Apdare

90 durvju veidu, bīdāmo, koka, stikla un fotoattēlu modeļi

90 durvju veidu, bīdāmo, koka, stikla un fotoattēlu modeļi

Vārteja tā tiek uzskatīta par dzīvesvietas vizītkarti, jo tās ir galvenās durvis, un tās ir tās, kas pārstāv mājas stilu. Papildus tās pamatfunkcijai, kas nodrošina drošību, mēs varam strādāt pie fasādes un norobežot galveno piekļuvi. Ar to visa aprūpe un uzmanība ir būtiska, izvēloties.

Rezidences iekšpusē citām durvīm ir svarīgas funkcijas, piemēram: telpu atdalīšana, dabiskās gaismas iekļūšana un telpu dekorēšana.

Izvēloties tradicionālās durvis, ir iespējams pievienot citus elementus, lai padarītu tās impozantākas. Šim nolūkam ieguldiet cēlā materiālā, citā dizainā, lielos izmēros un rokturos, kas izceļas. Tas būs atkarīgs no katra stila un arī no iedzīvotāju personības un gaumes.

Ārējo durvju un durvju ailīšu veidi, ko redzēt tagad

Ieejas durvis ir tās, kuras pievērš vislielāko uzmanību dzīvesvietā, kur garām ies iedzīvotāji un visi apmeklētāji. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai tas būtu labi pārdomāts un harmoniski apvienotos ar fasādes krāsām, materiāliem un arhitektūru. Zemāk ir galvenie ieejas durvju veidi:

Koka durvis

Rezidences ieejai visbiežāk tiek izmantotas koka durvis. Koksnei ir augsta estētiskā vērtība: tā ir pieejama vairākos veidos, to var apstrādāt un veidot dažādiem fasādes priekšlikumiem. Svarīgs padoms ir masīvkoka izvēle, kurai ir laba izturība un izturība pret ārējo vidi.

Laika gaitā koka durvīm nepieciešama apkope. Bez pienācīgas aprūpes mitrums un termīti var sabojāt materiālu un sabojāt durvis. Ja nepieciešams, pārbaudiet lakas stāvokli un durvju krāsojumu.

Gudrs risinājums, lai pagarinātu koka durvju kalpošanas laiku, ir neliels pārsegs pie dzīvesvietas ieejas, lai aizsargātu materiālu no ārējiem apstākļiem.

Alumīnija vai metāla durvis

Alumīnija durvīm ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem materiāliem, no kuriem viens ir izturība: alumīnijs nerūsē un viegli nepasliktināsies. Vēl viens svarīgs faktors ir tas, ka alumīnijs ir viegls: durvīm ar šo materiālu ir tendence nepārslogot un nolietot dzīvesvietas struktūru.

Pēdējais elements ir estētiskais: alumīnija durvīm ir elegantas vizuālās īpašības, tām var būt spilgta krāsa, piemēram, balta, un arī matētas krāsas, īpašības, kuras, piemēram, ir grūti atveidot ar koku. Dažus no tiem, tāpat kā piemērā, var kombinēt ar stiklu. Ir arī dzelzs durvis, kas ir vairāk pakļautas rūsai un ir maz izturīgas pret ūdens iedarbību.

Stikla durvis

Stikla durvis ieejai tiek izmantotas īpašos gadījumos, galvenokārt korporatīvajos birojos un komerciālās ēkās. Lietošana mājās joprojām ir ierobežota, taču tā var būt laba iespēja tiem, kuri vēlas uzdrīkstēties izmantot materiālu.

Varat arī izmantot filmu vai izvēlēties glāzi ar vairāk matētu elementu, lai neatstātu dzīvesvietas interjeru caurspīdīgu ārpusi. Daudzi modeļi ir apvienoti ar koku vai alumīniju kā rāmi.

Tradicionālās vērtnes

Vienas vērtnes durvis ir viens no izplatītākajiem un tradicionālākajiem modeļiem, ko pārdod tirgū. Tos var viegli atrast durvju veikalos un celtniecības preču veikalos. Šī iemesla dēļ viņiem parasti ir standartizēti pasākumi, kas piemēroti lielākajai daļai ēku.

Šī modeļa trūkums ir tikai estētisks un vizuāls - tā kā tie ir populāri, to apdare var būt vienkāršāka. Tomēr tā izmaksas ir daudz zemākas, un uzstādīšana ir praktiska un vienkārša, bez profesionāļiem, kas specializējas durvīs.

Pat ar vienkāršu modeli mēs varam izmantot radošumu, un ar dekoratora vai arhitekta palīdzību pie durvīm ir iespējams pievienot frīzes, apdari, aksesuārus un citus priekšmetus..

