Apdare

5 padomi balkona dekorēšanai

5 padomi balkona dekorēšanai

Balkons ir viena no apburošākajām un foršākajām dzīvesvietas vietām: tas kalpo kā īsta “elpa” normālu istabu vidū, apvienojot šarmu un klusumu, turklāt ļaujot īpašniekam dabai un atpūtai tuvāk atrasties. . Bet, lai tas kļūtu par patīkamu vidi jūsu dzīvesvietai, ir svarīgi pievērst uzmanību mūsu padomiem Balkona apdare.

Lai nepieļautu kļūdas, dekorējot balkonu, ir daži pamata padomi, kas var daudz palīdzēt.

Balkonu apdare ir būtiska, lai radītu patīkamu telpu dzīvesvietā, kurā ir šī vide

Saturs

1 - Balkona apdare: Mazāk ir vairāk

Balkonu apdare parasti ir problēma tiem, kuri nav pieraduši pie šādiem dekoratīviem priekšmetiem. Ir tik daudz šķirņu un iespēju, ka pastāv risks balkonu pārpildīt ar nederīgiem priekšmetiem vai to disharmonizēt, pārslogojot galīgo estētisko efektu. Tādējādi balkons zaudē savu funkcionalitāti un skaistumu, atstājot izskatu apdraudētu.

Lai padarītu vidi skaistu, dažreiz daudzi elementi nav vajadzīgi, tikpat labi, lai tos izceltu

Ja jums ir skaists skats, padoms ir mazāk noslogot dekorāciju, lai nenozagtu uzmanību no priviliģētā izskata.

Vēl viens padoms ir minimālisma gardēžu telpas, vienkāršas un diskrētas

2- Dabiski elementi balkona dekorēšanai

Ikvienam, kurš vēlas savā balkonā ievietot dabiskus priekšmetus, piemēram, augus un ziedus, jāpievērš īpaša uzmanība izvēlētajām sugām. Laba meklēšana internetā var palīdzēt, taču, ja tāda ir pieejama, vēl labāk būtu sarunāties ar profesionāli. Dažas augu sugas neizdzīvo, stādot podos, kā arī nespēj izturēt lielu daudzumu saules gaismas. Profesionālis zinās, kā pareizi norādīt augu tipu, ko var izmantot kā rotājumu uz balkona, atbilstoši pieejamo izmēru un gaismu.

Veģetācijas elementu izmantošana palīdz radīt mini dārza atmosfēru balkonu apdarē, lieliski piemērota tiem, kas dzīvo dzīvokļos

Pārbaudiet to tūlīt!

Vēl viens padoms ir veģetācijas podu izmantošana: atkarībā no izvēlētajiem modeļiem tas var radīt zemnieciskāku atmosfēru.

Dekorācijā ir iespējams sajaukt zaļā balkona vidi ar Gardēžu telpu

3- Brīvais laiks un gastronomija

Šūpuļtīkli un sauļošanās krēsli ir lielisks veids, kā padarīt balkonu par lielisku vietu, kur lasīt, atpūsties vai pat strādāt mājās. Tomēr abiem ir nepieciešama telpa. Pirms kuģu īpašnieku uzstādīšanas atcerieties pareizi izmērīt, cik daudz vietas jums vajadzēs izmantot šāda veida priekšmetus uz balkona.

Bārbekjū grila un izsmalcinātu vietu gadījumā izmēriem jābūt proporcionāliem. Izvēlieties mazākus modeļus, ja jūsu balkons ir mazs. Ja iespējams, uzstādiet skapjus un plānotās izlietnes, kā arī galdus un krēslus, lai uzņemtu apmeklētājus. Koka mēbeles var dot zemnieciskāku un mājīgāku sajūtu šai vietai, un jūs pat varat tos apvienot ar krāsainiem polsterējumiem un kuloniem vai lustrām ar lauku gaisu..

Balkons ar gardēžu vietu ar bārbekjū

Koka mēbeles dažreiz rotā šo balkonu ar gardēžu atmosfēru

Skaists balts un vienkāršs minimālisma gardēžu telpas dekors uz balkona

Ir arī svarīgi atcerēties, ka, ja balkons nav ļoti liels, nav ieteicams ierīkot gardēžu vietas, ja ir mājdzīvnieki: higiēnas apsvērumu dēļ pārtika, atkritumu kastes un kotedžas nevar būt tuvu gastronomiskām telpām. Pārliecinieties, vai ir pietiekami daudz vietas, lai visu instalētu vienā un tajā pašā vidē.

4- Integrācija

Dzīvokļos un mājās, kuru istabas ir integrētas ar balkonu, ideāls ir tas, ka viņiem ir vienādi kadri. Stikla durvju uzstādīšana, kas pilnībā atveras un padara abas vides par vienu, ir lieliska ideja tiem, kas vēlas plašu telpu un kopīgi ar ārējo vidi.

Šajā gadījumā augi, atzveltnes krēsli un šūpuļtīkli var būt gan iekšpusē, gan ārpusē. Jūs arī varēsiet dažādot rotājumus sezonās, ierobežojot aukstuma iestāšanos ziemā un atsvaidzinot māju vasarā.

Koks tonizē galvenos nosaukumus un to, kā tos apvienot dekorēšanas vidēs
Imbuia, sarkankoks, ciedrs, peroba. Ir vairāki koka veidi, taču katram no tiem ir savas īpašības un tie atšķiras viens no otra, no kuriem galvenais un...
Auksti krāso to, kas tie ir, nozīmi un dekorēšanas idejas
Krāsas nodod dažāda veida sajūtas, tas ir nenoliedzami. Bet ir divas īpašas grupas, kas sintezē šos efektus: siltās krāsas un aukstās. Visas krāsas un...
Bronzas spogulis rotājumā 60 kaislīgu fotogrāfiju
Kā būtu ar jaunievedumiem tāda objekta izmantošanā, kas interjera dekorēšanā pārsniedz tradicionālo? Šodienas amata gals ir bronzas spogulis, izsmalci...