Apdare

Naftas zils - 55 idejas, ko izmantot, dekorēt un saskaņot ar krāsu!

Naftas zils - 55 idejas, ko izmantot, dekorēt un saskaņot ar krāsu!

Naftas zilā krāsa ir diezgan izplatīta modes pasaulē, taču tā ir ieguvusi ievērību arī apdarē, un arvien biežāk ir redzams, kā šī krāsa tiek izmantota dažādās vidēs un dekoratīvajos stilos..

Un, ja jūs plānojat dekorā izmantot zilu krāsu, kāpēc neizmantot eļļas toni? Slēgtāka krāsa, kas sajauc zilu ar zaļu pieskārienu, ir lieliska izvēle atstāt tradicionālākos toņus un atjaunot dekoru ar stilu.

Lai iedvesmotos un uzzinātu, kādas krāsas iet kopā ar naftas zilu, mēs esam apkopojuši padomus un iedvesmas, kas palīdzēs jums iekļaut šo toni projektā un gūt neticamu rezultātu.

Tēmas

Eļļas zilās krāsas nozīme

Zilā krāsa ir saistīta ar rāmuma un miera nozīmi, un nianses starp zilu un zaļu gadījumā, kā rezultātā veidojas naftas zila, krāsa šīs nozīmes rada aukstā tonī, bet ar lielāku intensitāti, jo nianse ir tumšāka.

Šī nozīme ir lieliska krāsu izvēle, lai vides apdarē ievietotu vēsu un mierīgu toni, un to var izmantot guļamistabās, dzīvojamās istabās, kā arī citās vidēs, kurām nepieciešama nozīme vai krāsu pieskāriens, kas iziet mierā.

Krāsas, kas atbilst naftas zilajai krāsai

Brūns / Koks

Naftas zils ir tumšāks un slēgts tonis starp zilajām niansēm, un izvēle, kas virzās uz klasiskāku un elegantāku stilu, ir sajaukums starp šo zilo un brūno nokrāsu.

Brūni vai koka priekšmeti piešķir videi nedaudz siltākas krāsas un līdzsvaro dekoru starp vēsām un siltām krāsām.

Brūna koka mēbeļu izvēle ir lieliska izvēle klasiskajam un izsmalcinātajam stilam un droša apdare.

Brūns dīvāns piešķir siltāku pieskārienu tumšajai, aukstajai sienai

Koka mēbeles piešķir dekoram brūnu nokrāsu

Bēša

Tiem, kas nevēlas pārāk uzdrīkstēties dekorācijā, varat sekot tradicionālākam ceļam, sajaucot eļļas niansi ar vieglākām variācijām, piemēram, bēša.

Bēšs ir nokrāsa gandrīz baltā līnijā un nāk no tradicionālā baltā, bet saglabā ideju par neitrālu krāsu, lai dekoru papildinātu ar zilu.

Bēša krāsa var parādīties nianses variācijās, sākot no gaišākas bēšas līdz versijām, kas ir tuvāk brūnai, saglabājot neitrālu krāsu kā pamatu un izceļot priekšmetus zaļā krāsā..

Kosmosā zilais krēsls ir kosmosa krāsu punkts

Mazajā spārnā mēbelēs dominē smilškrāsas un zilas krāsas detaļas

Balta

Lai nepieļautu nekādas kļūdas un ievērotu tīrāku līniju, baltās un eļļas zilās krāsas duetam ir taisnība!

Balta krāsa ir dekorācijas klasika, un tā rada ideju par spilgtāku un tīrāku vidi, un, neskatoties uz to, ka krāsa ir klusāka, tā ir lieliski piemērota kompozīcijai ar zilu krāsu, jo tā mīkstina tumšāku krāsu un līdzsvaro rotājumu..

Projektā galvenokārt var izmantot balto krāsu, kas nodrošina tīrāku gaisu un tikai ar zilas krāsas pieskārienu; vai arī tas var būt papildinājums pārsvarā zilajam rotājumam, kas darbojas kā papildinājums tumšās krāsas mīkstināšanai.

Apkārtnē baltas mēbeles mīkstina tumšo sienu

Guļamistabā pārsvarā ir balta krāsa un tā jūtas tīra, savukārt zilā krāsā - klusums

Pelēks

Starp iespējamām krāsu kombinācijām ar eļļas niansi pelēkā krāsa ir viena no tām neitrālajām un mūsdienu iespējām.

