Apdare

5 bērnu gultiņu veidi

5 bērnu gultiņu veidi

Nekas tik foršs kā izvēlēties mazuļa gultiņu, kas drīz ieradīsies. Vecāki ir ļoti satraukti ar istabas apdari, jo viņi vienmēr vēlas padarīt vidi ļoti skaistu un drošu saviem bērniem..

Mūsdienās tirgū pieejamo plašo bērnu gultiņu dažādība vecākiem var apgrūtināt izvēli, pērkot. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā katra gultiņa veida īpašības un to, ko katrs piedāvā.

Šūpulis mazuļa tēviņam ar treniņu riteņiem

Ideāla gultiņa izvēle

Pirmais, kas jāņem vērā pirms gultiņas izvēles, ir tas, vai tam ir INMETRO zīmogs. Tas apliecina, ka produkts ir verificēts un verificēts. Tā kā bērns būs viens pats un bez palīdzības gultiņā, ir svarīgi, lai viņš būtu ideālā stāvoklī un neradītu viņam nekādu risku..

Tā kā ir vairāki bērnu gultiņu veidi, izlemiet atbilstoši istabas stilam, apdarei un tam, kas būs praktiskāk un finansiāli izdevīgāk. Pārbaudiet:

 1. Visizplatītākais šūpulis ir klasiskā gultiņa. To ražo no koka, tajā ievietots matracis bērnam un tam ir aizsargstieņi. Tas ir vienkāršākais bērnu gultiņas modelis.

  Vienkārša bērnu gultiņas veidne mazuļa istabai

  Bērnu gultiņa zilā krāsā

  ļoti vienkārša gultiņa mazuļa istabā

 2. O šūpulis ar ritentiņiem tas ir ideāls šūpulis tiem, kuri vēlas vieglu tīrīšanu vai kuriem patīk pārvietot mēbeles.

  Ļoti vienkāršs šūpulis ar riteņiem sievišķīgā bērnu istabā

  Šo citu, nedaudz izsmalcinātāku modeli var izmantot gan zēniem, gan meitenēm

  šūpulis ar vienkāršiem ritentiņiem

 3. Mūsdienās ļoti populārs veids ir funkcionāls šūpulis. Parasti tam ir piestiprinātas atvilktnes, kumodes un pārtinamie galdi. Tas ievērojami atvieglo cilvēkus, kuriem bērna istabā ir maz vietas un kuri turklāt vēlas ietaupīt naudu. Tātad mēbeļu tiek nopirkts mazāk. Turklāt ir arī bērnu gultiņas, kas pārvēršas par gultām. Šāda veida šūpulis ir ļoti labi pieņemts, jo, noņemot aizsargstieņus un pazeminot matrača augstumu, tas ļauj mēbelēm kļūt par bērnu gultām. Lieliska iespēja ietaupīt naudu, jo lielāka gulta būs jāpērk tikai nākotnē.

  Moduļu šūpulis, kas pārvēršas par mini gultu

  Izsmalcināta bērnu gultiņa

  Bērnu gultiņas modelis, kas pārvēršas par gultu un kumodi

 4. Bērnu gultiņas, kas pazīstamas kā moisés un Portatīvie datori tās ir vienkāršas mazas gultiņas, ko izmanto tikai sezonām. Tie nav norādīti kā pastāvīgas šūpoles, jo tās ir mazāk izturīgas, ļoti vieglas un izgatavotas no vienkāršāka materiāla. Tie ir piemēroti mazuļa atstāšanai uz kādu laiku, ceļojumos vai gulēšanai vecāku istabā, pirms doties uz viņu galīgo mazo istabu. The demontējams var izmantot arī nākotnē kā rotaļu laukumus, lai bērni spēlētos.

  Pārnēsājama bērnu gultiņa zīdainim audumā

  vairāk aizsargāts pārnēsājamas bērnu gultiņas modelis

  Dažus modeļus pat var izjaukt un izmantot kā grozu bērnam

 5. Modelis, kas joprojām ir maz pazīstams Brazīlijā, bet kura pārdošanas apjomi ārzemēs arvien pieaug, ir stārķu gultiņa. Jautrais nosaukums attiecas uz gultiņas uzstādīšanas veidu: tas karājas pie griestiem, kas ļauj tam nedaudz šūpoties, dodot mazulim tādu pašu atmiņu par mātes vēdera kustībām. Uzstādīšana jāveic profesionāļiem un pilnīgi drošā veidā, jo šūpulis būs “peldošs”.

Atcerieties arī iegādāties bērnu istabas mēbeles veikalos, kas specializējas šāda veida izstrādājumos, lai nodrošinātu, ka jūsu pirkums tiks sertificēts, ar ilgu kalpošanas laiku un drošību.

Padomi mājas birojam Kā salikt, dekorēt
Mājas biroja (jeb “Office at Home”) jēdziens parādījās Amerikas Savienotajās Valstīs, un laika gaitā to ir pieņēmušas vairākas citas valstis, tostarp ...
Baltais granīts 5 veidi, kā izmantot dekorēšanai
Ja esat mūsdienīga interjera cienītājs, balts granīts ir pareizā izvēle jums. Jebkurai virsmai tas piešķir graciozu, vienkāršu un elegantu izskatu, vi...
Stikla āda - viss, kas jums jāzina 4 padomos
Atklājiet mūsdienīgu stikla uzklāšanas metodi fasādēs. Vai jūsu projekts notiek? Tāpēc jums jāzina stikla āda. Stikla āda, kas pazīstama arī kā strukt...