Apdare

Izklāts rotājumā - 77 ideālas idejas, lai sekotu tendencei!

Izklāts rotājumā - 77 ideālas idejas, lai sekotu tendencei!

Stiepļu siets rotājumā nes daudz priekšmetu, kas padara mājas ikdienas dzīvi funkcionālāku, papildus tam, ka tiek pievienots stila pieskāriens ar metāla gabaliņiem, kurus var sajaukt ar citiem materiāliem, lai izveidotu modernu projektu..

Un, ja jūs sekojat interjera dekorēšanas tendencēm, jūs nevarat palaist garām šo milzīgo stiepļu visumu un uzzināt, kā izmantot gabalus dažādās mājas vidēs.

Tēmas

Fotoattēli un idejas no stieplēm apdarē

Izklāta virtuvei

Virtuve ir vide, kas ļoti labi apvienojas ar stieples izmantošanu, kas var dot organizatoriskus priekšmetus, padarot vidi funkcionālāku un ar visu kārtībā.

Kā ideja virtuves projektam pievienot metāla priekšmetus, šī vide rada dzelzs stieni ar āķiem, lai pakārtu virtuves piederumus, piemēram, lāpstiņu, ventilatoru, skaitītājus un pat balstu, ko izmanto podu, garšvielu un pat priekšmetu ievietošanai. dekoratīvs.

Metāla gabals ir lieliska izvēle, lai izmantotu virtuves vertikālās telpas priekšrocības, visu uzturot kārtībā un atbrīvojot vietu uz galda un skapjiem..

Krēsli izceļas uz balta galda

Stils ar metāla gabaliem virtuvē var pārsniegt priekšmetu organizēšanu, un viena no idejām ir šis projekts, kas stiepļu krēsliem piešķir vara metāla toņos mūsdienīgu metāla pieskārienu..

Metāla krēsli ir lieliski piemēroti virtuves galdam un piešķir projektam mūsdienīgu pieskārienu, saglabājot harmoniju ar kuloniem, kas ir arī vara tonī.

Plaukts virtuvē rada vietu organizēšanai un uzglabāšanai

Metāla plauktam ir industriāla stila iezīmes

Grāmatu skapis funkcionālajā virtuvē kā pieliekamais

Metāla izstrādājums ir ideāli piemērots augļu organizēšanai virtuvē

Izklāta vannas istabai

Vannas istaba ir vēl viena vide, kas ļauj izmantot metāla detaļas, un labs iedvesmas veids šāda veida trauku izmantošanai vidē ir tualetes papīra turētājs.

Ideja ir alternatīva, lai izvairītos no caurumiem sienā, tāpēc tualetes papīra turētāju var atbalstīt uz grīdas bez nepieciešamības izveidot caurumus, papildus pievienot žurnālu plauktu, padarot priekšmetu vēl funkcionālāku..

Plaukti aizņem mazās tualetes vertikālo vietu

Tiem, kam patīk dekorācijā pievienot detaļas par industriālo stilu, jūs varat iedvesmot šis vienkāršais tualetes projekts, kas ieguva industriālā stila elementus, kā tas ir metāla groza gadījumā uz plaukta..

Metāla grozs ir gabals, kas labi attēlo stiepli un rada dekoratīvu pieskārienu ar rūpniecisku nospiedumu.

Papildus tam, ka grozs ir dekoratīvs gabals, tas joprojām ir diezgan universāls un funkcionāls, un tas var kalpot kā atbalsts papildu tualetes papīra ruļļiem, lai organizētu roku dvieļus, kā arī citus materiālus, kas nepieciešami videi..

Metāla turētājs darbojas kā tualetes papīra turētājs un atkritumu tvertne

Metāla priekšmets ir ideāli piemērots organizācijas uzturēšanai kastē

Tualetes papīra turētājs nes dekoratīvu vāzi

Metāla priekšmeti tika izmantoti pievienotajā tualetes kastes daļā

Tualetē ir vairāki metāla gabali, piemēram, tualetes papīra turētājs un atkritumu grozs

Izklāta veļas mazgāšanai

Sienas sienas, kas karājas virs tvertnes, ir funkcionālas un praktiskas

Starp dažādiem stiepļu stiliem viena no versijām un izmantošanas iespējām ir metāla izstrādājums veļas mazgāšanas organizēšanai, kā parādīts šajā priekšlikumā.

Priekšlikumā bija doma izmantot rūtainu metāla sienas gleznojumu ar metāla āķiem, kas ļauj pakārt veļas priekšmetus.

Organizācijas valdē ietilpst tīrīšanas piederumi, grozs ar drēbju piespraudēm, otas, virzulis un citi priekšmeti, kuriem jābūt pa rokai, lai atvieglotu ikdienu..

Vēl viena iespēja izmantot metālus veļas mazgātavā ir šis projekts, kas atnes stiepļu plauktu.

