Apdare

Karaliski zils rotājumā - 85 iedvesmas tonim atbilstoši!

Karaliski zils rotājumā - 85 iedvesmas tonim atbilstoši!

Ir neskaitāmi zili toņi, un viena no variācijām ir karaliskā zilā krāsa, nianse, kurai ir tumša un spilgta intensitāte, un ko parasti sauc arī par divzilu.

Šo niansi var izmantot vairākos Visumos, kas ir ļoti bieža likme modes pasaulē, bet arī lieliska izvēle dekorācijas pasaulei, jo karaliskā zilā krāsa ir labi piemērota dažādās vidēs un dekoratīvie priekšlikumi.

Un, ja vēlaties redzēt padomus, kā izmantot nokrāsu rotājumā un kā sastādīt krāsu tabulu, kas atbilst šai niansei, dodieties uz ziņu ar neticamiem padomiem un iedvesmām, lai dekorācija būtu pareiza.

Tēmas

Kuras krāsas atbilst karaliski zilajai krāsai?

Veidojot rotājumu, ir diezgan šaubas, vai krāsas atbilst karaliskajai zilajai krāsai, jo daži toņi var būt harmoniskāki, piemēram, šī zilā nokrāsa. Un, ja jums ir šaubas, mēs esam apkopojuši padomus par to, kādi labākie toņi papildina dekoru krāsu tabulu ar šo zilo nokrāsu.

Balta

Tiem, kuri nevēlas kļūdīties krāsu diagrammā, perfekts duets ir karaliskās zilās un baltās krāsas sajaukums.

Šī kombinācija nodrošina baltu krāsu ar krāsu opciju, kas mīkstina tumšākas zilas nokrāsas, un tā ir laba izvēle atstāt vidi ar mazāk dzīvīgu krāsu un apgaismot telpu ar baltu, radot harmonisku un bez kļūdām kombināciju.

Baltais maisījums mīkstina tumšāku niansi un izgaismo telpu

Bēša

Vēl viena likme tiem, kuri vēlas saglabāt neitrālus toņus kombinācijā ar zilu, ir bēša izvēle, kas papildina krāsu diagrammu, nepievienojot vairāk informācijas, izmantojot jaunus toņus.

Bēša izvēle rada skaidru un nevainojamu niansi, lai mīkstinātu tumšāko zilo krāsu, vienlaikus pieprasot arī radīt mājīgāku gaisu vidē, turklāt tā ir krāsa, kas palīdz izgaismot telpu..

Neitrāls tonis mīkstina dekoru

Pelēks

Tiem, kas neatsakās no neitrālajiem toņiem, bet patīk arī ideja par mūsdienīgu dizainu, ideāla likme ir izvēlēties starp pelēkajiem toņiem.

Pelēks ir jauns rotājuma mīlulis, un neitrālā krāsa lieliski darbojas kā iespēja mīkstināt zilo krāsu un arī radīt mūsdienīgu pieskārienu videi..

Ja priekšlikums ir mīkstināt zilo nokrāsu, ideāls ir derēt uz gaišākiem pelēkiem toņiem. Tomēr, ja ideja ir izveidot nedaudz tumšāku dizainu, siksnas aizvērtāki toņi var būt izvēle kombinācijai ar karaliski zilo.

Pelēkais maisījums papildina mūsdienīgu stilu ar neitrālu krāsu izvēli

Dzeltens 

Tumšo krāsu var kombinēt arī ar dinamiskiem, siltiem hromatiskā apļa toņiem, piemēram, karaliskās zilās un dzeltenās krāsas kombināciju.

Šajā gadījumā dzeltenā krāsā var būt zilā krāsa un tā var būt laba izvēle, lai padarītu vidi gaišāku un padarītu telpu stimulējošāku..

Dzeltenā krāsa kontrastē ar tumšāku krāsu un padara vidi jautrāku

apelsīns

Starp siltajām krāsu opcijām, lai tumši zilā nokrāsa atbilstu dinamiskai, oranža nokrāsa ir lieliska izvēle, lai kontrastētu ar tumšiem toņiem un radītu dzīvespriecīgāku priekšlikumu videi..

Šī kombinācija rada ļoti izcilu krāsu duetu, tādā gadījumā oranžais tonis var parādīties detaļās, kas papildina zilo, kļūst harmonisks, bet nepārslogojot vides apdari..

Silta krāsa ir laba izvēle jautrākai dekorēšanai

Rozā

Ievērojot hromatisko apli, ideja izveidot krāsu diagrammu dekorēšanai izmanto analogās krāsas, tas ir, blakus esošās krāsas, kā tas ir karaliskās zilās un rozā kombinācijas gadījumā.

