50 Dekoratīvie būri Kā to izdarīt, Padomi un fotogrāfijas!

 • Vova Lola
 • 0
 • 607
 • 162

Dekoratīvo būru izmantošana mājās ir kļuvusi arvien izplatītāka, lai piešķirtu īpašu un smalku vidi. Būru modeļu un stilu dažādība ļauj priekšmetu ieviest dažādās dekorēšanas līnijās un ļoti dažādos veidos. Vēlaties uzzināt, kā izmantot būru mājas dekorēšanā? Tātad, dodieties uz ziņu ar padomiem un idejām!

Tēmas

 • 1 Kā lietot
 • 2 Kur nopirkt
 • 3 Dekoratīvo būru attēli

Kā izmantot

Pirmais būra izmantošanas veids dekorēšanai ir objekta iepazīstināšana kā gaida. Lai to izdarītu, jums vajadzēs pakārt būru un iziet gaismu iekšā.

Būris var tikt izmantots atsevišķi vai caur komplektu, lai radītu ideju par dažādiem kuloniem.

Dekoratīvais priekšmets var saņemt apgaismojumu arī citā veidā. Vai jūs zināt tās Ziemassvētku gaismas, kuras tiek uzglabātas? Izmantojiet tos, lai izveidotu gaismas vietu būra iekšpusē, un pēc tam novietojiet priekšmetu uz mēbeles vai pat uz grīdas..

Nezinu, kā padarīt būru ar Ziemassvētku gaismām? Tātad, ejam soli pa solim.

 1. Ja būris jau ir, bet tas vēl nav vēlamajā krāsā, pirmais solis ir priekšmeta krāsošana. Lai to izdarītu, izmantojiet suku vai aerosolu;
 2. Pēc tam novietojiet apgaismojumu ekrānu iekšpusē un atstājiet izejas daļu ārpusē;
 3. Tagad vienkārši pievienojiet slēdzi kontaktligzdai, un viss ir pabeigts. Jūs pat varat to izmantot kā lampu telpā.

Vēl viena ideja ir izmantot priekšmetu dārzā vai balkonā. Viena vai vairāku būru novietošana uz grīdas jau padara vidi burvīgu, taču telpā var ievietot arī mazus puķu podus.

Istabā objekts tika pakārts pie sienas blakus gultai, un iekšpusē tajā tika ievietoti mazi izgaismoti ziedi.

Ja jums mājās nav šāda veida ziedu, varat izmantot mākslīgos ziedus un iekļauties Ziemassvētku gaismās. Efekts būs tāds pats, un jūs pat varat izvēlēties, kāda veida ziedu pieskaņot istabas dekoram.


Tiem, kam patīk organizācija, viena ideja ir izmantot lielākus būru modeļus grāmatu glabāšanai, izgatavot nieciņu kastes birojā vai pat izmantot šūšanas priekšmetus tiem, kam šī aktivitāte ir hobijs vai profesija.

Arī vadu objekts telpā var iegūt izsmalcinātāku stilu. Kā būtu ar būra pielāgošanu lustras saņemšanai? Galu galā jūs saņemat unikālu un ļoti elegantu produktu.

Krāsainiem modeļiem krāsaina ziedu vāze var pievienot objektam vēl vairāk dzīvības un prieka. Pēc ziedu vāzes ievietošanas baudiet būru kā galveno vietu ēdamistabā.

Būrīšu lietošana kopā un piekāršana pie sienas palīdz pabeigt mājas vertikālo apdari. Galu galā sienas ir pelnījušas arī dekorēšanu.

Šajā projektā izmantotie sprosti bija dažāda izmēra un vienas krāsas. Lai izmantotu priekšmetu, režģu iekšpusē tika ievietoti mazi augi.

