Apdare

Uzlīmes ar bērnu motīviem - bērnu istabu dekorēšana

Uzlīmes ar bērnu motīviem - bērnu istabu dekorēšana

Dekoratīvās uzlīmes vairs nav tikai bērnu istabu prerogatīvas. Viņi ir ieguvuši arvien vairāk vietas uz citu telpu sienām, dodot atšķirīgu un dažreiz ļoti jautru pieskārienu vides dekorēšanai. Zinot, kā izmērīt uzlīmju daudzumu, kā arī izvēloties krāsas un formas, uzlīme būs lieliska “pievilcība” mājā, sniedzot pieskārienu skaistumam, kas pozitīvi priecē.

uzlīmes vīriešu mazuļu istabai

Saturs

Uzlīmes bērnu istabās

Lai personalizētu sienu, nekas labāks par to, ka ir vinila uzlīmes (polivinilhlorīds). Tie ir franču izgudrojums, taču tie ir iekarojuši ne tikai Eiropu, bet arī citas pasaules valstis. Universāls, var ātri, ekonomiski un netīrīgi mainīt vides izskatu.

Uzlīme deva jaunu dzīvību vecajai paražai sienas pārklāt ar papīru. Mūsdienās ir iespējams abus apvienot, respektējot vides harmoniju un stilu.

Tos var izmantot, lai pārveidotu sienu dzīvojamā istabā, guļamistabā, birojā utt. Iemesli ir pēc iespējas dažādi. Attēli, frāzes un simboli, kas raksturo māju pēc tā īpašnieka domām. Ideāls ir nepārspīlēt summu.

Uzlīmes bērnu istaba

Kā pielīmēt bērnu istabu

Lai sienu “pielīmētu”, nav nepieciešams specializēts darbs: pieteikums ir ļoti vienkāršs. Ar lāpstiņas palīdzību (parasti tiek pārdota kopā ar produktu) ikviens var veikt procesu. Virsmai jābūt tīrai (bez putekļiem), kā arī jāizslēdz jebkāda iespiešanās iespējamība, un uzklāšanas laikā videi jābūt pareizi apgaismotai, lai rezultāts būtu apmierinošs. Ja siena tika nesen nokrāsota, pagaidiet dažas dienas, līdz krāsa pilnībā izžūst. Pirms līmēšanas sākuma ir ieteicams izmērīt un novietot līmes (tās galīgi nelīmējot). Lai gan daži ir atkārtoti izmantojami, lielāko daļu, pēc uzlīmēšanas, vairs nevar izmantot, tāpēc ir svarīgi labi izplānot savu atrašanās vietu pie sienas..

Tēmu izvēle

Bērnu istabās uzlīmes ir lielisks līdzeklis. Daudzpusīgi, tie izgaismo istabu un personalizē bērna istabas apdari atbilstoši bērna dzimumam, vecumam un gaumei.

Zīdaiņu gadījumā ideāls ir izvairīties no pārāk spēcīgiem toņiem. Tas ir tāpēc, ka telpai ir jābūt klusuma un siltuma vietai. Klasiskās mēbeles un Provansas stils prasa diskrētas uzlīmes un neitrālākas krāsas. Mūsdienu stili var harmonizēt ar jautriem un abstraktiem ģeometriskiem dizainiem. Vairs nav vecās vajadzības zēna istabu nokrāsot zilā krāsā, bet meitenes istabu - rozā krāsā. Tekstūras un krāsas piešķirs šarmu videi, papildus tematiskajām uzlīmēm, kas var sekot noteiktai tēmai vai vienkārši unisex modeļiem.

Lielas telpas, kuru sienām ir daudz vietas, var dekorēt ar lielākiem attēliem. Ļoti mazas figūras nelielā daudzumā uz lielas sienas tiks “pazaudētas” un nepiešķirs skaņdarba nozīmi. Tauriņi un honorāri meitenēm, varoņi un komiksu varoņi zēniem ir vieni no visvairāk izvēlētajiem.

Sniegbaltītes uzlīmes bērnu istaba

Tēmas ar dzīvniekiem, mežiem un daudz izmantotajiem “safari” ir radošas idejas, kuras var izmantot zēniem un meitenēm. Vēl viena ideja ir savienot līmi ar pārklājumu: uz sienas ar jau pielīmētu attēlu uzstādiet nišas ar izbāztiem dzīvniekiem. Tādējādi "kokiem", kas aizņem praktiski visu sienu, uz to zariem var būt "īsti" mājdzīvnieki. Trīsdimensiju efekts ir ļoti skaists.

Tie, kas vēlas tikai diskrētu detaļu, var izvēlēties uzlīmi uzlīmēt visas telpas garumā. Tā sauktās malas veido vienu līniju, kuras biezums var būt plats vai plāns. Bērna vārdu var izgatavot pēc pasūtījuma, un slavenais lineāls, lai izmērītu bērna augumu, ir arī priekšmeti, kas var būt daļa no istabas dekorēšanas.

Vecākiem bērniem attēli, kas saistīti ar sporta praksi, dziesmu fragmenti un jautri varoņi, stimulē iztēli un padara istabu par patīkamu vietu. Interesants padoms ir izmantot uzlīmes, lai “norobežotu” telpas telpas. Stimulējoši un krāsaini attēli spēles pusē. Blakus gultai dizaini, kas apzīmē mieru un mieru. Pufi un paklāji papildina bērna stūra dekoru un stilu.

