70 ISTABAS PAKLĀJI - Dzīvošana un TV ir jāredz!

 • Ronald Armstrong
 • 0
 • 4284
 • 16

Nekas negaršo labāk kā atgriezties mājās un justies omulīgā vidē, un viena no iespējām ir derēt paklāji viesistabai un televizoram, tā kā priekšmets spēj dot šo siltuma sajūtu un tomēr uzlabot telpas izskatu.

Tēmas

 • 1 Paklāju modeļi istabai
  • 1.1 Neskaidrs / pūkains / zamšādas paklājs
  • 1.2 persiešu paklājs
  • 1.3 Sizala paklājs
  • 1.4. Tamborēšanas paklāji
 • 2 Krāsas un izdrukas
  • 2.1 Bēšs, balts, melns un pelēks paklājs - neitrāls
   • 2.1.1 Bēšs
   • 2.1.2 Balta
   • 2.1.3 Melns
   • 2.1.4 Pelēks
   • 2.1.5 Krāsains paklājs
   • 2.1.6 Svītrainais paklājs
   • 2.1.7. Iespiests paklājs
   • 2.1.8 Ģeometriskais paklājs

Paklāju veidnes istabai

Neskaidrs / pūkains / zamšādas paklājs

Pie sienas gleznu galerija

Baltā ķieģeļu siena attiecas uz vēsāku izskatu un, lai mīkstinātu šo sajūtu, ideāls ir maisa paklājs.

Plkst maza dzīvokļa istaba, ir svarīgi novērtēt katru collu. Tāpēc ieguldiet maigākos toņos, tostarp tekstilizstrādājumos uz grīdas, kam jāsaglabā harmonija ar pārējo vidi.

Sarkani spilveni izceļ bēšo dīvānu

Šī dekorēšana dzīvojamā istaba seko krāsu tabulai bēšos toņos, un, lai izjauktu monotonu efektu, sarkanie rotājumi rotā kafijas galdiņu un šīs krāsas spilvenus uz dīvāna.

            Ja jums patīk autentisks un stilīgs dekors, jūs varat iedvesmoties no šīs idejas par krāsaina dīvāna izmantošanu. Augstais pāļu paklājs atbilst polsterējuma krāsai un līdzsvaro gala rezultātu.

Pasteļkrāsas spilveni uztur telpu mīkstu

Mazajā telpā visiem priekšmetiem ir krāsa, kas svārstās no smilškrāsas un baltas krāsas un nevarētu atšķirties no grīdas piederuma, kas, skaidri redzams, paplašina telpu.

Visās telpās tiek izmantots kopīgs priekšmets - pūkains paklājs. Sajūta, ko piederums nodod, ir mīksta un mājīga telpa.

Zemniecisks kafijas galdiņš piešķir dekoram šarmu

centra galds ir koka ritentiņa adaptācija, kas pastiprina piederuma maigumu uz grīdas.

Ķieģeļu sienas ar redzamo skatu piešķir šarmu videi

Vieta apvieno stilu sajaukumu, kas ietver ķieģeļu sienu, retro stūra galdus, spoguļu mēbeles un metāla rotājumus.

Persiešu paklājs

Tradicionālais skaņdarbs viesistabas grīda izceļas starp mīksto polsterējumu toņu un dekoru pārsvaru.

Akrila kafijas galdiņš ir smalks

Lai gan visizplatītākā ir skaņdarba sarkanīgā krāsa, ir iespējams atrast arī vieglākas versijas un tādējādi saglabāt dekoru maigāko aspektu. Šajā projektā ideja klasisko gabalu sajaukt ar grīdu apvieno citus stilus dažādos punktos, piemēram:

 • Akrila galdi
 • Spilgtas bildes pie sienas
 • Stūrī klasiskā lustra
 • Taisnu līniju dīvāns
 • Retro polsterējums ar izliekumiem

Pat ar visu sajaukšanu rezultāts ir harmonisks un izsmalcināts.

Istabas centrā gabals koka grīda tas ir necienīgs un klasisks. Lai piešķirtu mūsdienīgas zīmes, moderns krēsls ar retro pārlasīšanu.

Dažādu krāsu un tendenču dīvāni

            Šis projekts parāda, ka ne vienmēr ir nepieciešams atbilstošs dīvānu komplekts, taču dažādu dizainu un krāsu sajaukšana var būt jauka stratēģija, lai tradicionālo persiešu modeli salauztu līdz grīdai..

