Apdare

+60 【PERSIANAS MODEĻI】 ➞ Kā izvēlēties ideālo?

+60 【PERSIANAS MODEĻI】 ➞ Kā izvēlēties ideālo?

Kuri ir žalūziju modeļi ir vispiemērotākie jūsu projektam? Šis gabals ir funkcionāls un dekoratīvs, lieliski piemērots jebkurai mājas telpai: viesistabai, virtuvei, guļamistabām.

Vēl viena priekšrocība ir daudzpusība. Jūs varat atrast dažādu materiālu, izmēru un dažādu krāsu versijas. Visus ir viegli uzstādīt un atjaunot vidi, sniedzot izsmalcinātu un pārpilnu pieskārienu.

Tāpēc ir ideāli labāk iepazīt neredzīgo modeļus. Mēs esam sagatavojuši pilnīgu ceļvedi ar 60 fotoattēliem un neiztrūkstošiem padomiem. Lasīt un zināt visu!

Tēmas

60 skaisti žalūziju modeļi dažādām vidēm!

Kas ir akls?

Jūs noteikti esat redzējis šo rekvizītu daudzās vidēs. Akls ir balsts, kas uzstādīts uz durvīm un logiem, lai ierobežotu vai bloķētu gaismas caurlaidību, padarot vidi mājīgāku.

Tas darbojas kā aizkars, bet tas ir funkcionālāks un daudzpusīgāks, kā arī vizuāli skaistāks. Tam ir vairāki modeļi, sākot no vertikāliem vai horizontāliem modeļiem, ar dažādām krāsām un formām.

Neredzīgie jau sen bija Francijā, izmantojot kokvilnas audumus, kurus kontrolēja ar virvēm. Vienkāršā atvēršanas un aizvēršanas sistēma ir viena no galvenajām šī balsta īpašībām, tāpēc tā ir praktiska un populāra.

Laika gaitā žalūzijas attīstījās un ieguva jaunas kompozīcijas, īpaši attiecībā uz materiālu. Pašlaik jūs atradīsit alumīnija, PVC, audumu, bambusa, koka modeļus.

Ir vērts pieminēt arī parastākos žalūziju veidus: rullo, žalūzijas un romiešu žalūzijas. Tie ir izvietoti vertikāli vai horizontāli, un tiem ir lieliska izturība. Turklāt tos ir viegli tīrīt, un jūs varat tos pats instalēt soli pa solim.

Dažādi žalūziju modeļi aizsargā un padara vidi ērtāku

Žalūziju attēli un modeļi

Vai jūs plānojat instalēt šādu daļu savās mājās? Tātad, satikt vairākus žalūziju modeļi un tā īpašības. 

Rullo žalūzijas

Šis ir viens no tradicionālākajiem modeļiem tirgū, ļoti izplatīts birojos un korporatīvajā vidē. Tā ir horizontāla un ievelkama versija, kas izgatavota no dabīga vai sintētiska auduma.

Tas darbojas, izmantojot manuālos vai automātiskos skriemeļus, ar tālvadības pulti. Pārsvarā tā ir aptumšošana, tas ir, tas pilnīgi bloķē gaismas nokļūšanu vidē, padarot to ērtāku.

Turklāt cena rullo žalūzija tas ir pieejams, ir pieejami vairāki izmēri un iespēja instalēt jebkur. Tātad tas ir nepieciešams vairākiem projektiem.

Uzziniet vairāk par rullīšu žalūzijām mūsu konkrētajā ierakstā un izbrīnieties par vairākām fotogrāfijām!

Romiešu akls

Romiešu akls tas izceļas arī daudzās telpās, īpaši viesistabas un guļamistabas logos. Tam ir sānu aukla, kas, velkot, asmeņus sakārto horizontāli, izveidojot krokas audumā. Tāpēc ar to ir viegli manipulēt.

Lai gan tas ir pēc klasiskā modeļa, ir burvīgi mūsdienu stili. Abi saglabā šī neredzīgo modeļa tipisko izsmalcinātību, kas tiek uzskatīta par vienu no elegantākajām tirgū. Starp krāsām, kas izceļas visvairāk, ir neitrālās krāsas, piemēram, bēša un balta.

Vertikālā žalūzija

vertikālā žalūzija ir sānu vai divpusējs atsitiens. Tāpat tas darbojas ar asmeņu rotācijas sistēmu un fiksētu režīmu, kas izplatīts PVC un alumīnija versijās.

