Apdare

50 Virtuves aizkari Fotoattēli un ieteikumi!

50 Virtuves aizkari Fotoattēli un ieteikumi!

Virtuves logi ir būtisks punkts, lai ļautu iekļūt dabiskajā apgaismojumā un pat kā izplūdes vārsts smaržai, kas rodas, gatavojot maltītes. Tomēr funkcija, kurai ir savas priekšrocības, var radīt arī zināmas neērtības, piemēram, tiešu apgaismojumu ierīcēm un pat vides pārkaršanu; tāpēc ideāls ir derēt uz virtuves aizkars.

Tēmas

Virtuves aizkaru padomi

Izvēloties virtuves aizkaru, obligāti jāpievērš uzmanība priekšmeta garumam un atrašanās vietai. Ja paliksiet novietots uz plīts, ideāls ir derēt uz mazākiem izmēriem, lai izvairītos no jebkādas saskares ar uguni.

Uzmanību pelna arī priekšmeta materiāla sastāvs un stils. Pārāk smagie audumi var atstāt telpu noslogotu un pat aptumšot telpu. Ideāls ir viegli un viegli tīrāmi materiāli.

Izvēloties a logs ar aizkaru virtuvē, atcerieties tīrīt un mazgāt priekšmetu; tā kā šajā mājas zonā pastāv iespēja, ka materiāls uzkrāj vairāk tauku. Tāpēc atcerieties izvēlēties modeli, kas padara to viegli mazgājamu un viegli kopjamu.

Aizkaru modeļi virtuvēm

Slēģi: modernām virtuvēm

Spoguļa durvis paplašina atmosfēru

Mūsdienu virtuves dizainā ideja bija sajaukt Balta un pelēka rotājumā. Lai kontrolētu gaismas iekļūšanu, sudraba aizkars uztur harmoniju un ir lieliska likme tiem, kas vēlas aizbēgt no tradicionālā baltā krāsā.

Horizontālās atvēršanas opcijai var būt arī koka apdare un izsmalcināt dekoru, lai priekšmets varētu sekot detaļām par dekoru, piemēram, galda virsmām vai koka mēbelēm.

Mēbelēs iestrādātie elektrodi labāk izmanto telpu

Virtuvē ar salu centrālā galda virsma mūsdienīgi apvieno klasisko un tajā pašā laikā moderno koka skapju stilu. Ideja saglabāt to pašu krāsu un izmantot a koka slēģis rada līdzsvarotu izskatu dekorā.

Intensīvas krāsas un izdrukas prasa kaut ko ar mazāku intensitāti, lai kontrolētu saules gaismas iekļūšanu. Šajā gadījumā likme uz koka apdari bija ideāla, lai saglabātu harmoniju ar skapjiem.

Padoms: šī aizkaru modeļa tīrīšana var būt sarežģītāka, taču ir specializēti uzņēmumi, kas noņem priekšmetu un veic tīrīšanu.

Vairāk bildes

Countertop, melns granīts

Soliņa stūrī augu pods

Rullo akls

Augļu bļoda ir moderna

Šis projekts ir šarms un pauž pašreizējo dekoru. O sienu apšuvums sajauc brūnu un bronzu, un toņu intensitātes dēļ pārējā telpā ir nepieciešami gaiši toņi, kā tas ir ar balto rullīšu aizkaru.

Šis aizkaru modelis ir viens no visjaunākajiem un, lai arī vienkāršs, lai saglabātu projekta līdzsvaru, ir ideāli atstāt mūsdienīgu vidi un nepievienot dekoru..

Rūtainā grīda ir retro

            Tiem, kuriem ir maz vietas un mazs logs, šī versija ir ideāla, jo to var izgatavot pēc pasūtījuma un tādējādi atbilst precīziem vides izmēriem.

Izgatavošanā izmantotajam materiālam ir vidēja spilgtuma kontrole, ielaižot gaismā pat tad, ja aizkars ir pilnībā aizvērts, bet novēršot tiešu saules staru iekļūšanu elektrodos.