Ar zemes toņiem tekstilizstrādājums parāda labāko priekšmeta izmantošanas veidu, proti, nosegt visu atstarpi starp dīvānu (neatkarīgi no tā, vai tas var iet zem polsterējuma vai nē), radot norobežotas zonas sajūtu.

Plauktos atbalstītie rāmji piešķir videi mūsdienīgumu

Televīzijas istabā dominē maigi toņi, un vissvarīgākais ir grīdas izskats ar sarkaniem akcentiem.

Integrētās telpas vieta ir norobežota Persiešu paklājs sarkanā un zilā krāsā. Nevis pretoties grīdas, gaišā dīvāna un stikla kafijas galdiņa izcilajam stāvoklim.

Sizala paklājs

Televizors pie sienas optimizē vietu

O labākais paklājs lielai apgrozības zonai ir sizala modelis, jo nodilums ir mazāk redzams.

Neskatoties uz to, ka neievēro pūkainu un mīkstu līniju, šāda veida priekšmeti arī izskatās lieliski, lai nodrošinātu komfortu telpā.

Pelēkā siena ir moderna

Plkst mūsdienīgs viesistabas dekors, sizala audumos izceļas tumšākas mēbeles, kas garantē skaistu vides izskatu.

Mazā platība prasa gaišākus toņus, tāpēc polsterējums, tekstils un siena seko šai līnijai. Krāsu pieskāriens ir saistīts ar spilveniem un nišām uz sienas.

Ķieģeļu siena piešķir dekoru rūpnieciskas īpašības

Šī istaba ir pilna ar dekoratīvu informāciju, un, lai netiktu ielādēta, gobelēns izmet jebkāda veida ziņojumus, bet joprojām pārnes stilu uz dekoru.

Lai izmantotu šāda veida piederumus, to atļauts izmantot vairākās dekoratīvajās tendencēs, kas var atšķirties no klasiskām atsaucēm, ar modernām zīmēm un pat Provansas.

Augi atdzīvina rotājumus

Šis numurs seko klasiskajai tendencei ar pašreizējām mēbelēm ar taisnām līnijām. Pat ar duetu stiliem sizala tekstils ir ideāla likme.

Ar biezākiem audiem modelis norobežo viesistabas pagarinājumu un ļoti labi apvienojas ar parketa grīdas.

Tamborēšanas paklāji

Atzveltnes krēsli ir idejas, kā padarīt vidi intīmāku

Kopš vecmāmiņas laikiem tamborēta paklāja tendence un rada dekoru ideju par mājīgu gabalu. Šajā dekorā modelis ieguva krāsu ar zilām nokrāsām.

Mūsdienu un alternatīvā stilā šai viesistabai ir skaists, apaļš modelis uz sadedzinātās cementa grīdas, un mājīgais izskats ir pabeigts ar šūpuļtīklu, kas karājas telpā..

Komiksi plauktos ir moderni

Papildus modei, kas atkal liek tamborēt, vēl viena tendence ir izmantot vairāk nekā vienu gabalu; tas ir, paklāju kombinācija un pārklāšanās. Lai sekotu šai rindai, ir svarīgi daži padomi:

 • Modeļiem jābūt vienā formātā;
 • Izmēri var būt dažādi;
 • Krāsām jābūt harmoniskām.

Tādējādi ir iespējams pamanīt šīs istabas dekorā izveidoto kombināciju, izmantojot divus viena materiāla modeļus ar tuvām krāsām.

O apaļais modelis to var būt grūtāk izmantot, bet šeit ideja sekoja pamata loģikai, proti, izmantot gobelēnu zem vienādas formas mēbelēm.

Krāsas un izdrukas

Bēšs, balts, melns un pelēks paklājs - neitrāls

Bēša

Dzīvokļa istabā ideja saglabāt krāsas sinhronizācijā ir ideāla, lai radītu lielāku telpas sajūtu; tāpēc tekstilizstrādājumi, polsterējums un grīdas ir ļoti tuvu toņiem.

Bildes bēša paklāja apdare

Telpai gaismu piešķir baltas sienas

Balta

Jūs pat varat teikt, ka šī ir iespēja, kas izrādīsies netīrāka, taču jūs nevarat noliegt, ka krāsa palielina telpu un rada spilgtumu!

