Apdare

Bērnu abažūrs - 10 lampas bērnu istabai

Bērnu abažūrs - 10 lampas bērnu istabai

Telpu apgaismojums ir ļoti svarīgs jautājums, vai ne? Galu galā tieši ar viņu mēs varam veikt visus uzdevumus un darbības kosmosā, it īpaši naktīs. Turklāt apgaismojums ir ļoti svarīgs arī jaunākajiem, kuriem nepieciešama istaba ar vieglāku apgaismojumu, jo bailes no tumsas biedē daudzus bērnus. Šeit ir slavenās lampas, kas nav nekas vairāk kā mazi gaismas punkti, kas atšķirībā no griestu lampām telpu pilnībā neizgaismo, bet arī pilnībā neatstāj tumsā. Tas ir, tie ir ideāli piemēroti mazākajiem. Tāpēc mēs nolēmām sniegt jums visu informāciju, kas jums jāzina Bērnu lampa.

Tāpēc palieciet un pārbaudiet visu šo informāciju uzreiz.

Bērnu lampa

Saturs

Bērnu abažūru modeļi

Starp dažādiem modeļiem, kurus var atrast bērnu lampām, mēs varam izcelt šādus, slavenākos un arī visbiežāk lietotos.

Tradicionāls

Tradicionālā lampa ir modelis, kuru mēs esam pieraduši redzēt ar balstu, centrālo kātu un slaveno konusu augšpusē. Šīs lampas ir visizplatītākās, jo vienmēr un atkarībā no izvēlētās krāsas un modeļa tās var ievietot gan meiteņu, gan zēnu istabās. Meitenēm ir norādītas vissmalkākās lampas ar ziediem, rotaļu lācīšiem un maigākām krāsām, piemēram, rozā..

Zēniem modeļi ir ar automašīnām, piemēram, ar zilām un zaļām krāsām.

sienas lampa

Sienas lampa, kā norāda nosaukums, ir lampas, kas uzstādītas uz istabas sienas un precīzi kalpo, lai telpā iegūtu papildu gaismu. Turklāt šie modeļi ir ārkārtīgi dekoratīvi un var padarīt visu atšķirīgu, dekorējot jūsu bērna istabu.

Kā būtu ar zieda formas lampu pie sienas? Vai arī krāsaina lidmašīna jūsu bērna istabā? Tās taču ir lieliskas idejas, vai ne? Tas patiks arī mazajiem!

Rotējošs abažūrs

Rotējošā lampa ir gabals, kas papildus apgaismojuma ienešanai telpā palīdz izveidot bērnu istabu, jautru un ļoti aizraujošu mazajiem. Kā norāda nosaukums, tās ir lampas, kas griežas ap sevi. Daudziem no viņiem ir tādi modeļi kā princeses un fejas un vēl citi ar lidmašīnu automašīnām utt. viss, lai labāk pielāgotos katra telpai.

Turklāt dažiem rotējošu lampu modeļiem joprojām ir skaņu celiņš, kas palīdz bērniem gulētiešanas laikā ... īsts kārums!

Rotējošs abažūrs

Tradicionāli bērnu abažūri

Smalka rotaļlāča lampa bērnu istabai

Žirafes abažūrs guļamistabai

Rozā abažūrs bērnu istabai

Bērnu abažūrs meitenei

Tinkerbell bērnu guļamistabas lampa

Bērnu abažūru cenas

Cenas var būt ļoti atšķirīgas atkarībā no modeļa, zīmola un reģiona, kurā produkts tiek iegādāts. Tomēr mēs izveidojām vidējo cenu un sasniedzām šādas vērtības:

Kā tīrīt šķiedru baseinu
Baseins mājās var sagādāt prieku, īpaši tajās karstajās dienās, kad domājat tikai par nokļūšanu mājās pēc darba un peldi, lai atpūstos un atveldzētos....
Baseina filtru cenas, modeļi, kā instalēt
Karstās dienās nav nekā atsvaidzinošāka, kā ienirt tīrā baseinā, taču tam jums būs nepieciešams peldbaseina filtrs. Niršana un spēja atveldzēties pēc ...
Īpašuma drošība Kas tas ir? Kam tas paredzēts? Priekšrocības un cena
īpašuma drošība tā mērķis galvenokārt ir aizsargāt visus aktīvus, kas interesē konkrētu organizāciju, ieskaitot intelektuālo īpašumu. redzēt vairāk! ...