Apdare

Grāmatu skapis - 70 super radošas veidnes un kā to padarīt vienkāršu!

Grāmatu skapis - 70 super radošas veidnes un kā to padarīt vienkāršu!

Vai zinājāt, ka to ir ļoti viegli atrast un pat izveidot grāmatu skapis? Papildus funkcionālajai struktūrai joprojām ir lieliski palīdzēt uzlabot jūsu mājas dekoru.

Šajā ierīcē jūs varat atstāt savas iecienītākās grāmatas ekspozīcijā, lai tās lasītu, kad vien vēlaties, un, vēl labāk, izvairoties no šīs haoss.

Tāpat grāmatu skapis ir lieliski piemērots grāmatu skapja vai lielāku mēbeļu nomaiņai, kas ir stratēģiska iespēja vietām ar nelielu vietu. Turklāt vēl viena priekšrocība ir neticamu un burvīgu modeļu daudzveidība.

Kā būtu ar tikšanos ar labākie bufetes veidi grāmatām? Sekojiet mūsu pilnajam ierakstam un iedvesmojieties!

Tēmas

70 idejas grāmatu skapim + padomi dekorēšanai un izgatavošanai soli pa solim

Grāmatu bufetes fotoattēli un modeļi

Ir daudz dažādu modeļu grāmatu skapis pieejams veikalos. Pašlaik tematiskās versijas kļūst arvien populārākas, īpaši tās, kuru pamatā ir sērija, filma, zīmējums, kā arī dažādas formas.

Ideja ir izvēlēties oriģinālu modeli, lai pievienotu plusu jūsu mājas dekoram. Jūs varat izmantot bufeti, lai ievietotu vienu vai vairākas grāmatas. Turklāt to var uzstādīt vairākās vietās: uz grāmatu skapja, uz kumodes, rakstāmgalda utt..

Jauks padoms ir jāliek krāsainas grāmatas lai dekoram piešķirtu drosmīgu pieskārienu.

Vienkāršas versijas, lai atstātu grāmatu kolekciju

Tāpat kā veikalos un vietnēs ir visdažādāko veidu bufetes, to var izdarīt pats mājās, izmantojot pamatmateriālus. Iedvesmai esam izvēlējušies dažus iespaidīgus tematiskos modeļus.

Geek grāmatu bufete

O geek grāmatu trimmeris pieaug, jo piedāvā virkni atsauču atbilstoši lietotāja gaumei. Ja esat filmas, sērijas, dizaina vai ražošanas cienītājs kopumā, varat izvēlēties tematisku un jautru modeli. Starp populārākajiem veidiem ir:

Harijs Poters

O Harija Potera grāmatu skapis tas ir lieliski piemērots, lai atstātu pilnu šīs slavenās sāgas kolekciju. Daudzi cilvēki mīl paaugstināt visas grāmatas, kas stāsta par jauno burvju. Faktiski tā ir nostalģija, kas uzrunā visu vecumu cilvēkus.

Tādējādi bufete var pilnībā balstīties uz Harijs Poters, vai nu ar galveno varoni, vai ar citu varoni, kā arī franšīzes uzrakstiem, starp citām vienkāršām un pakāpeniskām idejām.

Harija Potera faniem patiks šie bufetes modeļi

Kā būtu ar šāda bufetes izmantošanu, lai izceltu grāmatu kolekciju?

Grāmatu skapi varat pielāgot pats

Viduslaiku tematiskā versija

Vienkāršs un universāls modelis jebkura stila apdarei

Pielāgota veidne, kas lieliski piemērota sāgas cienītājiem

Funko stila versija

Balta bufete

Abi ienaidnieki, pa vienam bufetes pusē

Parasts dzelzs modelis

Zvaigžņu kari

Lieki piebilst, ka franšīze Zvaigžņu kari tas ir klasisks un mūžīgs. Zvaigžņu karu sāga uzplauka 1980. gados, taču tā joprojām ir veiksmīga.

Ventilatoriem patīk filmas tematiskie produkti, tāpēc daudzi izvēlas pielāgotu bufeti - kopā ar citiem pierādījumiem ražošanā ir vētras aizturētāji, Darts Vaders, Joda..

Izmantojiet, lai atstātu grāmatas no tās pašas kolekcijas

Vienkārši un iespaidīgi

Melnie modeļi ir lieliski piemēroti jebkura stila apdarei

Dārts Vaders

Skaists un izsmalcināts modelis

Viss Zvaigžņu karu sāgas izcilākais notikums

Skaista tematiska iedvesma

Yoda un Darth Vader

Stormtroppers

Yoda radošā versija

Pielāgota versija

Kā būtu ar šādu modeli, lai pamestu savas iecienītākās grāmatas?

Troņu spēles

Sērija Troņu spēles iekaroja pielūdzēju leģionu un nekad netiks aizmirsts. Mīlestība ir tāda, ka arī fani sāk vākt pielāgotus produktus, piemēram, grāmatu skapi. Šajā gadījumā viduslaiku tendence ir raksturīga struktūrai, it īpaši ar piļu un pūķu dekorācijām.

