Apdare

Akvāriji apdarē

Akvāriji apdarē

Protams, jūs esat redzējuši akvāriju mājā, kuru apmeklējat, vai ne? Sākot no mazajiem, apaļajiem akvārijiem, kas parasti tiek novietoti mēbeļu augšpusē telpā, līdz lielākajiem, apjomīgākajiem un izsmalcinātākajiem, kas pat kalpo kā sadalījums starp divām vidēm..

Akvārijā iebūvēta viesistabas nodalījums

piekārts bufete ar akvāriju viesistabā

Kā jūs jau pamanījāt, mūsu tēma šodien ir akvāriji apdarē no savas mājas. Kas notiek? Vai jūs tos pareizi lietojat? Ja vēlaties uzzināt šo un citas atbildes, vienkārši turpiniet lasīt, ka šodien mēs sniedzām pilnu rakstu, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

Šeit ir daži akvāriju piemēri, kurus varat izmantot un padarīt savu vidi vēl skaistāku.

Saturs

Akvārijs kā kafijas galdiņš

Akvāriji, kas tiek izmantoti kā kafijas galdiņš, ir obligāti, kad runa ir par dekorēšanu, galu galā nekas nav skaistāks par to, ka tieši istabas vidū ir bruģakmens, kas piepildīts ar ūdeni, krāsām un daudz dzīves. Tomēr ir jāievēro piesardzība, jo šajā vidē zivis ir pakļautas pārāk lielam troksnim un dažiem iespējamiem sitieniem, kas dzīvniekiem nepavisam nav patīkami..

Dekoratīvs kafijas galda akvārijs viesistabai

Piekārtais akvārijs

Piekārtais akvārijs ir ļoti ieteicams lielākajai daļai mūsdienu māju. Tos var vai nu novietot uz divu vidu robežas, vai pat vienā vidē, izceļoties pār visām pārējām daļām.

Turklāt piekārtais akvārijs joprojām var būt lielisks gaismas punkts, kas attiecīgajai videi piešķir īpaši relaksējošu gaisu - kad nodziest visas gaismas, deg tikai akvārija gaisma, vai ir kas skaistāks par to? Ja es nezinu.

Dekoratīvs piekārts akvārijs virtuvē

Istabās akvārijs

Atceroties, ka akvārijs jānovieto klusā vietā, lieliska iespēja ir istaba, it īpaši, ja jūsu māja ir pārāk aizņemta zivīm.

Ja izvēlaties, lai jūsu istabā būtu šāds gabals, pirms gulētiešanas jūs iegūsit neticamu relaksāciju un mieru. Turklāt tas joprojām dod milzīgu jauneklīgu gaisu videi, kas ir lieliski.

Dekoratīvā akvārijā iebūvēta divvietīgas guļamistabas siena

Ārējie akvāriji

Ja jums mājās nav vietas un izvēlaties ārēju akvāriju, ziniet, ka tas ir arī lielisks dekorēšanas variants, šajā gadījumā - ārpuse. Ideāls šajos gadījumos un mēģiniet maksimāli integrēt akvārija stilu un modeli, lai abi papildinātu viens otru.

Akvārija rotājumi

Tā kā tā nav tikai vieta, kur atradīsies jūsu akvārijs, bet arī tas, kā tas rotās šo vidi, ir ārkārtīgi svarīgi, lai akvārija interjera vizuālais aspekts būtu patīkams ikvienam.

Tāpēc izvēlieties dažādus rotājumus, piemēram, mazus augus, akmeņus, klintis, jūras zvaigznes, slavenus varoņus un visu pārējo, ko atļauj jūsu iztēle. Vienkārši uzmanieties, lai nepārspīlētu dekorāciju daudzumu.

Vertikālais dārzs - iemācieties salikt savu zaļo sienu
Laikā, kad zaļie apgabali pilsētas centros tik tikko ir redzami, vertikāls dārzs ieradās modificēt ainavu, galvenokārt nelielās vidēs, piemērojot gan ...
Grama Batatais - kā stādīt, cenas un sēklas
Daudziem cilvēkiem joprojām ir prātā, ka zāle ir vienāda, taču, tā kā jūs, kas sekojat emuāram, jūs jau zināt, ka zāle nav vienāda. Mūsdienās tirgū ir...
Tuksneša roze - audzēšana, cena un dekorēšana
Nosaukums ir poētisks. tuksneša roze (vai adenium obesum) ir Āfrikas augs, ko galvenokārt raksturo tā sula un eksotiskais skaistums. Tās forma ir atšķ...