Metāla plaukts tika izmantots mazajā veļas mazgāšanas telpā kā skapju aizstājējs, tāpēc plastmasas grozi šajā apgabalā ienes tīrīšanai un lietošanai paredzētus priekšmetus, atstājot telpu organizētu un funkcionālu..

Metāla grozi ir funkcionāli organizācijā

Metāla plaukti palīdz sakārtot un izmantot vertikālo telpu

Metāla plaukti un grozi, kas organizē veļas mazgāšanu vannas istabā

Sienas plaukti nes augus un veļas priekšmetus

Izklāta skapim

Un tiem, kas domā organizēt drēbju stūri, jūs varat iedvesmot šis metāla skapja modelis, kas ir funkcionāla un moderna versija.

Metāla skapis ar dažāda izmēra nišām ir gatava versija, un tā priekšrocība ir lētāka skapja opcija nekā plānotie modeļi, un melnā metāla dēļ tas rada arī modernu stilu..

No metāla gabaliem ir nišas, pakaramie un pat atvilktnes, kas padara skapi par ļoti funkcionālu iespēju visu uzturēt kārtībā.

Starp metāla gabaliem pilna garuma spogulis

Vēl viena vadu skapja iespēja ir šī klasiskākā versija, kuru var pielāgot atbilstoši vajadzībām, tāpēc vienkārši iegādājieties moduļus un detaļas, kas nepieciešamas, lai saliktu skapi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Šajā gadījumā baltā metāla modelim ir vairāki plaukti, mēteļu plaukti un stiepļu atvilktnes, kas līdzinās groziem un ir lieliski piemērotas mazāku priekšmetu uzglabāšanai.

Plaukti un mēteļu plaukti uztur skapi

Skapī ir drēbju pakaramie un gabali ar plauktiem, kas kalpo kā apavu plaukts

Modelis ir melnā metāla krāsā

Plauktu plaukts ir kompakta un lēta skapja versija

Skapī ir plaukti, mēteļu plaukti un metāla grozi

Izklāta guļamistabai

Sarkanais grāmatu skapis atbilst gultas piederumiem

Ir vairāki veidi, kā iekļaut stiepli kā daļu no telpas dizaina un apdares, un šajā projektā bija ideja iekļaut sarkanā metāla grāmatu skapi.

Telpas dizainā sienā bija ievilkums, un šī vieta tika izmantota kopā ar grāmatu skapi, kas ir ļoti funkcionāla grāmatu glabāšanai un pat kā apavu plaukts.

Sarkanais modelis bija laba izvēle, lai izceltu balto sienu un piešķirtu mūsdienīgu pieskārienu vīriešu guļamistabas dizainam.

Metāla detaļas ļoti labi runā ar industriālo stilu, un piemērs tam ir šī industriālā stila telpa, kuras vads ir gultas galā..

Metāla galvas klājs ir lielisks telpas šarms un dekoratīvs gabals, kas rūpniecisko dekoru papildina ar unikālu pieskārienu.

Metāla grozs ir istabas dekoratīvs priekšmets

Guļamistabā dekoru papildina grāmatu skapis un metāla sienas gleznojums

Melnā metāla panelis sniedzas pāri sienai

Divvietīgajā numurā metāla kulons mūsdienīgā stilā

Vada lustra

Ir vairāki veidi, kā iekļaut vadu projektā, un viena no idejām ir derēt par šo lustras stilu, kā tas ir ar šo ēdamistabu.

Ēdamistabas dizains rada priekšlikumu nelielai videi ar vācu stūri un gaišām krāsām. Un, lai izceltu vidi un piešķirtu mūsdienīgu pieskaņu, ideja bija par apaļu un metāla kulonu.

Apakšējais kulons un galda centrs piešķir mūsdienīgu pieskārienu ar rūpniecisko nospiedumu, kas ir interesants kontrapunkts, lai uzlabotu mazo ēdamistabu.

Kulons atbilst sānu galdam rozā zeltā

Stieples kulons ir arī dekoratīvs variants guļamistabām, šajā gadījumā modelis tika izmantots blakus gultai, kā lampas vai lampas aizstājējs..

Mūsdienīgas guļamistabas dizainam tika izvēlēts rozā zelta kulons, kas industriālajam kulonim piešķir aktuālāku stilu, jo metāla gabals ir raksturīgs šim stilam.

Kuloni ir metāla un ar dažādu formu

Kuloni bija nēsāti virs pusdienu galda

Kulons atbilst krēslu krāsai

Kulonu pāri nēsāja blakus gultai

Ēdamzālē kuloni tika izmantoti pa pāriem

Stiepļu vāze

Vadu stilā ir neskaitāmi gabali, un viena no diskrētākajām iespējām tiem, kuri vēlas sākt iekļaut šo stilu dekorācijā, ir izmantot metāla vāzi kā dekoratīvu priekšmetu..