Vairāk bildes

Sienai gaiši zaļa nokrāsa

Marmors pārklāj grīdas un darba virsmas

Tamborēšanas aizkars ar un bez stieņa

Šajā projektā ideja bija padarīt mazu tamborēšanas dvieļi un savienojiet tos kopā, lai izveidotu priekškaru. Vienums netika izmantots visā logā, un ideju var izmantot, lai izveidotu joslu.

tamborēšanas aizkars uz bāra to ir ļoti vienkārši uzstādīt un lieliska iespēja prasmes ar adatām izmantot praksē. Piederumu var izgatavot vairākos punktu modeļos, bet jo atvērtāks ir punkts, jo lielāka ir gaismas iedarbība.

Stikla siena uzlabo ārējo skatu

Ideja bija izmantot līnijas, lai izveidotu bando, kas pat ieguva vīnogu detaļas, lai to apvienotu ar minerālūdens galona segums.

Vairāk bildes

Krāsains dekors attiecas uz retro stilu

Mežģīņu aizkars

Lietajiem materiāliem parasti ir zema spilgtuma kontrole, bet laineris to var atrisināt. Mežģīņu izvēle ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas ielaist gaismu un dod priekšroku gaišākam materiālam.

Plānotie skapji nodrošina labāku vietu

melnbalta virtuve ieguva joslu pār logu un mežģīņu aizkaru ... Lieliska ir priekšmeta noņemšanas vienkāršība un auduma mazgāšanas vienkāršība. šāda veida aizkaru priekšrocības.

Auduma krāsa var atšķirties, un šeit modelis seko smilškrāsas nokrāsai ar paša gabala nospiedumiem, kas padara piederumu smalkāku.

Stiepļu izkārnījumi ir tendence

Uz sienas virtuves ieliktņi padara oderi un kļūst par dekoru fokusu, tāpēc gaišāka auduma, piemēram, mežģīņu izvēle uz aizkara, ir ideāli piemērota projekta nēsāšanai.

Vairāk bildes

Kulons rada mājīgu atmosfēru pusdienu galda zonā

Aizkaru stienis

Nerūsējošā tērauda ledusskapis apvienojas ar citiem tās pašas krāsas elektrodiem

L logs ieguva joslu, kas izmanto to pašu formātu, tādējādi saglabājot harmoniju dizainā. Tādējādi piederums kalpo kā atbalsts gaišajam un saburzītajam audumam, kas atrodas uz letes.

Stienis ir lēts variants un viegli uzstādāms, lai atteiktos no darbaspēka pieņemšanas darbā. Tad vienkārši izvēlieties aizkaru un auduma modeli, un plānākas iespējas ir piemērotākas, lai neatstātu tumšo vidi.

Vairāk bildes

Stikla plaukti rotā istabas stūri

Zilais skapis ir dekoru fokusa punkts

Ar savārstījumu

Audumu pielietojums savārstījuma tehnika ir daudz jautrs variants, un virtuves rotāšanai var būt izdrukas.

            Papildus aizkaru daļai, rotājums var paplašināties arī uz citiem virtuves priekšmetiem, piemēram, somas vilkšanu, ūdens galona pārklājumu un plīts dvieli..

Vairāk bildes

Koka ziedu rota rotā karnīzi

Tagad vienkārši izvēlieties modeli virtuves aizkars kas vislabāk atbilst jūsu videi un vēl vairāk uzlabo dekoru.

Bērnu diena 2021. gadā - dekorēšana, suvenīri, aktivitātes un panelis
Šajā rakstā jūs redzēsiet neticamus padomus bērnu diena 2021. gads, aktivitātes mazajiem, suvenīri un skaisti paneļi! Datuma vēsture sākas ar rēķinu, ...
Aplauzums Carnival 2021 - Padomi Make Carnaval 2021
Gads beidzas, un drīz vien sākas karnevāla svinības, kā būtu domāt ne tikai par pašu ballīti, bet arī par karnevāla aplauzumu 2021. gadā? Pēc dažiem m...
Lieldienu rotas 2021. gadā - 6 īpaši un vienkārši padomi
Lieldienas ir simbolikas pilns piemiņas datums, kas šeit Brazīlijā ir ļoti svarīgs. Šodien jūs redzēsiet 6 idejas lieldienu rotājumi 2021. gads vienkā...