Šajā gadījumā abas krāsas ir diezgan intensīvas, taču, tā kā tās visas ir diezgan atšķirīgas, tās rada izcilu abu nianšu attiecību, kas dekorācijā var būt diezgan harmoniska.

Lai izveidotu šo duetu ar harmoniju, dienā ir jāizvēlas viena no krāsām tikai sīkākai informācijai. Tādējādi starp niansēm nav “cīņas” un vide nav vizuāli “uzlādēta”.

Projektos apdares detaļās tika izmantots rozā krāsojums

Brūns

Lai dekorācijā radītu mājīgu sajūtu, laba izvēle ir zemes toņi, piemēram, brūns, vai pat koka elementu nokrāsa, apvienojumā ar karaliskās zilās krāsas niansi..

Šī brūnās un zilās krāsas kombinācija ir lieliski piemērota, lai mīkstinātu zilās krāsas nianses un radītu apkārtnei siltāko un viesmīlīgāko sajūtu, radot perfektu duetu starp mierīgo zilās krāsas sajūtu un zemes nianses silto sajūtu.

Zemes toņi padara vidi patīkamāku

Sarkans / Marsala / Vīns

Kā ideja apvienot zilo nokrāsu ar siltajiem toņiem, viena no iespējām ir derēt uz sarkanās krāsas nokrāsu un tās variācijām, piemēram, vīnu un marsalu.

Šajā gadījumā karaliskā zilā krāsa ar sarkanu krāsu vai tās niansēm ir laba izvēle, lai izveidotu krāsas, kas izceļas vienādi, bet ir harmoniskas arī savā starpā..

Siltie toņi izskatās skaisti ar zilu nokrāsu

Karaliski zili dekorēšanas padomi

Istabā karaliski zilā krāsā

Tiem, kas vēlas iekļaut istabas dekorā karaliski zilo nokrāsu, bet domā par toņa pievienošanu kā krāsu diagrammas sekundāro iespēju, šis projekts parāda iedvesmu pievienot zilo toni kā dekoru papildinājumu.

Dzīvojamās istabas dizainā likme bija to izrotāt gaišos toņos, ar baltu dīvānu, gandrīz baltu paklāju un baltām sienām..

Tādējādi zilā nokrāsa parādās caur dekoratīvām detaļām, piemēram, spilveniem, kas izceļas uz baltā dīvāna, un arī attēlā pie sienas, saistot šīs dekoratīvās detaļas zilā krāsā un saglabājot ideju par intensīvāku nokrāsu kā kartes sekundāro iespēju krāsu.

Koka mēbeles dod mājīgāku ideju ēdamistabai ar zilu sienu

Mūsdienīgais un integrētais dizains viesistabā un virtuvē rada zilu nokrāsu

Lauku mājā zilā siena atbilst koka mēbelēm un elementiem

Ideja par plānotajām mēbelēm gaišā kokā un ar zilām nišām atstāj telpu mūsdienīgu

Viesistabā paklājs rada niansi ar gaismas toņu sajaukumu

Dzīvojamā istabā dekors rada tumšu un dinamisku sienu

Vienkāršās telpas apdarē ir izcelta zilā siena

Spilgts, tumšs nokrāsa parādās uz viesistabas paklāja

Istabā zilā siena ir telpas krāsu punkts

Mūsdienu dzīvojamās istabas dizainā kā zilais kafijas galdiņš ir izcelta krāsa

Dzīvojamā istabā zilā dīvāna krāsa ir izcelta dekorācijā

Karaliski zils virtuvē

Lai izvairītos no tradicionālajām virtuvēm, kurās ir tikai neitrālas krāsas, šis projekts rada mūsdienīgu iedvesmu un piešķir karaļzilu kā krāsu pieskārienu videi..

Šajā gadījumā vide sastāv no neitrāliem toņiem, piemēram, balta un pelēka, un tajā ir mūsdienīgi elementi, kas raksturo vidi.

Krāsu pieskāriens ir saistīts ar skaitītāju, kuram ir oderējums ar ģeometriskiem zīmējumiem karaliski zilā un baltā tonī, saglabājot harmoniju ar pārējo virtuvi un projektā pievienojot krāsu un izcilības punktu, taču virtuve nav pārāk noslogota..

