55 dzīvojamās istabas modeļi

 • Yurii Annet
 • 0
 • 3507
 • 98

Vismodernākās telpas galu galā izslēdza plauktu izmantošanu, jo dažas iekārtas var piestiprināt tieši pie sienas, padarot plauktu par novecojušām mēbelēm. Tomēr ne katrs istabas stils atbilst šāda veida izvēlei. Un ir arī tie, kuri vienmēr izvēlas mēbeles, neatkarīgi no jaunākajām tendencēm.

viesistabas plaukti

Ja esat tips, kurš vienmēr izvēlas grāmatu skapi, lai labāk raksturotu telpu, ziniet, ka tirgū ir vairākas iespējas, kas spēj pielāgoties visdažādākajām telpām, stiliem un gaumēm.

Viesistabas grāmatu skapja izvēle

Pirmā lieta, kas jāpatur prātā, ir telpā pieejamā vieta grāmatu skapja ieņemšanai. Klasiskāki modeļi parasti ir lielāki, savukārt mūsdienu plaukti izmanto maz vietas. Neaizmirstiet izmērīt un meklēt informāciju par ideālo materiālu veidu, kas pieejams jūsu istabā.

Izmantojot šo informāciju rokās, izpētiet, kādu stilu un iespaidu jūsu istaba “vēlas izlaist”, harmonizējoties ar dīvāniem, aizkariem un paklājiem. Tikai tad sāc domāt par pašām mēbelēm.

 • Mājas kinozāles plaukts: ideāli piemērots tiem, kam kopā ir viesistaba un TV istaba. Šāda veida grāmatu skapis pēdējos gados ir ieguvis pilnu spēku, kad dekoru ir pārņēmušas minimālisma tendences. Tie ir paredzēti, lai atvieglotu televizoru, audio kastu un DVD un Blu-Ray atskaņotāju uzstādīšanu. Tie arī ļauj labāk uzstādīt dažādus vadus un elektriskos savienojumus.

Pilnīgs mājas kinozāles grāmatu skapis ar ļoti liela izmēra televizoru

Šis grāmatu skapis ir pievienots koka panelim, kas aptver televizora sienas dibenu

Mūsdienu grāmatu skapis mājas kinozāles telpai

Mūsdienīgs viesistabas plaukts ar mājas kinozāli un kafijas galdiņu

 • Plaukti: ļoti līdzīgs Mājas kinozāles, tiem ir vienāds vieglums un parasti tie aizņem ļoti maz vietas. Ideāli maziem dzīvokļiem, tos parasti veido ne vairāk kā viens vai divi gabali (ja tajos ir TV paneļi). Plkst plaukti neļauj uzkrāties daudzus objektus, ir mazi un ne vienmēr atvieglo daudzu elektronisko ierīču uzstādīšanu.

  Vienkārša koka TV plaukts viesistabā

  Melnbalts plaukts ar piekārtu grāmatu skapi viesistabai

  Vienkāršs roku plaukts viesistabai

  Balta minimālistiska viesistabas plaukts

 • Moduļu un krāsainas grāmatu skapis: pēdējos gados grāmatplaukts atkal ir ieguvis individuālus aspektus, ievērojot mājā dzīvojošo personiskos standartus un stilu. Moduļus var iegādāties nišās, atsevišķās daļās, kas der un tiek uzstādītas tieši pie sienas, ļaujot iegūt ļoti dažādas galīgās formas. Krāsaino grāmatu skapju skaits ir ļoti pieaudzis. Šajā gadījumā mēbeles tiek krāsotas, lai iegūtu spilgtas un dinamiskas krāsas. Galvenā prioritāte šajā gadījumā ir dekoratīvi priekšmeti, attēlu rāmji, grāmatas un māksla, un elektronisko ierīču ir mazāk.

  Moduļu balstīts grāmatu skapis divās krāsās: koka un oranžas

  Moduļu krāsas grāmatu skapis viesistabai

  Brīvi stāvošs modulārais viesistabas plaukts

  Failu skapis saistvielām koka moduļos

 • Klasiskās un retro plaukti: plaša masīvkoka, plaša izmēra plaukti un ar detaļām, kas apstrādātas ar rokām, līdzās dīvānam agrāk bija galvenās mēbeles telpā. Tie, kuriem patīk šis klasiskākais un prātīgākais stils, joprojām var atrast šāda veida plauktus pārdošanai. Vienīgā detaļa, kas jāņem vērā, ir tā, ka pārējai telpai ir jāsaskaņo ar grāmatu skapi, turklāt galdam ir pietiekami daudz vietas.

Retro grāmatu skapis rotājuma demonstrēšanai

Grāmatu skapis ar caurulēm

Klasisks grāmatu skapja modelis
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą