Apdare

Sienas uzlīmes - kur nopirkt, dekorēšanas idejas

Sienas uzlīmes - kur nopirkt, dekorēšanas idejas

Sienas uzlīmes

Kad mēs vairs nejūtamies ērti un mājīgi kādā vidē, problēma var būt dekorēšana, kas uzbrūk redzējumam un labsajūtai. Remonts vienmēr ir labs padoms, lai uzlabotu garastāvokli un pārveidotu vietas izskatu. Sienas uzlīmes ir praktiska un skaista iespēja piešķirt jaunu gaisu mājas vai biroja videi, radot dažādas dekorēšanas iespējas. Internetā ir iespējams atrast vietnes ar dažādu krāsu, formu un izmēru uzlīmju iespējām, pat ļaujot personalizēt savu uzlīmi ar īpašiem tekstiem un ziņojumiem..

Pašlaik standartizētās tapetes ir ļāvušas uzlīmēm ar “fona” tipa attēliem, apvienojot tās ar pašu telpu atbilstoši tās piedāvātajai tēmai. Ziedi, koku zari, arabeskas un teksti bieži ir visizplatītākie temati. Tomēr mazus modeļus un "robežu" tipa atkārtojumus joprojām var izmantot bērnu vidē vai pat prātīgāk, šajā gadījumā saglabājot elegantu un izsmalcinātu izskatu. Tomēr mūsdienās uzlīmes ir atstājušas istabas un dzīvojamās istabas, un tās tiek izmantotas arī virtuvēs, vannas istabās un tirdzniecības telpās, katrai vietai ir sava tēma..

Pēc līmes izvēles tā novietošana prasa zināmu rūpību, piemēram, par vietas izvēli un uzklāšanas veidu. Virsmai, kas saņems pārklājumu, jābūt līdzenai un gludai, prom no intensīvas saules iedarbības, bez faktūrām un ļoti tīrai, bez netīrumu, tauku vai mitruma pēdām. Ir vērts izmantot matu žāvētāju, lai vieta būtu ļoti sausa.

Ja dizains ir ļoti liels, jums jāmeklē palīdzība tā fiksēšanai un pareizi jāatzīmē tā vieta. Turklāt, lai uz virsmas neatstātu burbuļus un nepārsniegtu līmi, jāizmanto lāpstiņa. Visbeidzot, jums vajadzētu izvairīties no uzlīmju uzlīmēšanas uz svaigi krāsotām sienām, gaidot apmēram divas nedēļas.

Pēc ievietošanas aprūpe jāturpina. Tīrīšana jāveic ar mitru drānu, izvairoties no abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem. Uzlīmes var arī viegli noņemt. Lai tos novilktu, varat to sildīt ar karstu ūdeni vai fēnu, atvieglojot to noņemšanu. Atcerieties arī tos noņemt tikai ar rokām, lai nesabojātu krāsu uz sienām.

7 pludmales māju rotājumi - attēli, dizains un cenas
Katra brazīlieša sapnis ir iegūt māju, un tiem, kas to jau ir sapratuši, nākamais mērķis bieži kļūst par māju pludmalē. Tiem, kas vēlas sasniegt šo mē...
Koka mājas - modeļi, dizains un cenas
The vasarnīcu un koka māju dizains vienmēr ir bijuši ļoti veiksmīgi, it īpaši mājokļos ar zemiem ienākumiem Brazīlijā. Tomēr pēdējos gados civilās cel...
Zaļais jumts - padomi eko jumtu būvēšanai
Laikā, kad ilgtspējīgas darbības ir apsveicamas un ārkārtīgi nepieciešamas, arhitektūra balstās uz koku un koku stādīšanu virs ēkām un mājām, kur jumt...