Divu lapu durvis

Divviru durvis dod plašāku eju uz ieeju rezidencē. Šī konfigurācija ir noderīga, pārvietojoties, kad mēs vēlamies pārvietoties ar lielām mēbelēm un ierīcēm, papildus palīdzot ratiņkrēslu lietotājiem. Tas ir elegantāks un impozantāks risinājums vestibilā.

Tomēr šis risinājums ir ideāli piemērots mājām, kur parasti ir vairāk vietas darbam. Pašreizējiem dzīvokļiem jau ir pareizi pasākumi, un lielākoties viņi strādā ar vienas vērtnes durvīm.

Pagriežamās durvis

Arhitektūras tirgū ir pieejami vairāki modeļi, taču šobrīd pagriežamās durvis ir izcēlušās, jo tās ir modernas, elegantas un impozantas. Viena no šī modeļa īpašībām ir tā, ka tas rotē ap vertikālo asi. Ideāli piemērots tiem, kuriem ir lieli laidumi gan platumā, gan augstumā. Tos parasti izmanto sociālo ieeju mājās.

Tā kā tie ir lieli un smagi, to materiālam jābūt izturīgam, kā arī atbalsta vārpstai. Tie ir īpaši izstrādāti projekti, kuriem noteikti ir lielas izmaksas.

Šī modeļa trūkums ir blīvējums: tas var nebūt pilnīgs, jo tiem ir nepieciešama vieta starp grīdu un sienām, lai tikai varētu pagriezties. Šajā gadījumā skaņas un putekļu bloķēšana nav tas pats, kas kopīgas durvis.

Lai redzētu vairāk modeļu, piekļūstiet šai ziņai par durvju pagriešanu.

Iekštelpu durvis

Iekšējās durvis atvieglo pārvietošanos starp vidi, telpām un celiņiem dzīvesvietā. Šim nolūkam pārbaudiet dažus modeļus:

Plakanās vērtnes

Plakano durvju durvis ir visvairāk standartizētais un visplašāk izmantotais modelis iekštelpu videi. Šī ir izplatīta izvēle, un, ja vēlaties atkāpties no standarta, jums būs jāizvēlas tādas detaļas kā frīzes, rokturi, pogas un rotājumi. Tomēr šī vienkāršā modeļa izmantošana var būt interesanta vidēs, kurās uz sienām jau ir citas ievērojamas vietas.

Garneles turētājs

Garneles durvis ir modeļi, ko izmanto, lai sadalītu divas vides, īpaši gadījumos, kad trūkst cirkulācijas vietas, vai cita veida durvju uzstādīšanai.

Mēs uzskatām, ka garneļu durvis nav ļoti praktiski atvērt vai aizvērt, un to uzstādīšana un apkope ir atkarīga no kompetentiem speciālistiem. Viņi pieprasa pielāgotus materiālus, piemēram, aizbīdņus, rokturus un sliedes. Tā kā tas ir sarežģītāks veids, tā izmaksas acīmredzami ir augstākas nekā tradicionālās vērtnes. Pirms lēmuma pieņemšanas par šo modeli ņem vērā šos faktorus.

Durvis ar zīmējumiem

Projektētās durvis ir diferencētas, jo uz to virsmas ir mazas detaļas, šī opcija var izcelties interjera dizainā. Ir svarīgi pievērst uzmanību zīmējumu formai, mēs iesakām izvēlēties vienkāršākus un smalkākus dizainus. Tos ir iespējams atrast pārdošanā segmenta veikalos vai pasūtīt pēc pasūtījuma pie veltītiem profesionāļiem. Īpašā projektā tā izmaksas var būt lielākas. Izmērs, svars un citi mainīgie tieši ietekmēs galīgās izmaksas.

Saliekamās durvis

Salokāmās durvis sauc savu nosaukumu, jo tās attiecas uz mūzikas instrumentu - akordeonu. Tas ir modelis, kas salokās, braucot pa sliedi. Tā ir iespēja, ko parasti izmanto virtuvēs vai vannas istabās, taču skaņas privātuma ziņā tā neizdodas. Izvēlieties plastmasas vai PVC modeļus mitrai videi, piemēram, veļas mazgāšanai, virtuvei vai vannas istabai. Šī noteikti ir lētākā pieejamā durvju iespēja.

Venēcijas durvis

Venēcijas durvis var būt ideāli piemērotas iekštelpām, kurās nepieciešama papildu ventilācija. Papildus vienas vērtnes durvīm ir arī saliekamās durvis, kas atbrīvo vietu, ko tās aizņem. Tos izmanto balkonos, balkonos, pieliekamos un citās telpās, kur šī funkcija ir noderīga. Ir daudz iespēju pārdot durvis ar slēģiem, īpaši vienkāršākās. Saliekamie modeļi tiek izgatavoti mērīšanai.

