Apdare

61 radoša dekorēšanas ideja, ko tagad izmantot

61 radoša dekorēšanas ideja, ko tagad izmantot

Mūsdienās apdarē rodas arvien vairāk radošu ideju. Idejas, kas var mainīt objekta redzēšanas veidu, idejas, kā pārveidot savu telpas organizāciju, idejas, kas var optimizēt telpas un pat jūsu laiku.

Tas ir balstīts uz šīm idejām, kas ir paredzētas, lai uzlabotu jūsu attieksmi pret jūsu mājas telpu, un mēs šo ierakstu atvēlējām tikai interjera dizaina radošumam. Šeit mēs runāsim par dažiem projektiem, kas apvieno dizainu un funkcionalitāti un kurus var pieņemt jūsu mājās ar padomiem, un iepazīstināsim ar galeriju ar atlasītiem projektu attēliem, kas šajā ziņā uzvar cilvēkus.

Radoši padomi un idejas katram mājas stūrim

Mēs zinām, ka, lai mājas vienmēr būtu sakārtotas un optimizētas tās telpas, ir nepieciešami daži taupīšanas risinājumi! Tāpēc priekšstati par organizāciju, kas tiek izplatīti, iegūst arvien vairāk sekotāju. Vai, izmantojot vispārējās tīrīšanas un reorganizācijas metodes vai priekšmetu dalīšanu, daži padomi ir vērtīgi, lai viss būtu drošs un drošs, kā arī, protams, patīkamāka vide..

Tāpēc mēs esam izdalījuši dažus no šiem padomiem, kurus varat izmantot katrā telpā:

Radošas virtuves idejas

Virtuvē galvenā uzmanība tiek pievērsta tam, lai viss būtu tādā veidā, kas atvieglo priekšmetu apriti un izmantošanu, lai radītu praktisku un patīkamu ēdienu pagatavošanas veidu..

Tāpēc vissvarīgākais ir skapji ar īpašiem nodalījumiem. Ideāls šeit ir atvēlēt pareizo vietu visam, kas jums ir vai ir tendence būt: šaurāki nodalījumi ar plauktiem konservu kārbu uzglabāšanai ir lieliski piemēroti ievietošanai šaurākās vietās; āķi ir jaunie mīluļi podu un to visbiežāk izmantoto lāpstiņu piekāršanai, savukārt metāla stieņi ir sensacionāli, atstājot nažus labi novietotus uz sienas griešanas sola priekšā.

Vēl viena pašreizējā tendence ir plaša plauktu izmantošana, kas atstāj visus priekšmetus pie rokas un joprojām piedāvā citu dekorēšanas stilu..

Radošās guļamistabas idejas

Guļamistaba ir ļoti labvēlīga vide, kur koncentrēt mājas jucekli, it īpaši garderobes zonā! Tiem, kuriem ir daudz apģērbu un aksesuāru, šie padomi ir būtiski!

Sākot ar atvilktnēm, ir vairāki sadalītāji, kas var palīdzēt gan apakšveļas organizēšanā, stropu veidošanā, gan rotu un rotu atdalīšanā. Attiecībā uz pēdējo, jūs varat arī izmantot olu kastes dalītāju, lai atdalītu gredzenus, auskarus un kaklarotas.

Plauktiem organizatori kartona vai audu kastīšu veidā var būt ļoti noderīgi, taču vienmēr ir labi visu turēt ar etiķetēm (īpaši, ja kastēm ir vāks), lai ietaupītu laiku, meklējot konkrētu priekšmetu..

Galvas daļā neliels plaukts blakus kontaktligzdai atrisina problēmu, kur atbalstīt mobilo tālruni, kamēr tas tiek uzlādēts, un ar galviņu var piestiprināt armatūru, ja jums nav naktsskapīša vai vēlaties tajā atbrīvot vietu..

Radošas vannas idejas

Šī ir vēl viena telpa, kurā pašreizējās tendencēs valda plaukti un nišas! Gan šampūnu, gan kondicionieru iepakojumu ievietošanai kastē, kā arī dvieļu un tualetes papīra uzglabāšanai plaukti iebruka vannas istabā mobilo ratiņu veidā, piestiprināti pie sienas vai skapju iekšpusē..