"Ziema nāk"

Izsmalcināts modelis sēriju mīļotājiem

Izmantojiet, lai visas grāmatas ievietotu franšīzē

Burvīgs un izsmalcināts modelis

Vienkārša ideja ar sērijas logotipu kā pierādījumu

Šo modeli ir viegli atrast specializētos veikalos

Piedāvātie pūķi un rakstzīmes

Vienkāršs un tematisks

Vienkārši

Dodiet priekšroku vienam vienkāršs grāmatu trimmeris? Kā būtu ar to, ka būtu viegli izgatavojamas vai veikalos pieejamas struktūras? Jūs varat būt pārliecināti, ka kopēja struktūra jau radīs visas atšķirības telpas apdarē, kā arī palīdzēs uzturēt sakārtotu vidi. Par laimi, ir daudz atdzist veidu, no kuriem izvēlēties.

Vienkārša un tematiska veidne visiem stiliem

Kā būtu ar bufeti, kuru iedvesmojuši varoņi?

Snoop tematiskā versija

Delfīni, mīļotājiem jūras dibena elementos

Melnā kaķēna versija

Vienkārša un minimālistiska veidne

Pa labi

Kurš plāno izrotāt advokātu biroju vai glabāt grāmatas Pa labi vienmēr organizēts, jūs varat ieguldīt pielāgotā bufetē ar jēdzienu, kas saistīts ar šo zinātni.

Elementi, kuru pamatā ir Taisnīgums ir visizplatītākās, kaut arī citas atsauces ir izplatītas, iedvesmojoties no tādām nozarēm kā, piemēram, Krimināllikums. Šajā gadījumā bieži sastopama arī zemnieciskā tendence (ar akmeni vai koku).

Radoša zemnieciska tendence

Klasisks raksts

Atbalsts ar taisnīgumu balstītiem elementiem

Šāda veida grāmatu bufetēs taisnības figūra ir izplatīta

Zemniecisks modelis prātīgā krāsā

Nevainojama apdare, kas uzlabo jūsu mājas dekoru

Radošs

Nekas labāks par a radošais grāmatu trimmeris jūsu viesistabas, guļamistabas vai jebkuras citas istabas apdarē. Daudzi veikali iegulda dažādos un pārsteidzošos veidos, tieši tāpēc, lai dotu novatorisku gaisu savam stūrim. Tie ir skaisti un oriģināli modeļi.

Vienkārši un radoši!

Koka modelis ar dažādām detaļām

Skaista dāvanu iespēja, bufete, kas veido vārdu Mīlestība

Žirafes formas bufete

Reālistisks modelis, kas aizrauj ar radošumu

Kaķēni bērnu grāmatu skapim

Viduslaiku veidne vēstures grāmatām

Zemniecisks raksts ar koku un dzelzi

Galda palikt pavārgrāmatas

Ideāls modelis pārim

Tematiskās versijas

Idejas, kas apbur grāmatu cienītājus

Kā padarīt grāmatu skapi? - Soli pa solim

Kā soli pa solim izgatavot grāmatu skapi? Mēs esam izvēlējušies dažas vienkāršas apmācības ar lieliskiem materiāliem, kas jums jāievēro.

1. apmācība - radošs bufete ar salauztu tālruni

Izgatavot šo bufeti ir ļoti vienkārši. Jums vienkārši jāizurbj metāla gabals un tālrunis tajā vietā, kur ievietosiet skrūvi. Pirms tam izmantojiet aerosolu, lai krāsotu balstu. Skatiet rezultātu:

Avots: Apdares mānija

2. apmācība - ar plastmasas blokiem un augļiem

Ar karsto līmi katram blokam virsū pielīmē plastmasas ābolu. Pirms krāsošanas izklājiet darba galdu. Izsmidziniet krāsu pa visu ābolu un nobloķējiet, padarot visu vienveidīgu un vienādu. Ja nepieciešams, dodiet vairāk nekā vienu krāsas roku. Ļaujiet tai labi nožūt. Labi, vienkārši ielieciet katru bloku vienā pusē, un jūsu bufete ir pabeigta.

Avots: Kā darbojas amatniecība

3. apmācība - ar PVC cauruli

Veiciet soli pa solim videoklipā:

Jūs varat izmantot cita veida atbalstu, lai izgatavotu savu bufeti, vienkārši izmantojiet savu radošumu. Patiesībā šo aparātu ir ļoti viegli montēt soli pa solim.


Tās bija mūsu idejas, lai jums būtu skaista grāmatu skapis Tavā mājā. Vai jums patika padomi un fotogrāfijas? Komentējiet un kopīgojiet. Lai veicas un tiekamies nākamreiz.

Kā samazināt stiklu, uzziniet 3 vienkāršus un praktiskus padomus
Uzziniet kā sagriezt stiklu tas var būt diezgan noderīgi, un ir nepareizi domāt, ka to var izdarīt tikai profesionāļi. Skatiet 3 padomus, kā to izdarī...
Mesversário kūka - 4 padomi visām gaumēm
Pēc mazuļa piedzimšanas vecāki vēlas svinēt svētkus pie jebkuras iespējas, šajā rakstā es jūs iepazīstināšu ar skaistiem modeļiem mesversary kūka svin...
Caixa simulators - kas tas ir un kā tas darbojas
Neapšaubāmi, Brazīlijas ģimeņu lielākais sapnis ir iespēja iegādāties savas mājas, par laimi, es varu teikt, ka katru dienu vairāk šīs vēlmes piepildī...