Bīdāmās durvis

Bīdāmās durvis ir kļuvušas par dabisku izvēli daudziem projektiem, kuru mērķis ir optimizēt telpu, uzturot vidi ar mūsdienīgiem un elegantiem atribūtiem. Ar dzīvokļu un māju ar ierobežotu vietu stāvu plāniem ir iespēja strādāt ar sliedēm, kas iestrādātas sienās un citās lietojumprogrammās.

Šajā gadījumā ideāls ir izveidot individuāli izstrādātu projektu, kura uzstādīšanai nepieciešami pielāgoti piederumi un aparatūra, kā arī lieliski profesionāļi. Tādā veidā tas kalpos ilgāk un drīz nebūs nepieciešams veikt apkopi. Tos galvenokārt izmanto guļamistabu, dzīvojamo istabu un vannas istabu atdalīšanai.

Sprādziena vai salona durvis

Sprādziena vai salona stila durvis ir modelis, kas tiek uzskatīts par vecmodīgāku, taču joprojām pilda savas funkcijas un var iepriecināt ikvienu, kurš dod priekšroku šāda veida risinājumiem. Ja esat kādreiz redzējis rietumu filmu, jūs to noteikti atceraties. Šajā gadījumā nav slēdzeņu, un, lai iekļūtu citā vidē, vienkārši nospiediet divas durvju vērtnes. To lieto komerciālās iestādēs, piemēram, bāros vai restorānos, un to var izmantot mājās, lai nošķirtu telpas ar koridoriem no istabām vai pat vannas istabām.

Būtiski padomi durvju apvienošanai ar vidi

Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties pareizo tiem, kas vēlas ieguldīt dažādos un radošos modeļos.

Vairāk durvju fotoattēlu, veidu un modeļu

Plānotās durvis palīdz uzlabot dekoru. Tāpēc mēs esam nošķīruši 90 idejas, lai kalpotu par iedvesmu jūsu mājām. Skatīt zemāk:

1. attēls - Pagriežamās modeļa durvis melnā kokā

2. attēls - durvis ar dubultu vērtni rozā krāsā

3. attēls - durvis ar vērtni ar diagonālo apdari.

Šajā diferencētajā priekšlikumā durvis atrodas sienas stūrī ar diagonālo izgriezumu. Tas ir interesants un pārdrošs efekts, kas pielāgots telpas augstajai labajai pēdai.

4. attēls - durvis ar metāla konstrukciju, kas pārklāta ar stiklu

5. attēls - durvis ar puzles stila dizainu

6. attēls - grozāmās durvis, kas sadalītas četrās loksnēs

7. attēls - grozāmas durvis ar ortogonālām līnijām, kas pārklātas ar stiklu

Atveras tikai vidējais laukums (durvis), un sānos esošās detaļas ir fiksētas. Šī montāžas sistēma ir plaši izmantota, un to var izmantot ar dažādiem materiāliem.

8. attēls - stikla durvis

9. attēls - tumša koka durvis ar noapaļotu rokturi

10. attēls - koka durvis, lai atzīmētu ieeju

Papildus piekļuves durvīm izmantojiet ainavu kā grīdu un apgaismojumu, jo tie palīdz uzlabot mājas ieeju.

11. attēls - betona durvis

12. attēls - minimālisma durvis

13. attēls - dobās durvis

14. attēls - romantiskā stila durvis

15. attēls - bīdāmās durvis ar ziloņkaula koka un stikla apdari

16. attēls - durvis bēniņiem

17. attēls - bīdāmās koka durvis

Bīdāmajām durvīm ir skriemeļi, kas slīd uz ārējās sliedes.

18. attēls - Durvis vannas istabas kastei

19. attēls - koka bīdāmās durvis ar alumīnija rokturi

20. attēls - metāla durvis

21. attēls - koka meža atjaunošanas durvis

22. attēls - stikla durvis ar dizainu

23. attēls - Jaunības stila durvis

24. attēls - vienkāršas durvis ar dubultu vērtni

25. attēls - gaiša koka durvis ar stikla detaļām

26. attēls - vecā tipa tērauda durvis

27. attēls - bīdāmās durvis koka līstē

28. attēls - durvis ar melnu rokturi

29. attēls - melnas durvis ar stikla detaļām un garu koka rokturi

Skatiet, kā liels rokturis palīdz piešķirt durvīm varenību.