Vēl viens super noderīgs priekšmets ir āķis, ko izmanto dvieļu, grozu un matu žāvētāju pakarināšanai. Šie āķi, kas jau ir daudz izmantoti šajā telpā, iegūst citas atbalsta virsmas, piemēram, skapjus, izlietnes un pat durvis.

Apdares veikalos jūs varat atrast šos āķus un plauktus visdažādākajos stilos, krāsās un materiālos!

Dizains dzīves uzlabošanai

Dažādu ideju ziņā, kas jāiekļauj mājā, daudzi no šiem risinājumiem kļuva tik droši un pieprasīja, lai tie galu galā tiktu iekļauti projektā kā papildu elements mājas apdarei un nesarežģītībai..

Piemērs ir virtuves un vannas istabas skapju piederumu izmantošanas standartizācija, īpaši attiecībā uz priekšmetiem, kuriem ir standarta izmērs, piemēram, skārda bundžas, vīna pudeles, podi un citas sadzīves lietas, kā arī zobu birstes, fēni. mati un plakans dzelzs. To visu var viegli iekļaut plānotajā mēbeļu projektā vai pat atrast standarta mēbeļu veikalos.

Dekorēšanas veikalos atradīsit arī piederumus un priekšmetus, kas maina vidi, kurā tos ievietojam, piemēram, dažādu formātu plaukti, piemēram, burti un ģeometriski, organiski zīmējumi vai uzlīmes lielām virsmām. Tas ir veids, kā padarīt istabas apdari personalizētāku atbilstoši tās iemītnieka gaumei.

Galerija: 60 radošu ideju fotogrāfijas telpās, lai jūs varētu iedvesmoties

Tagad ieskatieties mūsu izvēlētajā attēlā, kurā ir daudz radošu dekoru ideju un praktisku organizēšanas risinājumu, kurus varat izmantot mājās:

1. attēls - ideja par kāpnēm, kas strukturētas no tērauda un koka: pakāpieni, kas pārvēršas plauktos.

2. attēls - izmantojiet iecienītās krāsas tradicionālajām mēbelēm: virsmu pārklāšanai izmantojiet krāsainu līmi un piešķiriet videi jaunu izskatu.

3. attēls - radoša ideja: personalizējiet savu kumodi ar MDF plāksnēm līmētu burtu veidā, lai uz virsmas izveidotu vārdus un pat frāzes.

4. attēls - radoša ideja: savas pilsētas kartes uzlīme ar vismīļāko vietu izvietojumu pie sienas.

5. attēls - Kāpņu plaukts: plānojot MDF mēbeles, kāpņu formas plaukts veido nišas priekšmetu un pakāpienu glabāšanai, lai piekļūtu starpstāvam.

6. attēls - Skaitītāji stratēģiski izvietoti: standarta karotes un krūzes mērierīces uz skapja durvīm kopā ar jūsu recepšu grāmatām, lai nepalaistu garām nevienu gramu.

7. attēls - mēteļa plaukts “sludinātājs”: turiet visas cepures pie sienas.

8. attēls - restorānu galdu atdalīšana: lai grupām piešķirtu vairāk tuvības, panelis mājas pamatformātā.

9. attēls - Organizācija un radošā ideja: krāsainas bļodas, kas sakārtotas plauktā, lai praktiskumam un rotājumiem pievienotos varavīksnes krāsa.

10. attēls - radoša ideja: vai ir palicis skapis? Padariet to par leļļu namiņu, kurā bērni var spēlēt.

11. attēls - Padariet savu dekoru radošāku ar nišām: līmi, lai pārveidotu jūsu komplektu koka zaros.

12. attēls - super radoša un pieejama ideja jūsu dekoram: piespraudes ar pop un jautrām ikonām, lai personalizētu pat jūsu krēslu.

13. attēls - radoša ideja: uzlīmes ar vārdiem un frāzēm, kas jāuzliek uz dažādām virsmām, lai jūs iedvesmotu ikreiz, kad tās redzat.

