Apdare

Dzīvnieku druka apdarē

Dzīvnieku druka apdarē

Dzīvnieku apdrukas tendence pieaug ne tikai modē, tā ir iebrukusi mājās un vidē visdažādākajās versijās - zebru, jaguāru, leopardu un žirafu štancēšanas spilvenos un paklājos un pat vienkāršos dekoratīvos priekšmetos. Ir tādi, kuriem šis stils šķiet nedaudz ekstravagants vai pat lipīgs, taču, runājot par apdari, veselais saprāts visos stilos izvairās no šī ne pārāk patīkamā rezultāta. Ir arī tie, kas to mīl un nebaidās riskēt, un mīl to tik ļoti, ka galu galā pārspīlē izdruku izmantošanu.

Dzīvnieku apdruka dzīvojamās istabas apdarē

Kā izmantot dzīvnieku druku apdarē

Kā teikts, kompozīcija ir ļoti svarīga, lai iegūtu jauku rezultātu, papildus telpas konteksta apsvēršanai. Dzīvnieku izdrukas rada dažādus dekorēšanas stilus, piemēram, klasisko, etnisko, varbūt zemnieciskāku tendenci un to, cik moderns, moderns.

Skatīt arī:

Tas nav mīksts, ja aci pret aci nāk ar jaguāra apdares apdari vai zebras paklāju, tāpēc dekorēšana ar dzīvnieku apdruku nav tik vienkāršs uzdevums. Jāuzmanās no pārspīlēšanas, jo, lai izdrukas būtu iespaidīgas, pietiek ar dažiem iemesliem, lai apkārtni izrotātu ar tendenci..

Aiziet. Kur likt dzīvnieku druku? Palielinoties apdrukai, daudzas mēbeles, piemēram, krēsli, dīvāni, pufi, paklāji, gleznas un citi priekšmeti, ir dzīvnieku drukā. Izmantojot tik daudz iespēju, ir arī daudz iespēju kļūdīties, neiegādājieties visus redzamos priekšmetus dzīvnieku drukā.

Rotājumi daudz atbilst rezidenta personībai, tādēļ, ja jūsu personība ir diskrētāka ar tradicionālo garšu, ir labi neinvestēt tik daudz dzīvnieku drukāšanā. Lai arī kā jūs domājat, ka tas ir forši un skaisti, jūs ātri saslimstat un jutīsieties ārpus savas vietas. Ieguldiet mazos priekšmetos, varbūt pietiek ar dažiem spilveniem.

Mūsdienīga viesistaba ar zebras apdrukas spilveniem

Dzīvnieku druka apvienojas ar neitrāliem toņiem, tādēļ, ja jūs plānojat ieguldīt līdzekļus šajā tendencē, analizējiet, kā darbojas jūsu telpa, nemaisot modeli ar ziliem, zaļiem vai jebkuras citas krāsas toņiem. Atmosfēra būs beigusies, un Braga, aiziet garām elegantajam.

Kafijas galdiņš ar zebras apdruku viesistabā

Tāpat kā nejaucot krāsas, nejauciet izdrukas. Vairs nav zebras paklāja ar leoparda dīvāna segu ar žirafes spilveniem. Papildus tam, ka tas ir lipīgs, nebūs iespējams atšķirt katru objektu, radot mulsinošu scenāriju.

Dzīvojamās istabas un dzīvojamās istabas paklājs

Lielākajā daļā gadījumu dzīvnieku druka tiek vairāk izmantota telpās, jo tām ir vairāk vietas un iespējas, kur ieguldīt druku. Bet nekas neliedz tos izmantot citās mājas vietās, piemēram, guļamistabās, radot vēl jutekliskāku atmosfēru, kā arī tualetēs un vannas istabās, abos gadījumos tos ieteicams lietot gultas veļā un dvieļos. Izvairieties no pārklājumiem vai uzklājiet tos vietās, kuras ir grūti noņemt, atcerieties: tie ir ielādēti izdrukas, kas kļūst ļoti ātri.

Bisotado spogulis / Bisotê - 64 fotoattēli un padomi greznai dekorēšanai!
Vai jūs zināt, kas ir slīps spogulis? Ja jums patīk izmantot spoguļus dekorācijā, noteikti jums jāzina šāda veida spoguļi un jāaplūko visi artifices, ...
57 bērnu istabas plaukti - skaisti un dažādi modeļi!
Dekorā ir elementi, kas var šķist tikai detaļa, taču tieši šajā detaļā dekors iegūst papildinājumu, un viens no šiem elementiem ir plaukts. Var šķist,...
Mazas guļamistabas rotā apbrīnojami padomi un idejas dažādiem stiliem!
Nav nekas neparasts redzēt jaunus plānus un nekustamā īpašuma projektus ar mazākām un mazākām telpām, un šī jaunā tendence prasa labu artikulāciju dek...