Apdare

Mākslīgo ziedu izkārtojums - kā salikt? + 60 aizraujošas idejas!

Mākslīgo ziedu izkārtojums - kā salikt? + 60 aizraujošas idejas!

Mākslīgo ziedu izkārtojums var būt lieliska dekorēšanas alternatīva, jo visi ziedi ir pastāvīgi un tiem nav nepieciešama ikdienas aprūpe, piemēram, laistīšana. Tātad, lai rūpētos par augiem, jums nav jāstrādā, un jūs vienmēr esat pārliecināts, ka izkārtojums ir skaists un puķains!

Un, ja jums patika ideja par dekorēšanu ar mākslīgiem ziediem, ierakstā mēs apkopojām idejas par neticamiem aranžējumiem, kurus var izmantot no mājas apdares līdz ballīšu rotāšanai; un mēs pat soli pa solim savācām skaistu aranžējumu!

Tēmas

Fotogrāfijas un idejas mākslīgo ziedu kārtošanai

Mākslīgo ziedu izkārtojums viesistabai

Stikla vāze atstāj izkārtojumu ar mūsdienīgāku pieskārienu

Viesistabas izkārtojumā var ievērot dažādus stilus, un viena no dekorēšanas iespējām ir šī ideja, kas rada izkārtojumu ar sarkanām rozēm, kuras var izmantot uz kafijas galdiņa, uz sānu galda vai bufetes telpā..

Lai saliktu salikumu, bija doma izmantot augstāku stikla vāzi un izgatavot pušķi ar mākslīgām sarkanām rozēm.

Papildus rozēm izkārtojums rožu apakšā ienes arī sausus zarus, kas izkārtojumā rada dažādus augstumus un veido zemnieciskāku fonu, lai izceltu sarkanos ziedus..

Vēl viena iespēja dekorēt istabu ar mākslīgiem ziediem ir šis kafijas galdiņa izkārtojuma priekšlikums, jo tas ir zemāka izkārtojuma variants un lieliski piemērots uzturēšanās telpas centrā..

Izkārtojums tika samontēts noapaļotā sudraba vāzē, un, vadoties pēc šīs pašas idejas, izkārtojumam ir arī noapaļota forma.

Izkārtojums sastāv no ziediem sarkanos toņos un nes atvērtus un slēgtus ziedus, radot ideju par dabiskāku izkārtojumu.

Papildus sarkanajiem ziediem izkārtojums nes arī zaļo zaļumu, kas sajaucas ar ziediem.

Orhideju kārtojums rotā bufeti

Balta orhideja rotā telpu ar eleganci

Galds aiz dīvāna atnes stikla vāzes ar baltiem ziediem

Izkārtojums sastāv no tulpēm purpursarkanā un rozā toņos

Zelta vāze nes baltas tulpes

Aranžējums tika samontēts stikla vāzē

Aranžējums ir zemniecisks

Mākslīgo ziedu izkārtojums galdam

Ir vairākas iespējas izrotāt pusdienu galdu, un viena no idejām ir izveidot dekoratīvu izkārtojumu ar mākslīgiem ziediem un augļiem, kā liecina šī ideja..

Priekšlikumā par izkārtojumu pamats rada zemu vāzes un bļodas stilu sudraba tonī. Izkārtojuma pamatā ir mākslīgi un sarkani āboli, kas veido vāzes kontūru un centrā ar zaļiem un garākiem augiem, kā arī sukulenti kā daļa no kārtojuma un tuvāk augļiem.

Ja ideja ir izveidot vienkāršu ēdamgalda izvietojumu, ideja piedāvā balto tulpju ar zaļām lapām izkārtojumu galda dekorēšanai..

Tulpju pušķis ar lapotni tika salikts super burvīgā vāzē, kas izgatavota no stikla un ap kuru ir sava veida grozs, kas piešķir zemnieciskāku noskaņu balto ziedu tīrajai kārtībai..

