Vai jūs zināt, kā izrotāt a violeta istaba? Krāsu, kurai ir toņu variācijas, var izmantot atsevišķi vai kombinācijās. Kļūdās tie, kuri domā, ka tonis labi der tikai meiteņu istabām, un viņiem ir daudz labu ideju, lai projektos izmantotu dažādas nianses.

Tēmas

Violetā un baltā guļamistaba

Mūsdienīgākai un neitrālākai videi ir vērts derēt uz a violetas tapetes ar svītrainu vai ģeometrisku apdruku. Dekorācijā un mēbelēs taisnas un tīras līnijas.

Pie sienas Venēcijas spogulis

Kombinācija ar baltu ir klasiska, un droša likme tiem, kas vēlas uzsvērt violeto. Sieviešu istabās virs idejas bija izmantot krāsu tumšākā niansē.

            Ar atvērtāku niansi šīs dekorācijas purpursarkanā krāsa darbojas kā detaļa, un lielākajā daļā projekta dominē balta krāsa, lai atstātu duetu labi līdzsvarotu.

Melnbalts rāmis ar pāra attēliem rotā sienu

Divvietīgajā guļamistabā krāsu var izmantot arī tā, kā parādīts šajā projektā, taču, lai nepieļautu kļūdas un nepadarītu vidi ļoti sievišķīgu, ir vērts ievērot dažus padomus:

Šajā dekorā pārsvarā parādās balts, savukārt uz mēbelēm, kas atbalsta televizoru, uz gultas, paklāja, dvesmas un rotājumiem parādās purpursarkani toņi..

Koka grīda ir mājīga telpai

Istabai ir mīksts dekors, un tās pamatā ir balta krāsa, taču, lai viss nebūtu ļoti vienmuļš, siena gultas apakšā ir ieguvusi tumši violetu krāsu un izskatās lieliski, gaismai ienākot no loga..

Vairāk bildes

Ziedi un augi rotā naktsgaldiņus

Violetā un melnā guļamistaba

Krāsu duets ir daudz intensīvāks, un šajā vidē tas tika sajaukts ar baltām detaļām, lai mīkstinātu un izgaismotu telpu. Tumšākā purpursarkana krāsa parādās uz naktsgaldiņa rotājumiem, gultas piederumiem un ziediem, kas rotā istabu.

Baltā orhideja grezno naktsgaldiņu

moderns dekors šī divvietīgā istaba ļoti labi zināja izmantot kombināciju. Slēgtāks un intensīvāks tonis aizņem lielāko daļu vietas, un, lai neielādētu dekoru, izvēle bija maigāka purpura nianse, kas rotā gultu.

Lai arī duets ir noslēgtāks, tas nav jāattiecina tikai uz divvietīgu istabu dekorēšanu, bet to var izmantot arī jauniešu un pusaudžu vidē. Šajā projektā maisījums bija labi līdzsvarots, un baltā krāsā krāsota ķieģeļu siena mīkstina telpu.

Vairāk bildes

Komiksi rotājas virs galvas klāja

Sadedzinātā cementa siena piešķir dekoratīvām rūpnieciskām pēdām

Kombinācijas ar citām krāsām

Ar sarkanu

            Kombinācija var nebūt acīmredzama, taču, ja ir doma par drosmīgāku vidi, ir vērts sajaukt abas krāsas. Rezultāta līdzsvarošanas padoms ir tāds, ka toņi jāizmanto detalizēti un bez pārāk liela pārmērīguma.

Ar dzeltenu

Spoguļotais galds darbojas kā izveidots

Pie vienkrāsains aplis duets ir pretējs, un, uzklājot uz dekoru, tie lieliski papildina viens otru. Lai nekļūdītos, atstājiet dzelteno kā daļu no detaļām un rotājumiem.

Ar zilu

Vēl viena kombinācija, kas izskatās riskanta, bet patiesībā ir ideāla, ir ar zilu krāsu. Galu galā violets tas nāk no šī primārā toņa, un kombināciju var veikt gan meitenes istabā, gan mīluļu vidē.

Ar zaļu

Kobogó siena ir tendence

            Grūti iedomāties, jo vairāk slēgta violeta izskatās skaisti ar zaļo baseinu. Rezultāts ir stilīgs, mūsdienīgs dizains!

Un nav ierobežojumu tikai attiecībā uz baseina toni, dekorā ir vērts izmantot zaļumu sajaukumu, kas var parādīties kā papildinājums krāsotajai sienai un spilvenos, kas rotā gultu.

Ar smilškrāsu

Mīkstā siena kalpo kā galvas klājs

Tiem, kam patīk sekot a klasisks dekors, jūs varat padarīt visu projekta pamatu bēšos toņos un izmantot tumšāko purpursarkano krāsu, lai tikai pievienotu krāsu apkārtējai videi.

Krāsu paletes padoms mājīgam izskatam: marsala, brūna, violeta, ceriņi un bēša.

Ar pelēku

Pelēkā krāsa darbojas kā neitrāls nokrāsa, un šis duets ir savvaļas pat ar dažādiem purpursarkanajiem toņiem, kurus lielākā vai mazākā mērā var izmantot dekorā.

Ar oranžu

Sienas uzlīme seko dekorācijas krāsām

Ja iecerēts izveidot laimīgāku projektu, maisījums ar oranžo krāsu izskatās skaisti un var būt ideāla kombinācija meitenes guļamistaba.

Ceriņu guļamistaba

Divvietīgajā guļamistabā fonā tika izmantota maigāka krāsa, un, lai pievienotu nedaudz lielāku intensitāti, gultas piederumiem ir nedaudz intensīvāka nianse.

Spoguļots galvas klājs ir sievišķīgs

Meitenes istabas apdarei krāsa parādās uz vienas no sienām un uz tualetes galda. Lai izveidotu savienojumu starp krāsu punktiem, dekorā ir iekļautas tādas detaļas kā spilveni un rotājumi.

Šajā projektā rūtainas tapetes ir atbildīgs par krāsas piešķiršanu videi, neatstājot telpu vizuāli nogurdinošu.

Vairāk bildes

Kupola lustra ir smalka

Svītrainās tapetes paplašina atmosfēru

Patika idejas par rotāta violeta istaba? Izmantojot pareizās kombinācijas, projekts izskatīsies skaisti!

Dekorēšana ar ziediem atklāj neticamas idejas un praktiskus padomus
Kurš var pretoties skaistam ziedu kārtojumam? Tās ir smaržīgas, krāsainas, dzīvespriecīgas un burvīgi skaistas, un, protams, visas šīs īpašības ļoti l...
Melnā un baltā krāsā skatiet fotoattēlus, kas rotā šo kombināciju
Ja ikdienas situācijās izteicienam “melns un balts” ir negatīva aura un tas vienmēr attiecas uz kaut ko garlaicīgu un garlaicīgu, rotājums darbojas ot...
Neona dekoru vide, lai iedvesmotu mājas dekoru
Neona dekors tiek uzskatīts par jauno interjera dizaina pasaules mīluli. Tas ir tāpēc, ka neona apgaismojums lieliski sajaucas ar jebkuru stilu un vid...