30. attēls - durvis no plaša koridora

31. attēls - durvis ar bīdāmu sistēmu, kas ideāli piemērotas āra telpām

32. attēls - durvis ar tāfeles krāsu

33. attēls - vienkāršas bīdāmās durvis

34. attēls - Retro stila durvis

35. attēls - magnētiskas bīdāmās durvis

36. attēls - vienkāršas durvis ar svītrveida krāsu

37. attēls - sarkanās durvis

38. attēls - dubultās durvis

39. attēls - durvis ar sadalījumu

40. attēls - mūsdienu durvis

41. attēls - notīriet durvis

42. attēls - neona durvis

43. attēls - durvis ar ziedu apdruku

44. attēls - durvis dubultam augstumam

Bīdāmās stikla durvis nodrošina intensīvu dabisko apgaismojumu.

45. attēls - koka durvis ar melnu metāla rokturi

Stikls sānos un virs durvīm nodrošina lielāku apgaismojumu mājas interjeram ar dubultu augstumu.

46. ​​attēls - bīdāmās durvis ar spoguli

47. attēls - vertikālās bīdāmās durvis

48. attēls - lauku stila durvis

49. attēls - Mūsdienu durvis

Attēls 50 - Ebanizētas durvis ietītas stikla un nerūsējošā tērauda rokturī

51. attēls - grozāmās durvis ar kopēju rokturi

52. attēls - durvis ar krāsainām detaļām attīrītā stilā

53. attēls - dubultās stikla durvis

54. attēls - bīdāmās durvis baltā krāsā ar melnu struktūru

55. attēls - ideālas durvis uz terasi

56. attēls - durvis atveras uz āru

57. attēls - garneļu stila durvis

58. attēls - durvis ar automobiļu sistēmu

59. attēls - Krāsojiet, izrotājiet, izveidojiet sev radošas durvis!

60. attēls - kā būtu ar rotaļām ar krāsām jūsu dekorā?

61. attēls - modernā stilā rokturis atrodas apakšā un ar tādu pašu apdari kā durvis

Attēls 62 - jauniniet un nomainiet baltās durvis ar pelēkām!

63. attēls - durvis ar smilšu strūklu oranžā krāsā

64. attēls - nekas, ko glezna neatrisina, lai mainītu mājas izskatu

65. attēls - durvis ar diagonālu gleznu jaunai un krāsainai videi

66. attēls - durvis ar magnētisko plāksni. Ideāli piemērota attēlu un atgādinājumu piekāršanai!

67. attēls - nojaukšanas koksne nonāk arī durvju galdniecībā

68. attēls - muxarabi bīdāmās durvis

69. attēls - inovācijas katru dienu ar iedvesmojošu ziņojumu!

70. attēls - glezna, kas ietekmē durvju detaļas

71. attēls - bīdāmās stikla durvis var piešķirt vieglumu un privātumam vienkārši ievietojiet skaistu un funkcionālu aizkaru

72. attēls - saliekamās durvis telpu sadalīšanai

73. attēls - kaislīgs par mākslu!

74. attēls - kā ar vestibilu ar savu iecienītāko krāsu?

75. attēls - katra puse ar durvīm!

76. attēls - izceliet savu koridoru ar krāsainām un dinamiskām durvīm

77. attēls - Rūpnieciskā stila durvis ir lieliski piemērotas virtuvē

78. attēls - ieejas durvis ir ļoti labi dekorētas!

79. attēls - durvis var izmantot apdari, kas veido nišu

80. attēls - Bīdāmās stikla durvis ir ideāli piemērotas maziem dzīvokļiem

81. attēls - durvju asaras ievada gaismu interjerā

82. attēls - modernas durvis ar nerūsējošā tērauda rokturi

83. attēls - ar minimālistiskiem un ortogonāliem triecieniem!

84. attēls - funkcionāls un aizņem maz vietas

85. attēls - bīdāmās durvis ir lieliski piemērotas tiem, kam nav daudz vietas

86. attēls - taisnas līnijas uz durvīm piešķīra ieejai mūsdienīgumu

87. attēls - režģa panelis ar maskētām durvīm

88. attēls - Corten tērauds ir ar visu!

89. attēls - retro dekorēšana šai vietai

90. attēls - lieliska ideja tiem, kas vēlas nošķirt vidi


Ko jūs domājāt par visiem šiem durvju modeļiem?

Platibanda Kas tas ir? Augstums + Spoguļa modeļi
Tu zini kas tas ir plato un kāda ir jūsu loma kā būvprojektam? Plātnes ir ļoti izplatītas dzīvojamos un komerciālajos projektos, iespējams, pat nezino...
Viss par šķiedru cementa flīzēm
Plkst šķiedru cementa flīzes tie ir vieni no visbiežāk izmantotajiem brazīliešiem, tas zaudē tikai slavenajām māla flīzēm, lai gan to priekšrocības sa...
Cik nopelna arhitekts
Pirms iestājeksāmena kārtošanas daudzi studenti meklē daudz informācijas par viņu nākotnes kompetences jomu. Šī darbība ir absolūti nepieciešama, jo t...