Apdare

Dabisko ziedu izkārtojums - 65 satriecošas dekoru idejas!

Dabisko ziedu izkārtojums - 65 satriecošas dekoru idejas!

Skaists dabiska ziedu kompozīcija var dot vairāk skaistuma jebkurā vidē. Tāpēc māju, biroju, veikalu, baznīcu, kā arī pasākumu rotāšana vienmēr ir ļoti pieprasīta.

Tomēr ir tik daudz sugu, no kurām izvēlēties, ka parasti rodas šaubas par to, kuru izvēlēties. Arī vienošanās sastādīšana daudziem cilvēkiem var būt sarežģīta.

Galu galā, kā apvienot ziedus? Kā tos skaisti sakārtot? Vai stublājus vajadzētu sagriezt? Viņiem obligāti jābūt ūdens podā?

Ziedu kompozīcijas sagatavošanā ir vairākas šaubas, un šeit daudzi cilvēki izvēlas ķerties pie jau nopirktajiem modeļiem. Proti, ir daudz floristu, kas specializējas jebkura veida pasākumu organizēšanā.

Dabisko ziedu kompozīciju izgatavošana var būt sarežģīta

Ziedu kompozīcijas var izmantot jūsu mājas vai biroja apdare, piemēram. Tas ir veids, kā radīt vairāk skaistuma vidē, kas ir jauks padoms, kad apmeklējat.

Tas ir arī variants rotā baznīcas dažādos virzienos sezonas ceremonijās vai nē. Piemēram, vienkāršā masā vai pakalpojumā varat ieguldīt ziedos, lai dekorētu telpu.

Turklāt tie ir lieliski un neaizstājams ballītēm. Tās var būt svinīgas vakariņas, saderināšanās, dzimšanas diena vai kāzas. Ziedu kompozīcijas vienmēr labi iederēsies saskaņā ar dekoratīvo stilu un izvēlēto krāsu paleti.

Izmantojiet dabisko ziedu kārtojumu, lai rotā ballītes, baznīcas un savas mājas

Kā būtu atklāt jaunus veidus, kā dekorēt ar dabīgiem ziediem, netērējot naudu floristiem un specializētiem veikaliem?

Tā noteikti būs diezgan liela ekonomika, it īpaši, ja jūsu nolūks ir organizēt kāzas un citas ballītes. Šajos īpašajos gadījumos cenas mēdz būt daudz augstākas.

Ziedu kompozīcijas var dekorēt jebkuru vidi un gadījumus!

Izvairieties no pārmērīgiem izdevumiem un izrotājiet ar oriģinalitāti! Apskatiet mūsu pilnu rakstu ar padomiem, kā izvēlēties dabiskos ziedus gan tradicionālajiem, gan modernajiem izkārtojumiem, kā arī dekorētas vides attēlus.

Palieciet uz augšu mūsu rakstā, lai iedvesmotos ar skaistām kompozīcijām!

Tēmas

Fotogrāfijas un idejas dabīgai ziedu kārtošanai

Domājot par rotājumiem, mēs nevaram aizmirst ziedus. Tie ir vieni no pieprasītākajiem vides, svētku un ballīšu dekorēšanai, un tie var būt mākslīgi vai dabiski.

Ja ir iespējams izmantot dabiskos, pārliecinieties, ka tas rotāšanai piešķirs izsmalcinātāku un rūpīgāku izskatu. Tomēr viss būs atkarīgs no laika, kāds jums būs šai organizācijai, laika apstākļiem, kas būs šajā dienā, un no jūsu budžeta.

Katrai sugai ir kopšanas vērtība un īpašības. Daži jāievieto ēnā, citi var atrasties saulē, un ir tādi, kas jāievieto vāzē ar ūdeni.

4 veidi, kā sagatavot dabīgas ziedu kompozīcijas

Tādējādi par visu to ir jāpiedomā pirms ziedu iegādes, lai veiktu kārtību. Tātad tie kalpos daudz ilgāk, ja, piemēram, ir ballīte, viņi visu laiku izskatīsies skaisti, un pasākuma laikā jums nebūs jāuztraucas par augu stāvokli.