Ideja iekļaut metālu dekorācijas detaļās ir šis projekts, kas rada melnā metāla grozu, kas tika izmantots kā vāzes balsts.

Priekšlikumā kaktusa pods tika ievietots metāla grozā un izmantots viesistabas stūrī, pievienojot mūsdienīgu pieskārienu un rotājuma tendenci..

Starp dažādiem metāla vāzes stiliem šeit ir ierosināts moderns ģeometriskā stieples modelis ar mazām vāzēm, kas ir lieliski piemērots mēbeļu, piemēram, kafijas galdiņa, dekorēšanai..

Modeļiem ir melnas metāla vāzes un tās pašas krāsas ģeometriskais balsts, kas vāzēm rada modernāku stilu un rotā metālu..

Zelta vāze tika izmantota uz melnā statīva

Stikla vāzēm apkārt ir metāla detaļas

Vāzes turētājs ir ģeometriskā stilā un rozā zelta

Rotājumā ir redzamas vāzes un metāla zīmes

Vadu sienas gleznojumiem fotogrāfijām un lūžņiem

Mājas birojā ir pelēka siena un rozā dekoratīvās detaļas

Starp rotājumiem vispieprasītākajiem gabaliem sienas gleznojums ir viens no šiem mīļiem, jo ​​tas ir funkcionāls un viegli lietojams gabals dažādu stilu apdarē..

Ideja bija izmantot rozā zelta sienas gleznojumu mājas biroja apdarē, tāpēc gabals tika izmantots virs galda un apvienots ar citiem rozā zelta elementiem, kas veido dekoratīvo dizainu.

Ja ideja ir izvēlēties diskrētāku sienas modeli, labs iedvesmas avots ir šī baltā metāla versija, kas ir diskrētāka uz vienas krāsas sienas.

Šajā gadījumā sienas gleznojums tika izmantots, balstoties uz stikla rakstāmgalda, un tas atnes vairākus attēlus, kas piestiprināti ar mini klipiem, kas piešķir priekšmetam smalku gaisu..

Sienas gleznojumam ir ģeometriskais stils

Balta sienas gleznojums tika izmantots, balstoties uz rakstāmgalda

Zelta sienas gleznojumu rotāja gaismas virkne

Sienas gleznojums tika izmantots kā albumu albums un organizators

Baltā sienas gleznojums izceļas zaļās sienas priekšā

Stiepļu plaukts

Viens no ļoti funkcionālajiem metāla gabaliem ir stiepļu plaukts, gabals, ko var izmantot jebkurā vidē un kas ir lieliski piemērots vertikālās telpas izmantošanai.

Kā ideja izmantot vertikālās telpas priekšrocības ar šo metāla gabalu, projekts pārnes plauktu virs virtuves izlietnes.

Mantu izmantoja ikdienas piederumu, piemēram, šķīvju, glāžu un pārtikas preču, glabāšanai. Turklāt plaukts ieguva arī āķus, kas piekārtu kausus un citus piederumus.

Metāla priekšmets piešķir telpas dekoram rūpniecisku noskaņu

Ideja par metāla plauktiem var pārsniegt izmantošanu virtuvē, un šis projekts rada ideju mūsdienu telpas dekorēšanai.

Projektā melnā metāla plaukti ar nišām tika uzstādīti tuvu griestiem, un telpā tie rada mūsdienīgu izskatu, pievienojot rūpnieciskā stila pieskārienu..

Augstākajā plauktā ir trauki un pannas

Plaukts kalpo kā atbalsts grāmatām un pannām, un tam ir āķi ar citiem piekārtiem priekšmetiem

Plaukts ir izgatavots no sudraba metāla

Plaukti palīdz organizēt virtuvi

Tātad, vai jums patika idejas iekļaut šo tendenci, kas apvieno funkcionālo un dekoratīvo? Tāpēc izmantojiet iedvesmas priekšrocības, lai jūsu mājas dekoram pievienotu stilu!

Elektriskā žoga uzstādīšana un kopšana
Tā kā noziedzība arvien vairāk vajā cilvēku ikdienas dzīvi, ieguldījumi drošībā kļūst par būtisku un būtisku daļu ģimenēm. Mēs esam pakļauti bandītu d...
Balkonu slēgšana Vai varat vai nevarat?
Ikviens, kas dzīvo dzīvoklī, neatkarīgi no tā, vai tas ir liels vai mazs, zina, cik noderīga un svarīga ir vieta, no kuras paveras skats uz pilsētu, k...
Krāsošana ar smidzināšanas pistoli un kompresoru
Vai jums kādreiz ir nācies nokrāsot savu sienu, vārtus vai fasādi un skart šīs milzīgās šaubas par to, kā padarīt šo gleznu par labāko veidu? Galu gal...