 • Ja vēlaties pakārt būrus kā rotājumu uz pusdienu galda, tas ir arī iespējams.
 • Objektu nav nepieciešams pārvērst par kulonu, un priekšmets var kalpot tikai kā rotājums un īpašs pieskāriens.
 • Padoms ir tāds, ka pakarotie būri netraucē cilvēkiem palīdzēt sev vai stāvēt acu augstumā, lai visiem būtu grūti redzēt pie galda..

Virtuvē dekoratīvie būri var arī pabeigt ainu. Šajā projektā dažādu krāsu, formu un izmēru būrīši tika novietoti plauktā, lai tikai dekorētu un piešķirtu krāsu apkārtējai videi.

Lielāki modeļi var būt arī mājas dekoru sastāvdaļa. Ja jums mājās ir kāds no šiem, izmantojiet priekšmetu, lai ievietotu lielākus augu podus un aizpildītu vietu ar nedaudz zaļu.

Mājas āra zonā priekšmetu var izmantot arī stūrī blakus solam vai dīvānam. Lai izmantotu objektu, iekšpusē ielieciet puķu vāzi un pat sveces.

Vēl viena vieta mājā, kurā varat izmantot dekoratīvo būru, atrodas vannas istabā vai tualetē. Objekta novietošana uz stenda ir laba iespēja, un jūs varat atstāt plauktus bez iekšienes, ievietot sveces vai pat izmantot vietu sejas dvieļu glabāšanai.

Bērnu istabā būru var izmantot stūra dekorēšanai vai kā kulonu. Ja jūs sekojat izsmalcinātākai dekorēšanai ar gaišām krāsām, būriem varat izvēlēties Provansas stilu.

Zemnieciskākas līnijas var izmantot arī telpās un izjaukt klasisko apdares izskatu. Šajā izmantošanas idejā stieple un koka būris saņēma baltas sveces, kas veicināja dažādu dekoru stilu saskaņošanu.

Lai neatstātu ēdamistabas bufeti bez dekorēšanas, deriet uz dekoratīviem priekšmetiem. Šajā gadījumā taisnstūra būris ar vecākām līnijām piešķīra zemniecisku pieskārienu mūsdienu dekoram. Padoms ir tāds, ka šis priekšmets ir harmonijā ar pārējo dekoru, taču tam ne vienmēr jābūt tādam pašam stilam kā pārējais dekors un vidē izmantotie priekšmeti..

Zaļie augi vienmēr ir labas alternatīvas sprostu interjera piepildīšanai. Ja jums ir maz dārzkopības prasmju un / vai maz laika, izvēlieties sukulentus vai kaktusus, jo abiem nepieciešama maz kopšanas un viņi vienmēr ir skaisti.

Kur nopirkt

Dekoratīvos būrīšus var iegādāties fiziskās dekorēšanas veikalos vai pat varat izmantot veikalu priekšrocības, kas pārdod vecas un lietotas lietas, lai atrastu retro modeli un piešķirtu priekšmetam jaunu izskatu..

            Interneta veikalos var atrast arī dažādus modeļus. Tāpat kā tas, kas nāk ar sveču komplektu un to var iegādāties šeit.

Modeļiem ar vairāk darba un bagātīgām detaļām nav nepieciešams priekšmets, lai aizpildītu jūsu interjeru, un tie jau ir greznība. Ja jums patika šis modelis, to varat atrast šajā veikalā.

Dekoratīvo būru attēli

Mēs jau esam pamanījuši, ka šis objekts ir kļuvis izplatīts dažādos dekorēšanas stilos, tāpēc mēs atdalījām vēl dažas iedvesmas, lai jūs varētu atrast modeli, kas vislabāk atbilst dekoru līnijai, kas seko jūsu mājās.


Ko jūs domājat par dekoratīvo būru izmantošanu? Konkrēti, es atrodu kādu kārumu un detaļu, kas atšķir dekoru, un labākais ir tas, ka jūs varat atrast priekšmetus visdažādākajām gaumēm un stiliem.
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą