Apdare

7 padomi pulksteņu dekorēšanai

7 padomi pulksteņu dekorēšanai

Šodien mūsu raksts ir īpaši paredzēts tiem cilvēkiem, kuriem patīk interjera rotājumi. Tāpēc, ja jūs fanojat par māju, kas ir labi dekorēta ar rakstiem, kas patiešām paaugstina jūsu mājas skaistumu, palieciet apkārt un esmu pārliecināts, ka jums patiks mūsu ziņa.

Dekoratīvie pulksteņi, vai esat par to dzirdējuši? Tie nav nekas cits kā parastie pulksteņi, kas mūs informē par pareizo laiku. Bet ar ko viņi atšķiras no pārējiem? Šie pulksteņi, kā norāda nosaukums, ir dekoratīvi gabali. Tas ir, papildus informēšanai par stundām, tie ir arī ideāli, lai papildinātu noteiktu telpu apdari.

Tāpēc, ja jums arī patika šī ideja, ievērojiet un ievērojiet mūsu padomus par dekoratīvo pulksteņu izmantošanu un ļaunprātīgu izmantošanu.

dekoratīvs viesistabas pulkstenis

Saturs

Pulksteņa izvēle

Pulksteņa izvēle jāveic, pamatojoties uz dažiem parametriem. Vai viņi:

Apdares tēma

Pulkstenim jābūt jūsu izvēlētajā rotājuma stilā. Piemēram, ja izvēlējāties zemnieciskāku stilu, pulkstenim jāievēro tā pati līnija ar funkcijām, kas uzsver zemniecisko stilu. Ja tēma ir modernāka, izvēlieties gabalu ar taisnām līnijām ... Un tā tālāk.

Ļoti ziņkārīgs dekoratīvs pulkstenis zemnieciskai dekorēšanai

Pulksteņa izmērs

Svarīgs ir arī pulksteņa izmērs. Ja, piemēram, pie sienas ir piestiprināti vairāki rāmji un attēli, labāk izvēlēties pārsteidzošāku gabalu, kas izceļas ar pārējiem.

Ja jūsu siena ir ekskluzīva pulkstenim, varat izvēlēties lielāku vai mazāku modeli, kas izskatīsies tikpat skaisti.

Vinila ierakstu tematiskais pulkstenis

Telpu noteikšana

Jā, dekoratīvos pulksteņus var izmantot visās mājas telpās, taču ir jāraugās, lai tas labi izskatās jūsu izvēlētajā telpā. Piemēram, pulkstenis ar pārtikas tēmu virtuvē noteikti izskatīsies labāk nekā guļamistabā vai viesistabā. Tas viss attiecas uz veselo saprātu.

pludmales tēmas virtuves pulkstenis

Kā virtuvē valkāt pulksteņus

Virtuvei ir vairākas jautras iespējas, kas labi sader ar šo vidi. Piemēri ir pulksteņi, kuriem ir ilustratīvi pārtikas vai pat virtuves priekšmetu attēli, vai, drosmīgākam, pulksteņi, kuros stundas ir marķētas ar galda piederumiem.

Diezgan kafijas tēma virtuvei

Telpas dekorēšana ar pulksteņiem

Istabai modeļi ir pēc iespējas daudzveidīgāki, viss, kā jau minējām, būs atkarīgs no jūsu vides tēmas un stila. Tātad, ja vēlaties viesistabā dekoratīvu pulksteni, varat izvēlēties no lieliem sienas pulksteņiem līdz pulksteņiem ar dažādiem attēliem, pulksteņiem ar visdažādākajām formām, krāsām un izmēriem. Īsāk sakot, sevis netrūkst, ir iespējas šai vietai.

dekoratīvs pulkstenis viesistabai

Lieliska istabu iespēja

Guļamistabai mūsu padoms ir izmantot radošumu un labu garšu, lai izvēlētos pareizo gabalu. Atcerieties, ka jūs to apskatīsit katru dienu un ka tam vajadzētu būt saskaņā ar šīs telpas tēmu, bet pārējais ir tikai radošuma plūsma.

Jautrs pulkstenis guļamistabai

Baby Room Decor 75 aizraujošas idejas, lai iedvesmotos!
Tiem, kas gaida bērniņu, viņi zina, ka, turpinoties grūtniecībai, paiet arī laiks, kas pieejams bērnu istabas dekorēšanai, un tad laiks sāk kļūt arvie...
20 neticami un jautri ieejas paklāji - modeļi un kur nopirkt!
Ideālas mājas sapņa rotāšana un piepildīšana ir rūpīgs un detaļām bagāts darbs. Daudzi objekti ir atbildīgi par uzslavas cienīgu projektu, un mazās de...
Virtuves apdare - 50 SENSATIONAL modeļi un + neskaitāmi padomi!
Pareiza mājas telpu izmantošana ir būtiska, lai iegūtu funkcionālu, skaistu un ļoti organizētu vietu (neatkarīgi no tā, kura telpa tiek remontēta vai ...