Paturiet prātā arī to, ka izkārtojumā var būt vairākas augu / ziedu sugas. Tāpēc dažiem var būt atšķirīgas īpašības, un tas prasīs piesardzību, tos izstādot uz galdiem, sienām, vāzēm utt..

Viens ieteikums ir novērst darījumus ar pārdevēju pirms darījuma slēgšanas.

Dabiskas ziedu kompozīcijas

Daudzu vietu un pasākumu dekorēšanai var tikt izveidoti pasākumi. Mēs esam izvēlējušies trīs tēmas par galvenajiem modeļiem, lai jūs varētu iedvesmoties un zināt, kā padarīt šo rotājumu!

Dabiska ziedu kompozīcija galdam

Vienkāršākais veids, kā dekorēt telpas ar ziediem, ir likt tos uz galdiem. Tas var būt jūsu mājas pusdienu galds, kafijas galdiņš vai stūra galds, biroja galds vai viesību galdi.

Ir augi, kas ir kārtīgi un gatavi jums padarīt šo rotājumu daudz nekomplicētākā veidā. Bet papildus jūs varat pats veikt vienošanos, lai ievietotu vāzes, pudeles, kannas, kešatmiņas utt..

Visizplatītākais izkārtojuma stils ir pušķis. Ziedus īsumā var sasiet ar lenti, džutas pavedieniem, sizala pērlītēm, lai tās būtu labi sagrupētas. Atkarībā no tā, vai jūs varat ievietot podos ar ūdeni vai bez tā. Pārbaudiet, ko suga prasa.

Dabiskas ziedu kompozīcijas galdam

Vāze ar augļiem piešķir īpašu pieskārienu kārtībai

Ir vērts zināt, ka galda kārtojuma gadījumā vāzēm parasti ir liela ietekme uz gala rezultātu. Tāpēc mēs iesakām papildus ziedu veidiem, krāsām, padomāt arī par to, kā konteineri izskatīsies.

Vāzes var izgatavot no stikla, koka, alumīnija, bambusa, starp citiem materiāliem. Mūsdienās ir moderni izmantot arī tādus koplietošanas priekšmetus kā bļodas, pudeles un glāzes, īpaši pasākumu gadījumā.

Svarīgs padoms, lai nepieļautu kļūdas, ražojot dabiskas ziedu kompozīcijas galdiem, ir to augstums. Ir svarīgi, lai šie augi nebūtu pārāk augsti, lai nekavētu saziņu starp cilvēkiem.

Vai esat kādreiz domājis par vakariņu pagatavošanu un pat nespēju ieraudzīt cilvēku otrā pusē? Pievērsiet uzmanību tam!

Apskatiet skaisto dabisko ziedu kompozīciju ieteikumus, lai dekorētu galdus:

Skaistas tulpju kompozīcijas kāzu galdiem

Rozes vienmēr laipni aicinātas rotāt ballītes, piemēram, kāzas

Padoms, lai izveidotu citu galda kārtojumu

Jūs varat izveidot tādu izturīgu galda kārtojumu kā šis

Sastādiet galda izvietojumu ar vairākiem līdzīgu toņu ziediem

Pušķu kārtojums padara galdu skaistu un romantisku

Izvēlieties vāzi, kas atbilst dekoram

Vienkāršs dabisko ziedu izkārtojums galdam

Sajauciet sugas un krāsas, lai rotai piešķirtu žēlastību

Delikāti ziedi, lai sastādītu viesu galdu

Sukulenti mūsdienās ir modē

Vāze palīdz sastādīt izkārtojuma izskatu

Esiet uzmanīgs, lai izkārtojums neiebruktu cilvēku telpā, kas atrodas pie galda

Vienkāršs, bet skaists izkārtojums!

Spēlējiet ar ziediem, veidojot kompozīciju

Tos var ievietot lielos traukos

Izrotājiet savu māju vai pasākumus ar dabīgiem ziediem

Dabiska ziedu kompozīcija baznīcai

Tagad mēs runāsim par dabisko ziedu izkārtojumu visu dimensiju baznīcām. Katoļu, evaņģēlisko un citas baznīcas var dekorēt ar ziediem un augiem.