Aranžējums tika samontēts zemnieciskā koka vāzē

Laša krāsas ziedu kārtojums rotā pusdienu galdu

Galdam izkārtojums ir ziedu un zaļo zaru sajaukums

Vienkāršo kārtojumu veido saulespuķes

Stikla vāzi izmantoja ar baltām orhidejām

Ēdamgalda izvietojumu veido baltas orhidejas

Vienkāršais izkārtojums ir zemu uzstādīta versija

Mākslīgo ziedu kārtojums grīdai

Apelsīnu ziedi piešķir burvīgāku pieskārienu kārtībai

Starp neticamajām idejām par mākslīgo ziedu izmantošanu apdarē labs iedvesmas avots ir grīdas kārtojums, kurā tiek prasīti garāki ziedi, kā tas ir šajā priekšlikumā, kurā koka stādītājs rotā un sadala vidi..

Koka stādītājs tika novietots starp vidēm, un mākslīgais izkārtojums rada lielas fona lapas un orhidejas zarus oranžā tonī, kas izceļas zaļo lapu priekšā.

Izkārtojums joprojām izceļas virzītā apgaismojuma dēļ, kas izceļ izkārtojumu ar stratēģiskiem gaismas punktiem.

Starp idejām dekorēšanai ar grīdas izkārtojumu šeit ir piedāvāti augstāki balsti un podi, kas ir ideāli piemēroti lietošanai uz grīdas un vides stūros..

Balsti ir lieliski piemēroti stiepļu dekorēšanas tendencēm, un ideja izmantot balstu trio ir diezgan interesanta, jo gabali atrodas dažādos augstumos.

Priekšlikumā vāzes bija dekorētas ar dažādu sugu un krāsu mākslīgiem ziediem, bet krāsu sastāvs sarunājas savā starpā un ir harmonisks dekoratīvajā ansamblī..

Aranžējumi sajauc baltus un zilganus ziedus

Izkārtojumā ir sausi zari un dzelteni ziedi

Aranžējums nes lielas rozes

Grezna mākslīgo ziedu kompozīcija

Mākslīgie ziedu izkārtojumi var arī piešķirt greznu pieskaņu dekoram, kā tas ir gadījumā ar šo priekšlikumu, kas istabas stūra iekārtojumā ienes greznu stilu.

Dekorēšanai bija doma izmantot garu sudraba vāzi, lai dekorētu istabas sānu galdu. Izkārtojumam, kas veido vāzi, ir pamatne ar zaļām zarām, un centrs ir piepildīts ar garākiem zariem un baltiem ziediem, saglabājot istabas greznību.

Orhidejas lapas arī šķiet dabiskas

Vēl viena ideja izveidot greznu dekorēšanas stilu, izmantojot mākslīgos ziedus, ir ziedu izvēle. Un nekļūdīgs padoms ir izmantot orhidejas, ziedu, kas iztur vismodernāko stilu.

Ideja šeit rada vāzi kā pamatu un vairākas orhidejas filiāles zemes tonī, atstājot vāzi ar pietiekamu tilpumu un ar domu, ka orhidejas ir dabiskas.

Lai pabeigtu vienošanos, pamatnē tika izmantota koku miza, ko diezgan bieži izmanto dabiskajos ziedos.

Aranžējums tika samontēts murano vāzē

Aranžējumā ir redzamas sarkanās orhidejas

Izkārtojums sastāv no mākslīgām papardēm

Aranžējums tika samontēts sudraba vāzē

Izkārtojums tika uzstādīts uz lielas zelta vāzes

Izkārtojumā ir dzelteni ziedi un garāki zaļi zari

Mākslīgais ziedu kārtojums ballītēm

Ja ideja ir baudīt mākslīgo ziedu skaistumu, kas izskatās dabiskāk, labs padoms ir izveidot viesību pasākumus ar šāda veida ziediem, galu galā tie ir izturīgi, nenokalst un tiem joprojām ir daudz labāka izmaksu un ieguvumu attiecība..

