Apdare

Viesistaba mūsu ikdienas dzīvē

Viesistaba mūsu ikdienas dzīvē

Parasti, kad mēs runājam par viesistabas vai jebkuras citas mājas dekorēšanu, mēs aplūkojam žurnālu vietnes, taču gandrīz neko nepievienojam praksē. Tas ir tāpēc, ka vides atjaunošana nozīmē atjaunošanu, segumu maiņu vai vismaz mēbeļu maiņu, un tas viss ir ļoti plašs, tāpēc mēs gandrīz nemainām savas dzīvojamās vides izskatu. Bet uzminiet: ir iespējams mainīt vides seju bez šī: mape, mainot istabas sienas seju, lai mainītu visu vides aspektu.

Dzīvojamās istabas apdare

Saturs

Viesistaba mūsu ikdienas dzīvē

Viesistaba ir viena no būtiskākajām vidēm mūsu mūsdienu dzīvē. Tajā mēs apsēžamies pēc blāvas darba dienas un atpūšamies, skatāmies televizoru, socializējamies ar ģimeni utt. Tā kā tā ir tik svarīga vide mūsu mūsdienu dzīvē, ir svarīgi, lai mēs to saglabātu labu izskatu, un, domājot par to, mēs piedāvājam 20 viesistabas dekorēšanas idejas lai pārveidotu atpūtas vidi.

Jūs varat redzēt, ka visas idejas, kuras mēs šeit piedāvājam, ir videi, ko galvenokārt nosaka siena, kas maina visu vides aspektu. Labi, izvēloties vienas sienas apdari, mūsu viesistaba var atstāt jaunu izskatu, pat bez pilnīgas remonta, mēbeļu maiņas vai sienu segumu nomaiņas. Apskatiet mūsu ideju sarakstu viesistabas dekorēšanai no vienas sienas zemāk.

Krāsu sienas apdare

Sienas dekorēšana ar jaunu krāsu, iespējams, ir vienkāršākais veids, kā mainīt vides izskatu. Viena no pašreizējām tendencēm ir saglabāt sienu ar izteiktu akcentu krāsu, vēlams, tādu, kurai jūsu viesistabas hierarhijā faktiski ir lielāka nozīme. Apskatiet dažas idejas par to, kā izrotāt savu viesistabu, izmantojot tikai jaunu krāsu paleti uz sienas:

1 - viesistabas sienas apdare ar krāsas maiņu uz oranžu, lai izjauktu vienmuļību

2 - viesistabas sienas apdare ar sarkanu sienu, ļoti dinamiska un mājīga

3 - zaļa siena, lai pastiprinātu lapotnes dabisko pieskārienu viesistabas stūrī

Sienu apdare ar uzlīmēm

Telpu apdare, izmantojot uzlīmes, lai sienai piešķirtu īpašu nozīmi, nesen ir ieguvusi daudz vietas žurnālos un dekorēšanas vietnēs, taču to iedvesmo daudz vecāks materiāls: tapetes. Lai gan sienas uzlīmēm ir daudz lielāka uzmanība vietējā mērogā, tas ir nepieciešams, lai sienas segmentam pievienotu tikai vienu detaļu, mēs nevaram palīdzēt domāt, ka abas radās pamatā, izmantojot to pašu principu.

5 - Uzlīmes pārtrauc viesistabas melnās sienas monotonisko toni, padarot to par centrā telpā

6 - vairākas uzlīmes, kas piešķir īpašu pieskārienu dzīvojamās istabas aizmugurējai sienai

7 - ziedu motīvu uzlīme, lai padarītu apkārtni gaišāku

Sienu apdare ar segumiem

Vēl viens veids, kā mainīt telpas izskatu, ir pārklājuma maiņa. Bet tam nav jābūt sarežģītam, ietverot pilnīgu renovāciju: kā mēs esam sludinājuši līdz šim, pietiek ar vienu sienu. Dažas idejas ir saistītas ar pārklājumu, kas imitē akmens pārklājumus, izmantošanu, citas vienkārši saglabājot dabisko konstruktīvo sienas aspektu, tas ir, atstājot atklātus ķieģeļus.

8 - viesistabas apdare ar atklātu ķieģeļu sienu

9 - Sienu apdare ar akmens apšuvumu

10 - Pārklājums, kas uzklāts uz aizmugurējās sienas

Dzīvojamās istabas dekors - radoša siena

Sienas ar radošākiem pārklājumiem ir lieliska ideja, lai piešķirtu jūsu istabai īpašu pieskārienu. pārbaudiet dažas idejas zemāk.

11- siena, kas pārklāta ar spoguli, un viesistabā uzzīmēta līmjava

12 - Siena ar eklektiskām tapetēm, lai piešķirtu dzīvībai vairāk dzīvojamās istabas

Havaju ballīte
Viena no tradicionālākajām svinībām visā pasaulē ir Havaju ballīte, jo šāda veida svinības notiek visdažādāko iemeslu dēļ. Labā Havaju ballītē pilnīgi...
Virtuve ar salu - 5 neticamas un gaumīgas tendences
Virtuve ar salu. Šis ir temats, kas izraisījis daudz diskusiju. Uzziniet vairāk par šāda veida virtuvi un skatiet 5 iedvesmojošus modeļus. Virtuve ir ...
Mazs skapis - kā plānot un rotāt
Skapis ir telpa, kurā tiek glabāti apavi, drēbes, jakas, kā arī citi priekšmeti, tam nav loga un tas parasti ir telpas pagarinājums. Tās telpa ir ļoti...