Šajā projektā zilā nianse parādās detaļās, piemēram, durvju un logu rāmjos

Mūsdienu virtuvei zilā galda virsma ir laba izvēle

Dizainā skapīši zilā krāsā piešķir krāsu pieskārienu

Zilajai virtuvei ir balti pārklājumi, kas mīkstina krāsu shēmu

Mūsdienu virtuvē daļa skapju ir plānota zilā tonī

Mūsdienu virtuvē ir skapīši, kas veidoti zilā krāsā, un riteņu pārklājumos ir pieskāriens dzeltenai krāsai

Mūsdienu virtuvē ir krāsains countertop

Projektā spilgtais tonis parādās skapjos un uz grīdas ar ģeometriskiem zīmējumiem

Mūsdienu dizains apvieno virtuvi zilā un tumši pelēkā krāsā

Virtuvē ar salu ir gaiši zils centrālais galds, kas mīkstina skapju intensīvāko toni

Zilā siena virtuves aizmugurē ir vides krāsu punkts

Istabā karaliski zilā krāsā

Tiem, kuri nav pārliecināti par to, kā istabas apdarē izmantot karaliski zilo toni, šis vienkāršais projekts rada ļoti interesantu ideju par krāsu pievienošanu vides detaļām.

Šajā gadījumā likme bija saglabāt sienas baltas un pievienot krāsainu mēbeli, kas izceļas baltās sienas priekšā.

Lai radītu harmoniju starp mēbeļu krāsu un citiem telpas elementiem, gultas veļa un spilveni vienā tonī ar mēbelēm rada šo līdzsvaru starp rotājuma elementiem.

Projektā balta krāsa parādās kā derība, lai mīkstinātu pārējo vidi, un vintage un koka naktsskapīša izvēle ir laba izvēle, lai pievienotu dažādu stilu elementus, papildus piešķirot mājīgāko koka pieskārienu..

Projektā dzeltenie elementi palīdz izgaismot dekorācijas tumšāko toni

Tumšās sienas priekšā izceļas baltais galvas klājs

Gultas pieder tumšās un košās krāsas tapetēs

Divvietīgā guļamistaba piedāvā elegantu atmosfēru un krāsainas tapetes

Zilā puse siena rotā bērnu istabu

Mūsdienu dizains apvieno zilu un melnu krāsu

Gultas veļa un spilveni papildina zilo krāsu ar koka elementiem

Guļamistabā intensīvā krāsa parādās caur vintage un krāsainām mēbelēm blakus gultai

Bērnu istabā ir dekorācija, apvienojot zilo nokrāsu ar sarkanu

Zīdaiņu istabai ir izcelta zilā siena

Numurs ir elegants un moderns

Karaliski zils vannas istabā un tualetē

Kā liecina šī iedvesma, krāsa var būt derība arī par modernas vannas istabas dizainu.

Šajā gadījumā vannas istaba ir ideāls baltās un karaliski zilās krāsas duets, baltā krāsa ir laba izvēle, lai mīkstinātu tumšāku krāsu un padarītu mazo istabu gaišāku..

Zilā nokrāsa vairākos vannas istabas punktos parādās kā galda virsma, sienas daļa un pat kastes iekšpusē kā svītras un inkrustēta niša, radot harmoniju starp krāsu punktiem, kas veido vidi..

Vannas istabā ir zilā siena kā projekta krāsas punkts

Vannas istabā koka galda virsma ir harmoniska ar zilajām mēbelēm

Zilā nokrāsa parādās caur krāsainām mēbelēm, kas kalpo kā sols

Caur flīžu pārklājumiem parādās zilā nokrāsa

Vannas istabā intensīvā krāsa parādās uz sienām, un to mīkstina balti elementi

Kastes iekšpusē zili pārklājumi rada modernu dizainu

Vannas istabā smilškrāsas toņi mīkstina tumšās sienas

Zilā tvertne ir vides krāsas punkts

Mūsdienu vannas istabas virsmā parādās zilā nokrāsa

Zilais akmens veido vannas istabas leti un parādās arī padziļinātajā nišā

Vai jums patika idejas un padomi, kā iekļaut šo krāsu dekorācijā? Pastāstiet, kurš no dekoratīvajiem projektiem jums patika vislabāk, un, ja jūs jau esat derējis uz šo toni, lai vidē pievienotu elegantu un atšķirīgu krāsu pieskārienu.

Caurspīdīgā flīze - cenas un veidi
Inovācijas vienmēr ir liels izaicinājums būvniecības un arhitektūras tirgum, it īpaši laikos, kad tiek plaši apspriesta vides saglabāšanas prakse, tāp...
Romiešu Flīze
Pabeidzot celtniecību, cilvēki parasti izlemj par jumta uzstādīšanu, jo estētiski rezultāts ir ļoti skaists un arī tāpēc, ka flīzes ir lieliski siltum...
Colonial Flīzes - keramikas flīzes jūsu jumtam
Jumti ir svarīga mājas galīgās apdares sastāvdaļa. Flīzes veidos mājas “rāmi”, padarot to vēl skaistāku. Ir vairāki flīžu veidi, kurus var izmantot at...