Vertikālo žalūziju modeļi parasti ir lieli un apjomīgi, lieliski regulējot gaismas iekļūšanu. Turklāt viņi pievērš uzmanību dekoratīvajai koncepcijai, līdzīgi kā tradicionālie aizkari.

Horizontāls aizvars

Metode horizontāli tas ir vispopulārākais starp visiem žalūziju modeļiem. Atvilkšana ir vienkārša, ar uzvilktiem asmeņiem, viegli apstrādājamu un iespēju uzstādīt dažādās vidēs.

Horizontālo žalūziju sauc arī par aizvaru. Tas izceļas ar daudzpusību un atstāj jebkuru vietu aizsargātu un elegantu, vienalga, vai tā būtu vienkārša vai liela.

Dubultredzamība akla

Kādas ir a dubultās redzamības aizvars? Kā norāda nosaukums, tas ir modelis, kas ražots ar dubultu audumu slāni, lai atvieglotu gaismas vadību. Tātad jūs varat apskatīt ārējo zonu, pilnībā to nesavācot.

Šīs žalūzijas audumi pārklājas un nodrošina lielāku funkcionalitāti un privātumu vidē. Sistēma tiek atvērta un aizvērta horizontāli un ar to ir viegli manipulēt, un tajā izceļas gaišas krāsas.

Uzziniet vairāk par redzes neredzīgo mūsu visaptverošajā ceļvedī!

Aptumšojošās žalūzijas

Galvenā iezīme aptumšojošs akls (vai aptumšošana) ir samazināt gaismas intensitāti iekšpusē, padarot jebkuru vidi tumšāku un ērtāku.

Lielākā daļa modeļu ir lieli, piemēroti telpām ar lielu platību, piemēram, viesistabām, kinoteātriem un birojiem. Bloķēšanas sistēma ir ļoti efektīva, ar horizontālu locīšanu un gludu izskatu, ar bieziem audumiem un bez asmeņu vai kroku klātbūtnes.

Koka slēģis

Runājot par materiālu, koka slēģis ir daudzu cilvēku iecienīta. Papildus tam, ka tā ir funkcionāla, tā izceļas ar savu izturību un izsmalcina jebkuru projektu, kas ir ideāli piemērots zemniecisks stils.

Ļoti interesanta ideja ir apvienot šo koka rotājumu ar mēbelēm, rāmjiem un citiem priekšmetiem, kas veido vidi. Lielākā daļa modeļu ir izgatavoti no loksnēm un ir atvērti horizontāli, nodrošinot komfortu jebkurā mājas telpā.

Bambusa akls

Zemniecisku materiālu līnijā mēs izceļam bambuss. Šādas žalūzijas izceļas ar izturību un skaistumu, kas lielākoties veidotas ar rokām darinātā veidā.

Ir plānas un biezas versijas, kas pielāgojamas jebkura veida un izmēra durvīm un logiem. Ļoti bieži bambusa žalūzijas redz dzīvojamās istabās, istabās ar balkoniem, kūrortviesnīcās un viesnīcās - tas viss dod dabaszinātnieku pieskārienu videi. Tāpat ir vērts kombinēt ar koka ierīcēm, ar augu podiem, rotājumiem utt..

PVC slēģis

PVC slēģis izceļas ar krāsu un formātu daudzveidību. Tas ir viens no populārākajiem modeļiem veikalos, jo tas ir pieejams, viegli uzstādāms un apstrādājams.

Turklāt tā ir viegli tīrāma versija, jo asmeņi ir cieti un izgatavoti no mazgājama materiāla. Tumšās krāsas ir labi citētas, piemēram, zilā vai melnā krāsā, taču ir arī baltas žalūzijas, kas pielāgojas jebkuram dekoratīvam stilam.

Alumīnija slēģis

alumīnija aizbīdnis tas ir labākais virtuves loga variants, jo to ir viegli tīrīt un apvienot ar virkni šīs telpas elementu, piemēram, ledusskapi un mazām ierīcēm.

Pelēkie modeļi piešķir telpai šarmu un eleganci, turklāt tiem ir laba izturība un pilnībā aptumšota vide, pateicoties taisniem asmeņiem, kas lieliski piestiprinās.

Tā kā tam ir vairāki izmēri, tas ir arī labs variants āra zonām, jo ​​tas tik ļoti necieš saules un lietus iedarbību. Ir tie, kas to izmanto balkonos un pie mājas ieejas, galvenokārt stikla atverēs, visi, lai saglabātu iedzīvotāju privātumu un drošību.

Elektriskais slēģis

Tie, kas meklē praktiskumu, var iegādāties a elektriskais slēģis. Darbība notiek caur tālvadības pulti, nodrošinot lietotājam ērtības.

Šis tips ir ieteicams arī teritorijām ar lieliem logiem un durvīm, piemēram, birojiem, uzņēmumiem, penthausiem un telpām ar lieliem balkoniem..

Aizvars darbojas un tiek pacelts horizontāli, turklāt tam ir aptumšošanas sistēma un neitrāli toņi, piemēram, balts un gandrīz balts. Moderna un perfekta versija jebkuram projektam.

Dzīvojamās istabas žalūzijas

Viss dzīvojamā istaba vajag aklu. Jūs varat izvēlēties jebkuru modeli, ja vien tas pilda savu funkciju un uztur iekšējo zonu pilnīgi mājīgu, maskējot gaismu, kas nāk no ārpuses.

Padoms ir pielāgot neredzīgos vides dekoratīvajiem stiliem. Ja tas ir zemniecisks, ir vērts uzstādīt koka modeli. PVC versija mūsdienu koncepcijās izskatās lieliski. Bilance padara visu atšķirīgu un novērtē jūsu projektu.

Lai uzzinātu vairāk un redzētu daudz fotoattēlu, izlasiet visu mūsu ziņojumu par viesistabas žalūzijām. 

Guļamistabas žalūzijas

Tā vietā, lai uzstādītu lielu aizkaru, ir vērts to izvēlēties guļamistabas žalūzijas. Rotājums izskatās lieliski jebkurā kompozīcijā: divvietīgās, vienvietīgās un bērnu istabas.

Šajā gadījumā dažādas auduma versijas ir labas derības, krāsās, kas pielāgojamas dekoratīvajai koncepcijai, lai vide būtu harmoniska un pārpilna..

Papildus visām funkcionalitātēm neredzīgie var arī piešķirt vairāk elegances jebkurā telpā. Ieguldiet versijā, kas apvieno spēku un skaistumu.

daudzpusība no neredzīgo modeļiem ir redzams daudzās dažādās telpās. Ir tik daudz veidu, ka to ir grūti izvēlēties.

Virtuves žalūzijas

Plkst virtuve, žalūzijas jāuzstāda uz logiem. Šajā gadījumā ieteicams izmantot alumīnija un PVC modeļus. Tos ir viegli tīrīt, tāpēc tajos viegli nav tauku un putekļu. Jūs varat noslaucīt ar mitru drānu un pat mazgāt.

Neitrālās krāsas atbilst lielākajai daļai dizainu: pelēka, balta, melna un bēša. Jūs varat iegādāties pēc pasūtījuma izgatavotu un lieliski pielāgoties mēbelēm un citām ierīcēm vidē.


Kur nopirkt žalūzijas? Visus žalūziju modeļus var atrast apdares un celtniecības materiālu veikalos. Cena mainās atkarībā no materiāla, formāta un lieluma - vidēji no 100 līdz 500 reāliem. Daži padomi: Leroy Merlin, Easy Slēģi, Classic Slēģi, Etna, Brīvais tirgus, Koks.

Jebkurā gadījumā mēs ceram, ka jums patika mūsu ceļvedis ar visu, kas attiecas uz žalūzijām. Vai jums ir kādas šaubas? Atstājiet savu komentāru. Izbaudiet un dalieties arī. Uz redzēšanos.

Rustic bathroom 55 dekorēšanas idejas un projekti, lai iedvesmotos
Zemniecisks apdares stils var būt daļa no dažādas vides atmosfēras: ar elementāru dabas materiālu pieskārienu ir iespējams apvienot šos elementus un c...
Sieviešu vannas istabas pārsteidzošas un radošas dekorēšanas idejas
Vai mēs pārtrauksim būt klišejiski un domāsim, ka sieviešu vannas istabām jābūt rozā krāsām un pilnas ar niekiem? Ikdienas steigā sievietēm patiešām i...
Skulpturālā Kuba skat. Detaļas, materiālus un 60 projekta fotoattēlus
Skulpturālās tvertnes kļūst par hitu mūsdienu vannas istabās. Jūs varat arī redzēt tos apkārt ar izraktu, veidņu vai slēptu cisternu nosaukumu. Nosauk...