14. attēls - radoša ideja, ko izgatavot mājās: izmantojiet zīda bārkstiņu ķēdes, lai piešķirtu papildu pieskārienu savai lustrai!

15. attēls - radoša ideja: vai nevarat izlemt, kāds ir labākais zilais tonis, lai krāsotu jūsu sienu? Pārvērtiet savu neizlēmību par savas sienas radošu elementu, izmantojot Pantone skalu!

16. attēls - radoša ideja: matētas tumšās krāsas tāfeles piesaista ikviena uzmanību un veido dažāda veida ziņojumu dēļus uz sienām un pat uz skapja durvīm!

17. attēls - pareizās durvis katram izmēram: spēlējoties ar izmēriem un proporcijām ar durvīm durvju iekšpusē.

18. attēls - atstājot saliekamo krēslu audumu jautrāku un krāsaināku ar dažādām apdrukām.

19. attēls - Galda nišas durvis: vienkāršs veids, kā ierīkot savu biroju mazās vidēs un dienas beigās to “paslēpt”..

20. attēls - radoša ideja: koka galvas klājs-panelis ar vietu plauktiem un lampām.

21. attēls - radoša ideja: dažādojiet savas vides apgaismojumu vienkāršā veidā, pagarinot un reizinot lampu vadus.

22. attēls - vieta velosipēdiem: ekskluzīvs skapis velosipēda novietošanai tieši pie mājas ieejas.

23. attēls - radoša ideja: darba zona, kas iznāk no plānotā telpas skapja: pēc aktivitāšu pabeigšanas bīdiet atpakaļ iekšā.

24. attēls - galds piemājas pagalam, radošs un rotaļīgs: mazs viesmīlis.

25. attēls - radoša ideja: iemīlējies šķietamās ķieģeļu sienās, bet tādu nav mājās? Izveidojiet viltotu sienu ar fonu!

26. attēls - jauniešiem un piedzīvojumu meklētājiem: atbalsts jūsu mājas sienas pārveidošanai par kāpšanas sienu.

27. attēls - lai neaizmirstu nevienu sastāvdaļu: receptes glabājiet vienkāršā skatījumā ar krītu un tāfeli virs plīts.

28. attēls - Caurules un šķietamās struktūras var dot jums iedvesmu citiem dekoratīviem elementiem, kuru pamatā ir šie stieņi.

29. attēls - radoša ideja: neaizmirstiet nevienu svarīgu datumu ar personalizētiem kalendāriem, kas karājas pie attēliem pie sienas.

30. attēls - efektīva un īpaši ekonomiska organizācija ar koka kastēm: izkārtotas plauktos, manuāli identificējiet to, kas atrodas mājā, un nekad vairs neko nepalaid garām!

31. attēls - Pakāpieni-atvilktnes: lieliska vieta visu ģimenes locekļu apavu glabāšanai.

32. attēls - pilnībā plānots: skapis ar stratēģiski sagrieztām durvīm, lai izveidotu rāmi dzīvojamās istabas televizoram.

33. attēls - radoša ideja: vecās atvilktnes var atjaunot un iegūt jaunus pielietojumus, jo nišas jāparāda uz sienas.

34. attēls - radoša ideja: pagarināts koka solis = super radošs darbagalds jūsu darbam.

35. attēls - citā līmenī: izveidojiet platformu gultas pacelšanai un izveidojiet jaunu vietu citu priekšmetu glabāšanai zem tās.

36. attēls - radoša ideja guļamistabai: ģeometriska glezna, kas izgatavota ar dažādām krāsām un līmlenti.

37. attēls. Divas iespējas un izklaide bērniem: kāpnes un bīdes, lai izlemtu, kā jūs dodaties uz leju uz grīdas zemāk.

38. attēls - Stikla siena, kas atdala baseinu no viesistabas: cita siena un interesantāks skats.

39. attēls - Ugunsdzēsēju kāpņu plaukti: pamatojoties uz šo Ņujorkas ēku ikonu, šis savstarpēji savienoto īso plauktu komplekts piešķir jūsu dekoram vairāk žēlastības.

40. attēls - dabiska griestu apdare: šie apaļkoki, kas izvietoti horizontālā līnijā, piešķir zemnieciskāku un radošāku pieskārienu vannas istabas iekārtojumam.

41. attēls - maiguma un komforta baseins: niša uz grīdas dīvānam, kas pilns ar spilveniem, bērniem izklaidēties un visiem atpūsties.

42. attēls - radoša ideja: alternatīvs pulkstenis, kas izgatavots ar sienas uzlīmēm un mehānisko daļu.

43. attēls - Īpaši grezns naktsgaldiņš pie plaukta: plānots gabals dimanta formā

44. attēls - Motivācijas apgaismojums: Neona gaismas, kas veido frāzi uz griestiem.

45. attēls - Geek plaukts: iecienītākās zinātniskās fantastikas sērijas logotips ar atstarpēm, kas piemērotas jūsu grāmatām, komiksiem un filmām.

46. ​​attēls - Futūristiska gulta: Gultas rāmis ar integrētu televizoru ir ideāls tiem, kam patīk skatīties iecienītās sērijas pirms gulētiešanas.

47. attēls - metāla papīra rāmis: pārklāts ar zelta papīra apļiem, šis rāmis piešķir svinīgāku un karnevāliskāku izskatu jebkuram, kas tajā atrodas.

48. attēls - Bērnu istaba ar skapi MDF plānojumā ar īpaši krāsainu apdari.

49. attēls - organizācija skapī: jūsu dārglietu un nieciņu mobilie plaukti vienmēr atrodas pareizajā vietā.

50. attēls - Koka plaukts citādā un radošā veidā: kubi, kas veido struktūru dažādos līmeņos.

51. attēls - Dizains un radošums: lai piešķirtu videi radošāku un atvieglinātāku gaisu, meklējiet mēbeles, kurām ir tāds pats priekšlikums.

52. attēls - radoša ideja: pārklājiet skapja durvis ar pilnām jūsu iecienīto varoņu uzlīmēm.

53. attēls - Cits plānotais skapis, kas ir pilns ar slēpņiem: gludināmais dēlis, kas integrēts skapī, lai atvērtu vai uzglabātu, kad tas nepieciešams.

54. attēls - Spēlē ar sensācijām un ilūzijām: neredzams plaukts jūsu grāmatām.

55. attēls - Virtuves skapji alternatīvās formās: sešstūru vai stropu nišas krūzīšu, šķīvju un trauku glabāšanai.

56. attēls - skrituļdēļu plaukti: padomājiet par priekšmetiem, kurus var pārveidot vai pārkārtot savā dekorā.

57. attēls - Viss, kas ir pa rokai: darba panelis darba instrumentu ievietošanai, it īpaši, ja strādājat ar nažiem, pannām un fujiem.

58. attēls - radoša darba galds ar koka caurulēm, plastmasas stiprinājumiem un auduma kabatām.

59. attēls - spēlējiet arī ar dizainu, ko jūsu apgaismojums var jums piedāvāt.

60. attēls - plaukti un nišas burtu formātā.

61. attēls - atkal spēlē ar vārdiem un frāzēm uz sienas.

Rattan kas tas ir, kā to izmantot dekorēšanai un iedvesmojošām fotogrāfijām
Vai zinājāt, ka jums nav jābūt mājai pludmalē vai laukos, lai būtu mēbeles un citi rotangpalmas priekšmeti? Jums pat nav jāierobežo šī dabiskā šķiedra...
Anas Hikmanes namā redzamas vadītājas savrupmājas fotogrāfijas
Ana Hikmane ir viena no šī brīža vismīļākajām vadītājām, un daudziem cilvēkiem ir interese uzzināt, kādas ir viņas mājas. Tāpēc mēs sagatavojām ziņu a...
Ūdens zaļā krāsā skatiet 60 rotājumu fotogrāfijas, lai jūs varētu iedvesmoties
Ūdens zaļš ir viens no vairāk nekā 100 dažādiem zaļo toņu veidiem, kurus katalogējis cilvēks. Toni, kas ir ļoti tuvu zilajam, ir pazīstams arī ar nosa...