Tā ir tradīcija, ka reliģiskajām ceremonijām ir ziedu kārtība, vēlams dabiska. Šīm iestādēm parasti ir uzņēmumi, kas piegādā dabiskas sugas, jo tās bieži izmanto, tāpēc viņiem vienmēr ir jābūt skaistiem un atšķirīgiem pasākumiem..

Piemēram, ja jūs dodaties uz Svēto Misi, jūs noteikti redzēsit kaut kādu kārtojumu uz altāra, kur priesteris pasludina sprediķi. Precīza šo augu atrašanās vieta ir atkarīga no katras baznīcas / kapelas, ņemot vērā, ka dažām no tām ir sols, kupols, kāpnes, tās ir mazākas vai lielākas.

Delikāti katoļu baznīcas altāra aranžējumi

Baznīcās var izmantot vairākas ziedu sugas, nav ievērojama standarta. Tie var būt vai nu krāsaini, vai arī maigākos toņos.

Papildus baznīcas interjeram tās ārējā pusē var būt arī skaistas kārtības. Ieteikums ir atstāt ārpusi ļoti īpašu ar lieliskiem pasākumiem, piemēram, kāzām, kristībām vai pašas iestādes ikoniskām sanāksmēm.

Lasiet vairāk par šo tēmu: Mūsdienu un skaisto baznīcu fasādes: 35 apburoši projekti

Lai iedvesmotos no šiem iestudējumiem, nepalaid garām attēlus, kurus izvēlējāmies zemāk no daudzām baznīcām, kas dekorētas ar dabīgiem ziediem:

Vēl viens ieteikums, kā izmantot dabiskos ziedus

Dabiska ziedu kompozīcija baznīcai

Parasti ziedu rotā altāra pakāji

Izmantojiet tik daudz ziedu sugu, cik vēlaties

Aranžējumus var novietot uz solu augšdaļas

Gaišas krāsas ziedi nodod mieru

Piešķiriet krāsainu pieskārienu videi

Baznīcas apdare ar divu veidu aranžējumiem

Katrā reliģiskajā ceremonijā tiek izmantota atšķirīga kārtība

“Pušķu” stila izkārtojums ir veiksmīgs

Ir vairāki ieguldījumu modeļi

Viena kārtība jau garantē skaistāku izskatu

Var izmantot divu veidu vienošanās

Altārs rotāts ar zaļajiem augiem un ziediem

Dabisku ziedu rotātas baznīcas panorāma

Izkārtojumus var ievietot vāzēs uz altāra

Dabiska ziedu kompozīcija baznīcai

Dabiska kāzu ziedu kompozīcija

Visbeidzot, mēs uzsvērsim dabisko kāzu ziedu kārtojuma šarmu. Šis īpašais gadījums ir vēl skaistāks, ja jums ir īsti ziedu paraugi. Daži cilvēki izvēlas mākslīgos modeļus, un tas nenozīmē, ka tā ir kļūda. Tomēr dabiskie dod lielāku stilu, izsmalcinātību un rūpību par šī romantiskā mirkļa organizēšanu.

Atceroties, ka dabiskos ziedus var izmantot baznīcu un tempļu rotāšanā, ja kāzas ir reliģiskas.

Tie ir lieliski piemēroti arī balles, rančo, fermu, māju pludmalē, pagalmu dekorēšanai, īsāk sakot, visur, kur svinības notiek pēc ceremonijas.

Dabiskas ziedu kompozīcijas izskatās skaisti baznīcās vai balles zālēs

Neatkarīgi no kāzu dekoru stila, jūs varat paļauties uz skaistām kārtībām. Piemēram: moderns, zemniecisks, Provansas, mūsdienu, retro utt..

Ziedi jebkurā gadījumā rotāsies ar meistarību, taču, protams, jūs varat izmantot materiālus, kas izvēlētajam rotājuma veidam piešķir lielāku vērtību. Jūs varat izmantot koka gabalus zemnieciskām kāzām, mežģīnes - Provansas, spoguļu vāzi mūsdienu kāzām utt..

Veiciet ziedu kompozīcijas, lai dekorētu sienas, it īpaši tās, kas atrodas aiz tortes - tās foto laikam izskatās skaisti! Ir arī jauki likt uz viesu galdiem kā galda centriem, kā arī līgavai un līgavainim, kā arī pašai kūkai!

