Apdare

80 brīnišķīgi virtuves rāmji - kā izrotāt savējos!

80 brīnišķīgi virtuves rāmji - kā izrotāt savējos!

Attēli ir bagātība jebkuras mājas dekorēšanai. Vienkārši un moderni tie padara vidi daudz burvīgāku, un pats labākais ir tas, ka tie ir ļoti lēti.

Šodienas ierakstā mēs parādīsim jums skaistus rāmju stilus, lai jūs varētu izrotāt savu virtuvi. Galu galā arī jūsu mājas gardēžu zona ir pelnījusi skaistu, personības pilnu pieskārienu!

Fotoattēli un veidnes virtuves rāmjiem

Un, lai jūs varētu izrotāt savu virtuvi tērēt gandrīz neko. Tālāk skatiet vairāk nekā 70 neticamas virtuves rāmju iespējas un pat īpašu jauku attēlu attēlus, kurus mēs atdalījām, lai jūs varētu drukāt un rāmīt!

Tēmas

Vintage / Retro

Vintāža ir stils ar daudzām senām atsaucēm, kas mūsdienās ir pielāgotas arī mūsdienīgumam. Komiksi šajā nospiedumā atstāj atmosfēru vēsu un ar pieskārienu forši super autentisks.

Lai padarītu jūsu virtuvi ļoti stilīgu, ir interesanti redzēt telpas dominējošo toņu kombināciju un pielāgot tos komiksiem. Piemēram, koka rāmji ir iespēja, kas daudz der vintage priekšlikumam.

Sakārtojot telpas, salieciet savu kolekciju ar dažiem attēliem uz sienas prom no tādiem priekšmetiem kā plīts, izlietne un trauki. Lai jūsu rāmji netiktu sabojāti ar tauku, ūdens vai tvaika saskari.

Retro virtuves dekorēšanai plaši tiek izmantoti pin-up virtuves dēļi. Un tie ir īsts šarms atsevišķi!

Vintage hotdogu rāmis.

dažādas vintage gravējumu iespējas.

Virtuve dekorēta ar vintage / retro rāmjiem.

Coca cola dekoratīvais rāmis.

Ziedu komikss piešķir šarmu vides vintage dekorā.

Ar frāzēm

Objekti ar detaļu "interaktīvs" dekoratīvā priekšlikuma ietvaros viss ir labi. Frāzes ir diezgan liela izvēle, jo tās burtiski runā ar tiem, kuri bieži apmeklē šo vietu, un viņi var apmeklētājiem sniegt personības pilnu vēstījumu.

Radīt kontrastus starp rāmi un mēbelēm, kā arī mazāku un lielāku rāmju kombinācijas uz tukšas sienas ir ļoti interesanti, jo tas atstāj vidi harmonisku un mūsdienīgu..

Iedvesma virtuvē ar smieklīgām frāzēm.

Melnbaltās opcijas ar īsām frāzēm un plāniem rāmjiem ir laba izvēle tīrām virtuvēm. 

Frāžu ideja ir lieliska arī tiem, kas vēlas izvairīties no acīmredzamā, viegli izdarāmā ieteikuma un par zemām izmaksām. Galu galā iemīļotās frāzes apgleznošana uz baltas kartītes papīra un tās ierāmēšana ir laba iespēja darīt pats!

Zemāk ir dažas citas dažādu un jautru frāžu idejas, lai izveidotu virtuves dekoru!
 Mūsdienu

Mūsdienu alternatīvu netrūkst gan dizainā, gan detaļās. Dažiem gabaliem ir abstrakti attēli, kas apvienoti ar mūsdienu virtuvēm un vairākiem citiem dekoratīviem stiliem.

Rāmjus var atrast vara, rozā zelta, apstrādātos toņos un pat no plānām pusēm minimālisma dizains, ļoti augsts.

Novietojot attēlus pie sienas, ir interesanti izpētīt vairāku dažādu izmēru modeļu sastāvu, lai tie būtu asimetriski. Padoms, kas ienes šarmu un dzīvīgumu pie šīs neitrālās sienas.

Mazām virtuvēm mazākas, plānas, gaišas krāsas līstes ir lieliski piemērotas, lai piešķirtu telpai skaistumu, nepārslogojot to..

Kastītes stila rāmji ar mākslīgiem augļiem iekšpusē ir žēlastība gardēžu rotājumā!

Ierāmēti vaska augļi.

Praktiskums un mūsdienīgums iet kopā. Kā par kanāla plaukta priekšlikumu (izgatavots īpaši kadru atbalstam).

viesistaba ar kanāla plauktu.

Mūsdienu virtuves rāmji.

Virtuves rāmji ienes telpā nepiespiestu tēmu.


Vieta, kas dekorēta ar asimetriskiem rāmjiem, moderna un super burvīga ideja.

Gardēžu virtuvei

Gardēžu virtuves ir āra zonas, kurām nepieciešams nepiespiests interjers, kas lieliski piemērota dažādiem komiksiem. Tos var sakārtot virs dažām mēbelēm, piešķirot vietai vairāk stila.

Izvēloties attēlu attēlā, ieteicams izmantot rakstzīmes, ēdienus, saldumus vai pat kādu frāzi, kas jums patīk un šķiet jautra. Ideja, kas labi sader ar šo mijiedarbības telpu!

Krāsaini rāmji, vairāk apstrādāti stili ir ļoti forši vidē. Zemāk esošajā atsaucē skatiet oriģinālu un ļoti jautru iedvesmu no gardēžu zonas ar daudz dažādu attēlu, kas izvietoti uz visas sienas!

Vintage gleznas vēl vairāk izceļ telpu ar vēsu dekoratīvu stilu.

Virtuves rāmji drukāšanai

 Burvīgi attēli, lai jūs varētu izdrukāt, ierāmēt un izrotāt savu virtuvi, ir ļoti daudz. Vienkārši ieskatieties brīnišķīgajās opcijās, kuras mēs izvēlējāmies jums lejupielādēt un izklaidēties!

Nezināt, kā to izdarīt, un vēlaties uzzināt, kā izveidot savu gleznu sienu? Pārbaudiet tikai zemāk redzamo videoklipu un uzziniet, kā to izdarīt pa solim!


Un, ja jums patika padomi par virtuves dēļiem, pastāstiet mums visu šeit komentāros. Lai sekotu citām neticamām dekorēšanas idejām, skatiet arī vairāk  Decorated.org!

Izrotātas mājas 85 apdares idejas, fotogrāfijas un projekti
Īpašnieku sapņu māja nenozīmē, ka tai jābūt lielai vai ka tā atrodas priviliģētā pilsētas rajonā. Bet jā, vēloties, lai tas būtu labi dekorēts, domājo...
Krāsa ietver informāciju par to, kā izmantot dekorēšanai, padomus un 60 fotoattēlus
Krāsu pārsegi - vara krāsa, angļu valodā - tā ir tendence interjera dizainā, kas, šķiet, ir šeit, lai paliktu! Vara panākumi rotājumā ir tik lieli, ka...
Maza dekorēta istaba 90 mūsdienu dizaina idejas, lai iedvesmotos
Dzīvojamo māju projektiem un galvenokārt dzīvokļiem jaunajos projektos arvien vairāk ir samazinājušās telpas dzīvojamās telpās kopumā, un viesistaba n...