Pelēks dekorā ir jauns bēšs, piešķirot neitrālu krāsu, bet šajā gadījumā ar mūsdienīgu pieskārienu, kas ir lieliski piemērots, lai apvienotu naftas zilu un pievienotu dekoram mūsdienīgu stilu..

Zilā nokrāsa var izrietēt no visvieglākajām niansēm, apgaismojot vidi, vai tumši pelēka versija, kas var būt drosmīgāks stils videi.

Dedzinātā cementa siena ir pelēks apdares pieskāriens

Viesistabā pelēkais dīvāns kontrastē ar zilo sienu

Oranžs / Dzeltens

Lai izkļūtu no tradicionālākām kombinācijām, ir vērts uzdrīkstēties dekorācijā un izveidot maisījumu ar papildinošām krāsām, kas hromatiskajā lokā ir pretējas krāsas un kas ļoti labi savienojas savā starpā, piedāvājot kompozīcijā kontrastu, kā tas ir zilā krāsā ar eļļas niansi, kas sajaukta ar toņiem. oranža un / vai dzeltena.

Papildu krāsas zilai, piemēram, oranžai un dzeltenai, ir lieliska izvēle, lai salauztu zilo auksto un tumšo pusi un pievienotu dekoram vairāk dzīvespriecīgu un vieglu pieskārienu.

Tādējādi oranžā vai dzeltenā izvēle rada apgaismoto pieskārienu vidē un joprojām darbojas kā modernas krāsas kompozīcijai ar tumši zilu.

Viesistabā zilā siena ir izgaismota ar dzeltenu rāmi un oranžā dīvāna tuvumu

Dzeltenais spilvens izgaismo tumšo un aizvērto galvas klāju

Rozā / purpursarkana / violeta

Starp visdrosmīgākajām dekorēšanas iespējām ir vērts ievērot hromatisko apli ar līdzīgām krāsu opcijām, kas krāsas tuvina hromatiskajam lokam un kurām parasti ir kopēja pamatkrāsa, kas apvieno dažādas krāsas.

Starp analogajām krāsām, kas ļoti labi darbojas ar tumšāku un zaļgani zilu nokrāsu, nianses starp purpursarkanu un rozā ir ideāla izvēle, jo tās kontrastē ar zilo, bet fonā tās spēj saglabāt harmonisku toni kompozīcijā..

Uz zilā dīvāna purpura spilveni

Rakstainais dīvāns apvieno zilu, violetu un purpursarkanu krāsu

Dekorēšanas padomi ar Teal

Telpas rotājumā petrolejas zils

Izsmalcinātas telpas dekorēšanai ar naftas zilu dizainu ideja ir šī vide, kas detaļās ienes zilu krāsu, piemēram, aizkaru un dīvānu, un zeltu kā dekorācijas papildkrāsu..

Kompozīcija ar zeltu piešķir vismodernāko stilu videi un pievieno metāliskas detaļas, kas ir greznākas viesistabai.

Naftas zilā krāsā nav jābūt dekoratīvā dizaina pamatkrāsai, un laba stratēģija ir krāsas detalizēta izmantošana, kā tas ir gadījumā ar šo mūsdienīgo dzīvojamās istabas dizainu.

Priekšlikumā modernā istaba ir neitrālos toņos, piemēram, balta, brūna un pelēka no sadedzinātās cementa sienas, savukārt zilās krāsas pieskāriens parādās caur plānoto plauktu telpas fonā..

Zilā krāsa projektā parādās diskrētāk un ir laba izvēle, lai izvairītos no telpas dizaina svēršanas un vides aptumšošanas.

Zilā siena neapgrūtina vidi dabiskās gaismas iekļūšanas dēļ

Zilais dīvāns ir izcelts telpā ar gaišām krāsām

Viesistabā dīvāns un siena ir tumši zilā krāsā

Projektā plānotais plaukts ir zils

Zilā siena ir vides krāsas pieskāriens

Apkārtnē krēsls ar koka detaļām dod mājīgāku gaisu

Virtuves dekorā petrolejas zils

Zilo krāsu ar zaļganu pieskārienu var izmantot dažādās vidēs, un virtuve ir viena no tām telpām, kas var izvairīties no tradicionālākām krāsām un pievienot citu pieskārienu, kā tas ir gadījumā ar šo plānoto virtuves projektu.

Mazās virtuves ideja bija ieguldīt plānotā projektā ar baltiem un ziliem skapjiem. Apakšā tika izmantoti balti skapīši, kas mazajai virtuvei nesa gaišāku rezultātu; kamēr gaisa skapji ir zilā krāsā un piešķir videi izcelto un moderno stilu.