Kā izvēlēties savu uzlīmi

Uzlīmes var būt mazas figūras rotāšanai, abstraktas formas, apmales vai pat frāzes (iegūtas no grāmatām, filmām, mūzikas utt.). Ir svarīgi, lai tas atspoguļotu domu, garšu, kaut ko, kas pārsteidz mājas īpašnieku, turklāt pareizi kontrastē ar sienas krāsu (lai tā “nepazustu”). Un pats labākais: lietojumprogramma nav sarežģīta, kā arī nerada netīrumus.

Izvēloties produktu, tomēr ir svarīgi meklēt specializētos veikalos. Labas kvalitātes līmes, uzklājot, nesabojā sienas un viegli neplīst. Lielākā daļa veikalu šajā nozarē atrodas internetā, un starp tiem arī tie, kas veic pasūtījumu, ņemot vērā sienas krāsu un precīzus izmērus, kā arī personalizēšana atbilstoši personas gaumei..

Ben 10 zēna istaba

Līme parasti tiek pielīmēta pie lielām loksnēm, caurspīdīgās un kaļamās no tām tiek atdalītas, ļaujot rotājumu uz sienas uzklāt ar lāpstiņu (lielākajā daļā gadījumu to pārdod kopā ar izstrādājumu). Lai gala rezultāts būtu apmierinošs, virsmai jābūt tīrai (bez putekļiem), bez defektiem un iefiltrēšanās, kā arī videi jābūt pareizi apgaismotai uzklāšanas laikā. Ja siena tika nokrāsota nesen, pagaidiet dažas dienas, līdz krāsa pilnībā izžūst.

Bērnu istabā ir labi izvēlēties interesantus iemeslus atkarībā no vecuma un dzimuma. Zīmējumi var būt atsevišķi, veidojot scenāriju kopā vai sloksnēs (robežas) kas zīmē robežu visā telpas garumā. Atbilstoši bērna izaugsmei var mainīt tēmu un krāsas, izvēloties kaut ko tādu, kas ir saistīts ar mazā iedzīvotāja jaunajām gaumēm. Ir ierasts, ka mazuļa istaba tiek dekorēta atbilstoši vecāku gaumei, taču, augot bērnam, viņš izvēlēsies krāsas un rakstzīmes, kas viņam visvairāk piestāv..

Pieaugušo istabās siena, kas saņem visvairāk māksliniecisku pieskārienu, atrodas aiz gultas virs galvas klāja (vai paša gultas efekta radīšana kastes gultas gadījumā). Bet nekas neliedz produktu uzklāt citos stūros, piemēram, blakus tualetes galdam, pie dekoratīvā spoguļa vai izrotāt naktsgaldiņu. Lai to izdarītu, uzlīme ir jāpielīmē „iznākot” no mēbeļu aizmugures, tieši sienas apakšā. Galu galā uzlīme nav jāatrodas tikai centrā vai sienas augšpusē.

In mājas biroji laba izvēle ir arī interesanta frāze vai iedvesmojošs attēls.

Virtuvē un pat vannas istabā ir noņemtas uzlīmes, kas atdarina flīzes un piešķir videi jautru gaisu. Arī šajās telpās daudz tiek izmantotas malas, kas uzklātas virs flīzēm, un pat ledusskapis un skapis var iegūt īpašu un jautru pieskārienu. Ir pašu materiāli, kurus var izmantot ierīcēs un kokā.

Uzlīmes ir noņemamas, taču parasti nav iespējams atkārtoti izmantot produktu uz citas sienas. Ir dažas iespējas, kas ļauj atkārtoti izmantot. Jaunai lietošanai jāizvēlas jauna līme. Lietošanas laikā ir nepieciešama piesardzība, jo, ja ir kļūda, produkts būs nelietojams.

Bērnu uzlīmju fotogrāfijas

Princeses guļamistaba

Zīdaiņu istabas uzlīmju apdare

uzlīme vīriešu mazuļa istabai

zēna uzlīme

Bērnu tauriņu uzlīme

meiteņu guļamistabas sienas uzlīme

Ben 10 zēna istaba

zēna un pūķa rotājuma sienas uzlīme

Uzlīmes bērnu istaba

Violets rotājumā - 77 idejas un padomi, kā saskaņot krāsu!
Iespēja izmantot purpursarkanu apdarē var šķist nedaudz treknrakstā, taču krāsu var izmantot, un ir vairākas kombinācijas, lai derētu par šo retāko id...
Auskaru turētājs - 42 skaisti modeļi + Kā padarīt mājās (DIY)
Auskaru turētājs ir ļoti funkcionāls aksesuārs tiem, kas vēlas uzturēt sakārtotus auskarus un apskatīt katru viņu rīcībā esošo modeli, lai jūs varētu ...
70 sieviešu guļamistabas rāmji - iemīlēties un izvēlēties savu!
Kā izvēlēties rāmji sieviešu istabai? Ja vēlaties izrotāt savu, savas meitas vai jebkuras citas meitenes / sievietes istabu, varat apsvērt dekorēšanu ...