Kā ideja izrotāt ballīti ar mākslīgiem ziediem, šeit piedāvātajā idejā ir iekļauta puse, piemēram, kāzas, galvenā sastāvdaļa..

Priekšlikumā izkārtojums tika uzstādīts uz augstākas pamatnes, kas ir lieliski piemērots lielgabarīta izvietojumam, lai netraucētu izskatu un sarunas pie galda..

Aranžējums sastāv no mākslīgām rozēm un citiem ziediem rozā tonī, turklāt joprojām ir zari un mazāki ziedi bēšā tonī, kas padara izkārtojumu pilnīgāku.

Kāzas brīvā dabā var sagādāt lielas grūtības saglabāt skaisto dabisko kārtību, jo viss karstums un vēja iedarbība var likt ziediem nokalst..

Un kā ideja neciest no dabīgiem ziediem, šeit ir ierosinājums kāzas izrotāt ar mākslīgiem pasākumiem atklātā ceremonijā.

Priekšlikumā aranžējumi tika samontēti ar dažādu toņu rozēm un veidoja noapaļotu un diezgan apjomīgu izkārtojumu, kurā bija tikai rozes..

Aranžējumi tika izmantoti uz metāla pamatnēm, kas bija izkaisītas pa ceļam, novirzot uz pergolu, kur notiks ceremonija.

Galvenais galds bija dekorēts ar rožu un zaļo zaru kārtojumu

Mini iekārta tika uzstādīta uz stikla kuba

Izkārtojumā ir zilas un dzeltenas rozes

Izkārtojums ir zems un stiepjas pāri galdam

Izkārtojums ir baltu, dzeltenu un lašu rožu sajaukums

Dekors rada augstu izkārtojumu un zemākas kārtības

Podus var izmantot kā centrālo daļu

Kā samontēt mākslīgo ziedu kārtojumu?

Un, ja jums patika iedvesmas, bet nezināt, kā samontēt mākslīgo ziedu kārtojumu, soli pa solim apmeklēsim dažas vienkāršas apmācības, lai uzzinātu, kā salikt skaistas kompozīcijas!

Sulīgs sakārtojums

Materiāli:

Soli pa solim:

Vāzei jābūt pilnai ar augiem

Ziedu kārtojums

Materiāli:

Soli pa solim:

  1. Pārlieciet līmlenti virs vāzes, izveidojot režģi ar maziem kvadrātiem;
  2. Sāciet ar dekoratīvās lapotnes un zaru ievietošanu kastēs, kas atrodas vistuvāk malām;
  3. Pievienojiet nedaudz zaļu vāzes centrālajā daļā;
  4. Pievienojiet vāzē izkaisītos ziedu kātiņus, lai ziedi būtu tuvāk malām un centrā;
  5. Aizpildiet tukšās kastes ar vairāk augiem un ziediem, lai izkārtojums būtu pilnīgs un apjomīgs.

Tātad, vai jums patika ideja par ziedošu vidi un bez pastāvīgas rūpēm, kuras prasa dabisks augs? Tāpēc izmantojiet iedvesmas priekšrocības, lai atjaunotu dekoru!

Balusters arhitektūras projektos
Tradicionālie elementi arhitektūrā, balusteri ir bijuši kopš renesanses civilajā arhitektūrā, gandrīz vienmēr kalpojot estētiskam mērķim - slēpt jumta...
Zīmējiet mājas plānus tiešsaistē, neinstalējot programmas
Mūsdienās ir pilnīgi iespējams zīmēt telpaugs tiešsaistē neinstalējot programmas. Vai vēlaties uzzināt, kā to izdarīt? Skatiet visu šajā ierakstā. Tas...
L formas mājas - projekti, plāni un daudzas fotogrāfijas
Vai domājat par celtniecību? Kā būtu redzēt modeļus mājas L? Skatiet projektus, māju plānus un šāda veida dzīvesvietas priekšrocības un trūkumus. L fo...