Krāsainās bīdāmās durvis ir galvenā uzmanība projektā

Lai virtuves dekorā ievērotu diskrētāku līniju, ir vērts paturēt maigās krāsas kā dominējošas, kā tas ir gadījumā ar šo projektu, kurā ir balti skapīši un apdare no koka.

Lai neitrālajam dizainam piešķirtu mūsdienīgāku pieskārienu, ideja bija izmantot krāsainās un zilganzilās krāsas durvis, kas izceļas vidē, taču neatstājot dekoru smagu un neaptumšojot telpu ar tumšo un auksto niansi..

Visi skapji ir zilos toņos

Virtuvē augšējie skapji un pusdienu galds ir zilā krāsā

Metro flīze ir zaļgani zila

Plānotajā virtuvē skapji ir zilā krāsā ar gaišiem countertops

Zila eļļa istabas apdarē

Oranžs parādās uz gultas un uz paklāja

Tiem, kuri vēlas krāsu, kas piešķir telpai mieru un padara telpu relaksējošāku, laba izvēle ir zaļgani zilais tonis, kā parādīts šajā projektā.

Apkārtnē ar eļļas zilu krāsu bija doma padarīt sienas krāsotas zilā krāsā, bet krāsa nepārsniedz griestus, jo griestiem pievienojas balta josla, kas izgaismo tumšākas sienas un novērš istabai ir ļoti smaga krāsa.

Lai līdzsvarotu dekoru, ideja bija pievienot papildu krāsu pieskārienu, izmantojot oranžas krāsas detaļas, kas telpai piešķir spilgtāku un stimulējošāku gaisu..

Zilā dekorācija telpā var izrādīties diskrētāka koksne, kā tas ir gadījumā ar šo projektu, kas rada pārsvaru baltā un koka.

Lai atstātu tradicionālo balto ar koku, ideja bija pievienot krāsainu pieskārienu caur zilās krāsas niansi, kas parādās uz naktsgaldiņa un gultas veļas.

Guļamistabā viena no sienām ir zilā krāsā

Guļamistabā dominējošā krāsa ir balta, un gultu rotā zili spilveni

Guļamistabā sienas ir zaļgani zilas, un gultas veļa paspilgtina atmosfēru

Zilas un oranžas detaļas rotā zīdaiņu istabu

Guļamistabā zilā siena tika papildināta ar gaišu koka un oranžu dekoru

Zilganzaļa krāsa vannas istabas dekorā

Vannas istabai nav jābūt blāvai videi mājā, un šo vidi var dekorēt, izvēloties funkcionālu krāsu shēmu telpai, kā tas notiek ar šo moderno tualetes dizainu..

Projektā mazajai izlietnei ir zilas sienas, un grīdlīstes baltie trauki mīkstina sienu tumšāko krāsu..

Lai papildinātu telpas dekoru, vadu un izturīgie kuloni ir lieliski piemēroti, lai vannas istabai piešķirtu mūsdienīgu pieskārienu.

Vannas istabā mēbeles un durvis ir zilas

Zilas flīzes iezīmē vannas istabas daļu

Zilā siena ir attēlota vannas istabā

Apaļas un zilas flīzes izklāj grīdu un sienas

Tātad, vai jūs jau domājāt par jauninājumiem dekorēšanai ar šo krāsu? Slēgtāks tonis ir lieliska ideja atjaunot dekoru ar tendences krāsu un lielu stilu!

Rozā sienas dekoru idejas, fotoattēli un padomi
Dekorācijā tradicionālais vienmēr ir līdzās modernam. Rozā krāsa rotājumā ir daļa no šāda veida dekoratoru un ietekmētāju pozicionēšanas, izvēloties t...
Zīdaiņu istabas rotājumi - 34 iedvesmas, padomi un ieteikumi!
Viena no foršākajām lietām, kas jādara, gaidot bērnu, ir izrotāt savu istabu, un tāpēc ir neskaitāmas iespējas, kā padarīt šo telpu skaistāku. Tātad, ...
Liela vāze - 76 neticamas idejas jūsu videi un + super dekorēšanas padomi!
Jūsu istabā trūkst jūsu skaistā un svaigā pieskāriena? Protams, iespējams, ka nav tik svaiga dekoratīvā priekšmeta kā lielā dekoratīvā vāze!Vāzes ir l...