Vienkārši parūpējieties, lai mēs šeit iepriekš runājām, neizvēloties pārāk augstas kārtības. Tas var izjaukt viesu mijiedarbību.

Ziedi var dekorēt jebkuru kāzu stūri

Ja kāzas notiek baznīcā, jūs varat izrotāt ieeju ar lielām kārtībām, kā arī tradicionāliem soliņiem ar nelielām kārtībām. Sekojiet krāsu tendencēm baznīcā un ballītē, lai iegūtu saskaņotāku rezultātu.

Un, ja ceremonija notiek atklātā vietā, piemēram, laukos vai pludmalē, jūs varat veikt šāda veida ziedu kārtojumu uz viesu krēsliem. Tas izskatās ļoti smalks un burvīgs. Ja ziedam jāatrodas ūdenī, to var pakārt mazās burkās.

Lasiet vairāk par šo tēmu: Kāzu baznīcas rotājumi: pārsteidzoši padomi un idejas!

Iedvesmojieties no idejām par ideālām dabisko ziedu kompozīcijām kāzu rotāšanai:

Baznīcas solus var izrotāt nelielas kārtības

Aranžējumus var novietot uz pilastriem

Vēl viena ideja ir izgatavot koridoram ziedu ķēdes

Un tie izskatās pārsteidzoši, dekorējot krēslu diviem līgavaiņiem

Pie baznīcas durvīm var atstāt lielus smalkus aranžējumus

Konteinerus var izgatavot ar rokām

Vienošanās padoms ir pušķis rotāšanai

Durvis pārklātas ar dabīgiem ziediem!

Īpaši smalki pasākumi lauku kāzām

Tā kā tie ir dabiski, neaizmirstiet uzzināt, vai viņiem jāpaliek ūdenī

Viens ieteikums ir veikt vienošanos ar pievienoto konteineru

Mūsdienās modē ir Marsala ziedi

Ļoti pieprasīti ir arī rozā ziedi

Ziedi var sarīkot ballīti vairākos veidos

Padoms tiem, kas precas laukos!

Telpas / bufetes noformējums ar dabīgiem ziediem

Ziedu krāsas diktēs ballīšu paleti!

Jūs varat derēt uz maziem, jēgpilniem ziediem, piemēram, lavandu


Un tad viņš tik daudz iedvesmoja dabiska ziedu kompozīcija? Mēs ceram, ka jums patika mūsu ziņa, padomi un attēli!

Pēdējais padoms, lai puķes ballītes vai jebkuras citas pieņemšanas laikā neļautu izskatīties neglīti un nokaltuši, ir nopirkt tos mirkļus iepriekš. Tāpēc sakārtojieties tā, lai kontrolsarakstā kārtojumi būtu pēdējie. Tātad jums būs skaisti augi ilgāk!

Izmantojiet iespēju izlasīt arī citus līdzīgus rakstus:

Mākslīgo ziedu izkārtojums - kā salikt? + 60 aizraujošas idejas!

Kāpšanas ziedi: 10 labākie + 37 fotoattēli un padomi stādīšanai!

DĀRZA ZIEDI: 9 sugas āra teritorijām

Turpiniet sekot Doce Obra, kas vienmēr sniedz ziņas par apdari, celtniecību, ainavu veidošanu un daudz ko citu!

Koka durvis - cenas, padomi, pirkšana
Kopš mājas uzcelšanas ir jādomā par visām detaļām, ieskaitot rāmjus, un labs piemērs ir koka durvis un koka logi. Viss ir jāplāno savlaicīgi, lai jūsu...
Gofrēts stikls - cenas un padomi
Jūs noteikti esat dzirdējuši par rūdītu stiklu, laminētu stiklu, ofortētu stiklu, cita starpā. Mūsdienās tirgū esošo stikla modeļu dažādība ir ļoti li...
Vārtu modeļi - 4 vārtu veidi un fotogrāfijas
Bez šaubām, vārti ir ārkārtīgi svarīgi dzīvesvietā. Apskatiet 4 vārtu un skaistu attēlu modeļus, kas jums palīdzēs izvēlēties. Viņi ir atbildīgi gan p...