Apdare

Mezglu spilvens - 53 modeļi un skaistas krāsas + kā izmantot dekorā!

Mezglu spilvens - 53 modeļi un skaistas krāsas + kā izmantot dekorā!

Mezglu spilvens ir priekšmets, kas ir parādījies kā spēcīga tendence dekoratīvo spilvenu modeļu vidū, un tas ir diezgan funkcionāls dažādās vidēs, daudzpusīgs istabas un guļamistabas sastāvā..

Un, ja jūs jau esat pamanījis šī stila dekoratīvo spilvenu kā modernu dekoru variantu, šodien mēs parādījām idejas par to, kā priekšmetu izmantot interjera dizainā, papildus solim pa solim mācot ar DIY, lai izveidotu mezglu spilvenu, lai jūs varētu sekojiet tendencei ar paša darinātu gabalu.

Tēmas

Mezglu spilvena fotogrāfijas un modeļi

Istabā

Ja jums bija šaubas par to, kā dekorā izmantot mezglu spilvenu, šeit sniegtais priekšlikums iedvesmo dīvāna spilvenus, lai jūs varētu izbeigt šaubas par preces lietošanu.

Telpas apdarei pelēko divvietīgo dīvānu rotāja 3 dažādu veidu spilveni - viens pelēks un rakstains, viens kažokādas spilvens, bet otrs sārts mezgls..

Kompozīcija ar dažādiem spilveniem rada aktuālāku stilu dīvāna dekorēšanai, un rozā mezgla modelis tika izmantots kā dekoratīvā dizaina izcēlums.

Lai izmantotu spilvenu istabas apdarē, viena no iespējām ir izmantot krēslā esošo priekšmetu, kas veido sēdekļus telpā, kā liecina šis ieteikums..

Šajā gadījumā pelēkais krēsls saņēma divus spilvenus - tradicionālu ševrona apdruku un vēl vienu melnu un mezglu, kas veidoja ziedu dizainu.

Melnā mezgla spilvena ideja rada modernāku gaisu atzveltnes krēslam un ir lieliska izvēle, lai modernizētu apdari, izmantojot detaļas.

Rozā spilvens saglabā telpas krāsu shēmu

Istabā sarkans spilvens

Modelim ir atšķirīgs mezgls

Baltā mezgla spilvens mīkstina pārējos modeļus ar krāsainām apdrukām

Dīvāna vidū zils skandināvu mezglu spilvens

Uz gultu

Tiem, kuriem ir šaubas par mezglu spilvena izmantošanu apdarē, šis priekšlikums rada ļoti interesantu ideju divvietīgajā guļamistabā.

Priekšlikumā divvietīgā guļamistaba ieguva modernu stilu ar melnbaltām gultas veļām un rada mājīgu pieskārienu ar dažādiem spilveniem un spilveniem, kas veido dekoratīvo piedāvājumu..

Lai papildinātu rotājumu ar spilveniem uz gultas, bija doma izmantot divus spilvenus ar skandināvu mezglu pelēkā un melnā krāsā, saglabājot telpas krāsu shēmu un modernu pieskārienu piešķirot tradicionālajiem spilveniem..

Gultas veļa ir rozā krāsā

Divguļamās gultas dekorēšanai viena no iespējām ir izmantot tikai mezglu spilvenu citu spilvenu stilu vidū, kā parādīts priekšlikumā.

Idejā divguļamā gulta tika dekorēta ar spilveniem un kvadrātveida un tradicionālo spilvenu pāriem, savukārt mezglu spilvenu modelis parādās viens pats un priekšā spilvenu un spilvenu sastāvam, bet saglabājot krāsu shēmu rozā krāsā.

Pīts kāju balsts atbilst spilvena stilam

Rozā un baltā spilveni atbilst istabas priekšlikumam

Divguļamajā gultā divi spilveni - viens rozā un viens zils

Spilvens ir rozā samta

Spilvenam ir atšķirīgs mezglu stils

Mazulim

Spilvens ir zilā, baltā un pelēkā krāsā; kas atbilst šūpuļa aizsargam

Mezglu spilvenu var izmantot pat zīdaiņu istabā, piešķirot videi mūsdienīgu stilu un saglabājot mājīgu pieskārienu.

Idejai par šī spilvena modeļa izmantošanu guļamistabā šeit ir paredzēts, ka spilvens rotā gultiņu un apvieno to ar pīto gultiņa aizsargu, kas atrodas ap gultiņu un atbilst mezglu spilvena krāsām un stilam..

Vēl viena ideja, ko izmantot mazuļu istabā, ir vienas krāsas spilvenu modelis, kā parādīts šajā idejā par gaiši zaļu spilvenu.

Bērnu gultiņas ideja bija izmantot pelēku un baltu šūpulīšu komplektu un caur zaļo spilvenu pievienot krāsas pieskārienu, kas šūpuli padara laimīgāku..

Bērnu gultiņas rotājumā joprojām ir piliena formas spilvens, saglabājot ideju par jautriem un mājīgiem spilveniem mazulim.

Skandināvijas mezglu spilvens ir rozā krāsā

Baltais spilvens mīkstina kompozīciju ar krāsainiem un rakstainiem spilveniem

Šūpulī balts spilvens

Montessori gultā sajauciet mājīgus spilvenus

Krāsains

Ja ideja ir pievienot krāsainu stilu vides dekorēšanai, izmantojot detaļas, ir vērts derēt par krāsainiem spilvenu modeļiem, kā parādīts šajā idejā.

Priekšlikumā ierosinājums piedāvā dažādu spilvenu pāri, sajaucot zilu un dzeltenu, padarot rotājumu dinamiskāku.

Krāsainajiem spilveniem ir svītrains audums, kas rada vēl interesantāku efektu spilveniem, kas izskatās jautrāk.

Pelēkā un dzeltenā kombinācija padara spilvenu modernu

Kā ideja par krāsaino mezglu spilvenu, šeit iedvesma rada modernu iespēju ar ļoti aktuālu krāsu duetu - dzeltenu un pelēku.

Mūsdienu spilvens rada abu krāsu sloksnes, un, veidojot skandināvu mezglu, sloksnes sajaucas un piešķir spilvenam krāsainu un modernu izskatu.

Lielajā spilvenā ir dažādu krāsu auduma gabali

Modelis nes spilvenu gabalus dažādās krāsās

Modelis ir ar melnbaltām svītrām

Tirkīza krāsas modelim ir zila druka

Melnbaltajam modelim ir pašreizējā druka

Adīšana

Spilvenam ir noapaļota forma

Ir vairāki skandināvu mezglu spilvenu stili, un viena no iespējām ir apvienot moderno modeli ar adīšanas spilvenu stilu, kā parādīts šajā zilā spilvena versijā.

Idejai par rokām darinātu spilvenu šeit ir ideja - adīšanai izgatavotais pārvalks, nevis tradicionālais auduma pārvalks, kurā ir salmiņi, kas piepildīti ar akrila segu..

Adīšanas spilvens ir ļoti delikāts, un gaiši zilā toņa izvēle padara to par perfektu priekšmetu mazuļa istabas sastādīšanai.

Vēl viens trikotāžas spilvena stils ir versija, kas rada atšķirīgu mezgla stilu, mainot pazīstamāko mezgla spilvena modeli.

Šajā gadījumā modelis atnes trikotāžas versiju, kas izgatavota tumši zaļā tonī, un diferencētais mezgls veido atšķirīgu spilvena dizainu, kas piešķir priekšmetam vēl modernāku pieskārienu, bet nezaudējot mājīgo pieskārienu, kas parādās, strādājot adīšana.

Spilvenu pāris ir rozā un zilā kombinācija

Jaukais modelis tika izgatavots ar vilnu

Adīšanas modeļi ir jauki un mājīgi

Kā padarīt mezglu spilvenu? - Soli pa solim

Tiem, kas ir daļa no komandas, kurai patīk mācīties jaunas lietas, mēs esam sagatavojuši pamācības ar soli pa solim par to, kā izgatavot mezglu spilvenu, lai jūs varētu ieviest jauninājumus mājas dekorā, izmantojot vienkāršas un viegli pavairojamas idejas..

Pēdu spilvens

Materiāli:

Kā pagatavot:

Vienkāršs spilvens

Materiāli:

Kā pagatavot:

  1. Izgrieziet divas elastīgā auduma sloksnes vēlamajā platumā, lai izveidotu mezglu spilvenu;
  2. Novietojiet audumu iekšpusē un šujiet sānu, lai spilveniem piešķirtu salmu formu;
  3. Noņemiet audumu no ārpuses;
  4. Vienā galā ielieciet kartona salmus un no salmiem ievietojiet akrila segas pildījumu;
  5. Piepildiet visu salmu, paņemiet auduma sloksni un sasieniet galu, lai pildījums neiznāktu;
  6. Piesien abus spilvena galus un veic to pašu procedūru citam spilvenam, lai būtu 2;
  7. Izpildiet norādījumus, lai mezglotu spilvenu;
  8. Tagad dekoratīvais spilvens ir gatavs!

Tātad, vai esat derējis uz šo apdares tendenci? Ja nē, ir pienācis laiks izmantot amata iedvesmas un atjaunot dekoru ar mūsdienīgu un mājīgu pieskārienu.

Kūka, kas dekorēta ar Kit Kat fotoattēliem un modeļiem
O Kūka, kas dekorēta ar Kit Kat pēdējā laikā ir bijusi kūku dekorēšanas tendence, tāpēc daudzi cilvēki ir izvēlējušies šo modeli skaistumam, ko šī dek...
Dzīvojamās istabas gleznas
Rāmji nodrošina vēl vienu izskatu vidē, kurā tie ir ievietoti. Mēs pat varam teikt, ka tas ir būtisks vides atjaunošanas piederums. Tomēr ne visi zina...
Saderināšanās dekorēšana 25 idejas, ielūgumi, suvenīri
Saderināšanās ir draugu pieņemts lēmums spert lielāku soli attiecībās, tas ir, tas ir nobriedis solis, kas tika sperts, lai izveidotu jaunu ģimeni. Pā...