Apdare

Plānotie skapji - viesistabas vai guļamistabas virtuves skapji

Plānotie skapji - viesistabas vai guļamistabas virtuves skapji

Mājas un dzīvokļi kļūst arvien mazāki un mazāk pielāgoti katrā stūrī, lai maksimāli izmantotu pieejamo platību. Un pat tie, kuriem ir lielāka māja, varēs labāk izmantot katru stūri un padarīt to noderīgu, ja tāds ir plānotie skapji. Turklāt cilvēkam ir daudz patīkamāk dzīvot vietā, kurai ir “seja”, spējot izvēlēties krāsas un formas atbilstoši savam dzīvesveidam..

Plānotie skapji - lete un plānotais virtuves skapis, sk. Mēbeļu izmēri bija ideāli

Saturs

Mājas sakārtošana, izmantojot pielāgotus skapjus

Neskatoties uz to, ka plānotie skapji ir ievērojami dārgāki nekā sērijveida mēbeles, tiem ir divas ļoti skaidras priekšrocības:

  1. Viņi lieliski pielāgojas jūsu videi. Tā kā tās ir mēbeles pēc pasūtījuma, nav riska, ka, saliekot, skapis kļūst par lielu vai par mazu. Turklāt mēbelēs ir iespējams veikt nelielas korekcijas, piemēram, ievilkumus, kur pāļi vai cita sienas projekcija pāries, padarot gabala montāžu precīzu un perfektu;
  2. Viņiem ir daudz plašāks izmantojamo materiālu vai faktūru klāsts. Ar pielāgošanas brīvību plānotās mēbeles dod klientam iespēju izvēlēties krāsu modeli, kas gatavo mēbeļu gadījumā bieži ir ļoti ierobežots.

Turklāt mēbeles var saņemt zināmu pielāgošanu, lai tās izskatās daudz vairāk kā vide, kuru vēlaties izrotāt, kā mēs redzēsim tālāk.

Ēdamistabā

Brazīlijā pirmā iebūvēto skapju rūpnīca parādījās pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados. Kopš tā laika arvien vairāk ražotāju ir sākuši ražot mēbeles, it īpaši, lai maksimāli izmantotu interjeru un apmierinātu turīgas ģimenes, jo mēbeles dod pasūtījuma statuss uz dzīvesvietu.

Ēdamistaba ieguva ievērību, jo tā bija vide draugu uzņemšanai un maltīšu pagatavošanai; un virtuve kļuva par vietu, kur “pagatavot ēdienu”.

Lai izmantotu vietu un lai šai telpai piešķirtu izsmalcinātību, plānotais skapis neapšaubāmi ir izšķirošs elements.

Ēdamzāle ar skapi, kas plānota fonā, ar nišu, kuru joprojām var izmantot televizora vai mājas dekorēšanas priekšmetu novietošanai.

Virtuvēs

Virtuve neapšaubāmi ir telpa, kas laika gaitā ir visvairāk "samazinājusies". Piemēram, amerikāņu stils, mazāks un integrēts viesistabā (to atdala tikai lete), aizņem daudz mazāk vietas un ļauj apmeklētājiem mijiedarboties ar tiem, kas gatavo ēdienu, un otrādi. Tādējādi radās nepieciešamība pielāgot katru nišu un atvilktni tā, lai visiem piederumiem būtu sava vieta, un telpai nebūtu obligāti jābūt lielai.

Virtuves projekts var būt pilnīgs vai nē. Ir iespējams pasūtīt detaļas, ieguldot pamazām. Piemēram, skapī moduļi tiek uzstādīti vai adapteri vēlāk. Korpusa uzstādīšanai izvēlētās sienas jāmēra speciālistam, kurš nodrošina visas telpas izmantošanu. Projektā pat ir iespējams atstāt vietu, kas piemērota krāsnim vai plīts, kā arī ledusskapi. Ir arī iespēja “salai”, kas krāsni uzstāda istabas vidū, sava veida solā. Izvēle ir atkarīga no mājas izvēlētā stila un pieejamās vietas.

Virtuve ar galda virsmu un skapjiem, kas plānota super mājīgā telpā

Izlietnes un letes

Izlietnei ir projekti, kas marmoram pievieno skaitītāju un / vai paneiro, harmonizējot vidi. Countertop var kalpot arī kā mini pagrabs, kas izgatavots no masīvkoka: pudeles ievieto mazās nišās.

Tiem, kuriem nav vietas galdam, pie skapja piestiprināts lete dod plašuma sajūtu un iekļaušanos virtuvē, un krēslus var aizstāt ar izkārnījumiem.

Plānotais kabinets virtuvē ienesīs daudz vairāk organizāciju. Pirms projekta pasūtīšanas ieteicams uzzināt citu viedokļus par izvēlēto rūpnīcu, kā arī informāciju par izlietoto izejvielu un garantijas plāniem. Daži garantē vairākus gadus. Un jo labāks dizains, jo ilgāks kalpošanas laiks.

Istabās

Ievērojot to pašu loģiku šeit, guļamistabās, plānotie skapji paver daudz plašāku iespējamo rotājumu klāstu, jo mēbelēm izvēlētās faktūras var atšķirties no tām, kuras mēs parasti pērkam gatavu mēbeļu veikalos. Ir iespējams atrast daudz lielāku pieejamo MDF faktūru sēriju, kas ražotājiem dod daudz lielāku mēbeļu personalizēšanas jaudu, un patērētājs dod plašāku mēbeļu krāsu un tekstūras modeļu klāstu..

Divvietīga guļamistaba ar pielāgotiem skapjiem, kas aizņem visu sienu

plānotais skapis, kas pie durvīm saņem netiešu apgaismojumu ar LED gaismām. Skatiet, kādu lielisku efektu apgaismojums atstāj uz skapja durvīm

Balkons ar bārbekjū - projekti, fotogrāfijas, modeļi
Balkoni ir ārējas vai integrētas telpas, kurās var ievietot vairākas dažādas mēbeles un uzņemt viesus oriģinālā un ērtā veidā. Turklāt balkoni ar bārb...
Remontdarbi - kā bez galvassāpēm plānot remontu
Vides atjaunošana var kļūt par lielu traucēkli, ja projekts nav labi plānots. Tieši plānošana garantē pēc iespējas mazāk “nobiedējumu”; gan izpildes z...
Casa de Campo - fasādes, fotogrāfijas, modeļi un projekti
Pamatojoties uz katra cilvēka personīgo gaumi, ir vairāki ēku modeļi, uz kuriem mēs varam paļauties, lai izstrādātu savu sapņu īpašumu. Ir vienstāvu m...