Grāmatas rotā kafijas galdiņu

Tīrā telpā ir daudz gaišu toņu, un gobelēns seko tai pašai līnijai ar nokrāsu Balts ledus.

melns

Uz sienas krāsains rāmis

Intensīvāka tekstila krāsa uz grīdas prasa pārējo maigāko dekoru, un šeit bija iespēja derēt par kombināciju melnā un baltā krāsā (B & W).

Šajā telpā melnais paklājs parādās kā izceltā vieta ar gaismas krāsu un lieliskas gaismas pārsvaru..

Padoms: šī gobelēna krāsa nav piemērota nelielām telpām.

Pelēks

Krāsaini spilveni piešķir baltajam dīvānam krāsu

neitrāla krāsa ir pamats pārējam dekoram, kuram var būt krāsu punkti, piemēram, zils krēsls un krāsaini dīvāna spilveni.

            Šajā vidē modelis ar pelēko fonu saplūst telpā, kurā dominē bēša krāsa (sienas un polsterējums), un rada vieglu kombināciju.

Krāsains paklājs

Bēša siena ir neitrāla un rotājumā pieļauj daudz krāsu

Šajā telpā derība par jauna un krāsaina dekorācija tas ir autentisks. Bāze ar dzelteno gobelēnu ir tikai viens no telpas krāsu punktiem.

Stūrī siena ar ziedu tapetēm

Tiem, kuriem ir maz vietas, bet kuri tomēr vēlas kontaktpunktu, varat derēt uz šo iedvesmu, ko izmantot apaļas krāsas paklājs istabā. Tumši zils nokrāsa ir ideāla likme, lai piešķirtu krāsu, neatstājot klausīšanās vidi.

Ja jums patīk dūriens ar lielāku intensitāti, nekas labāks par šīm iedvesmojošajām idejām, ko izmantot sarkanais paklājs. Kombinācija ar neitrāliem toņiem vai harmonizēšana ar krāsu ir ideāla līdzsvara saglabāšanai.

Vairāk dekorēšanas ar krāsainu paklāju bildes

Dīvāns ar spilveniem ir mājīgs

Koka countertop atdala virtuvi no viesistabas

Svītrainais paklājs

            Svītras nekad nepazūd no dekoru, un kāpēc tās neizmantot uz grīdas? Šajā telpā bija doma aptvert visu teritoriju ar modeli, kas sajauc zemes toņus un gaišākas krāsas.

Stūrī vāze ar izlozēm

Mazās telpās arī likme ir lieliska, jo šāda veida druka paplašina vietu. Un tas var būt dekorācijas krāsu punkts baltā un smilškrāsas nokrāsās.

Svītrainajam modelim var būt tādas pašas krāsas kā dekoram, piemēram, šai versijai ir smilškrāsas un brūnas krāsas toņi. Vienīgais brīdinājums, ir tas, ka mazās telpās jāizvairās no biezām svītrām.

Vairāk bildes

Dažādi rāmji sienas komiksiem

Koka mēbeles piešķir telpai eleganci

Rakstains paklājs

Melnā siena piešķir dekoram daudz prātīgākas pazīmes, taču tas drīz izzūd, pateicoties kombinācijai ar apaļo zilo un balto paklāju, kas attiecas uz portugāļu flīžu apdrukām.

Rāmis bija izgatavots no auduma

Tiem, kas vēlas piešķirt dzīvespriecīgāku stilu istabas iekārtojumam, varat derēt uz šādām versijām, kurām ir ziedu apdruka un dzīvespriecīga krāsa videi ar gaišām krāsām..

Šis modelis sajauc dažādu krāsu izdrukas ar svītrām un rada nepiespiestu dekoru izskatu.

Vairāk bildes

Koka durvis ar stiklu ļauj iekļūt gaismā

Flamingo rāmis ir moderns

Ģeometriskais paklājs

Viesistabai ir gaišs izskats ar gaišām sienām un pelēku dīvānu. Uz grīdas gobelēnam ar vienādiem vides toņiem joprojām ir kvadrātu un taisnstūru paraugs.

Balta grāmatu skapis saplūst ar sienas krāsu

Šīs istabas dekors atgādina 60. gadu stilu ar zobu bakstāmais mēbeles un, lai pabeigtu šo vintage iestatījumu, ģeometriskais drukas elements aptver telpas centru.

Vairāk ģeometriskā paklāja apdares fotoattēlu

Stiklojums aizsargā starpstāvu

Stikls atdala guļamistabu no viesistabas

Kāda veida paklājs viesistabai un televizoram vai jums patīk vairāk Pastāstiet mums komentāros, ja izmantojat piederumu.
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą