Apdare

Azul Tiffany - kā izmantot dekorēšanai? + 65 brīnišķīgas idejas!

Azul Tiffany - kā izmantot dekorēšanai? + 65 brīnišķīgas idejas!

Tiffany blue tiek uzskatīts par a izsmalcināta un smalka krāsa un tā ir kļuvusi par super tendenci apdares projektiem. Ar spēku piešķirt personībai pieskārienu dekorā šī zilā nokrāsa izceļas vidē, un labākais ir tas, ka to var kombinēt ar dažādiem citiem krāsu veidiem, papildus tam, ka to var viegli saskaņot visdažādākajos rotājumu stilos..

Ja arī jūs iemīlējāt šo krāsu, mēs esam pārliecināti, ka jums patiks 65 idejas, kuras mēs izvēlējāmies šim ierakstam. Iedvesmojoši tiffany zilo rotājumu piemēri, lai jūs varētu atsaukties un šūpot savu mājas dekoru!

Tēmas

Krāsas, kas atbilst tiffany blue

Tiffany zilā krāsa ir kļuvusi pazīstama, pateicoties zīmolam Tiffany & Co. Šis ir viens no veiksmīgākajiem juvelierizstrādājumu zīmoliem pasaulē. Izveidots 1837. gadā, zīmols savos produktos ieguldīja krāsu tikai desmit gadus vēlāk, 1845. gadā, taču nedaudz zilā nokrāsā tas kļuva par elegances sinonīmu.. 

Lai iegūtu atzinību par izveidoto jauno krāsu, Tiffany & Co noslēdza partnerattiecības ar Pantone, kas ir galvenā krāsu kompānija pasaulē, kas reģistrē Tiffany blue. Reģistrā krāsa tika nosaukta par “Blue 1837”, kas ir veids, kā godināt uzņēmuma dibināšanas gadu.

Daudzi cilvēki sajauc tiffany blue ar tirkīzu, un nav šaubu par to, ka ir šaubas. Faktiski tiffany blue ir tirkīza variācija, kas ir arī krāsu iespēja, kas pilnībā saistīta ar izsmalcinātu vidi. Tas ir saistīts ar citām lietām, kuras savu vārdu ieguvušas dabīgā akmens dēļ, kas kopš seniem laikiem tika izmantots rotu un arī greznu priekšmetu ražošanai.

Tagad jūs zināt nedaudz par šīs zilās nokrāsas vēsturi, šeit ir sniegti padomi, kā šo skaisto krāsu izmantot dažādu stilu rotājumos un vidēs. Lai iedvesmotos, mēs dažādās telpās esam nošķirti ar kategoriju apdari ar tiffany blue.

Dekorēšanas padomi ar tiffany blue

Pirmais solis, lai dekorācijā izmantotu Tiffany zilo krāsu un atcerieties, ka šī ir krāsa, kuru var izmantot dažādos veidos, tomēr ir svarīgi atcerēties, ka šī zilā nokrāsa ir ļoti pārsteidzoša, un tāpēc tā jāizmanto pareizi, lai dekors vizuāli nav nomākts.

Lai nodrošinātu harmonisku vidi, dekorācijā izmantojot tiffany blue, varat izmantot, piemēram, vienu lielāku priekšmetu ar tādu krāsu kā dīvāns. Ja vēlaties dekorēšanai izvēlēties mazākus priekšmetus, mūsu padoms ir ieguldīt tādos priekšmetos kā spilveni, komiksi vai vāzes.

Sākotnēji izvēloties šo zilo nokrāsu uz sienas, var šķist mazliet drosmīga izvēle, tomēr ir veidi, kā ieguldīt dekorēšanā ar krāsu, nepārvarot vidi, viens no galvenajiem veidiem ir nokrāsot tikai vienu istabas sienu tā, lai tā izceltos apdarē.

Lai izceltu sienu, varat izmantot krāsu šajā zilā nokrāsā vai pat fona modeli. Izvēle būs atkarīga no dekorēšanas stila, kuru vēlaties videi.

Mūsdienu viesistabas dekors ar ziliem aizkariem.

Neliela istaba ar zilu sienu, kas dekorēta ar rāmjiem.

Vannas istaba ar zilām un baltām flīzēm.

Vannas istabu un virtuvju gadījumā jūs varat izvēlēties keramikas flīzes ar tiffany zilu krāsu, flīzes ar šo toni ir kļuvušas par super tendenci dekorēt šo vidi. Jūs varat ticēt, ka, ieguldot šo ieguldījumu dekorēšanā, vide iegūs vairāk personības.

Istabā zila tiffany

Dzīvojamā istaba ir viena no vidēm, kas šodien apdarē iegūst visvairāk Tiffany zilo krāsu, un tāpēc dekorēšana ir jāplāno ar lielu rūpību. Tādējādi vide ir ne tikai omulīga, bet arī funkcionāla, lai ģimene varētu pavadīt lieliskus kopdzīves mirkļus.. 

Numurs dekorēts ar zilu un pelēku krāsu.

Numurs dekorēts ar zilu un pelēku krāsu.

Pelēkā kombinācija ar šo zilo nokrāsu tiek plaši izmantota mūsdienu vidēs, mūsu padoms ir ieguldīt pelēkā krāsā mazās vidēs, lai jūs veicinātu plašuma sajūtu kosmosā, lielās vidēs var izvēlēties pelēko toni brīvāk.

Ir dažādas iespējas, kuras var izmantot, lai istabas apdarē ievietotu Tiffany zilo krāsu. Svarīgs padoms ir izvairīties no šīs krāsas aizkaru izmantošanas, jo neitrālākas krāsas saglabā platumu un uzsver elegantu dekoru.. 

Istaba dekorēta ar zilu plauktu.

Papildus zilajam Tiffany dīvānam jūs varat ieguldīt arī citos elementos ar krāsu istabas dekorēšanai. Plānojot savas istabas apdari ar Tiffany zilo krāsu, vispirms ir svarīgi izvēlēties šai videi vēlamo stilu. Tādējādi laiks izvēlēties ēnu izmantošanas vietu ir daudz vienkāršāks, neatkarīgi no tā, vai tas atrodas uz dīvāna, sienas, starp citiem dekoratīviem priekšmetiem.

Virtuvē zila tiffany

Tiffany blue izmantošana virtuves dekorā ir veids, kā padarīt šo vidi vēl modernāku. Jūs varat izvēlēties krāsu pielietot skapju durvīm vai pat apšuvumam. Veicot izvēli, kā dekorēt virtuvi ar tiffany krāsu, ir svarīgi atcerēties, ka izvēle ir jāapvieno ar neitrālām sienām un countertops, tādējādi nepārspīlējot krāsu izmantošanu. 

Vieglākais veids, kā ieguldīt Tiffany zilajā dekorā, it īpaši tiem, kas baidās ļoti uzdrīkstēties tonalitātes lietošanā, ir izvēlēties telpai neitrālu pamatni. Dekorācijas pamatam ieguldiet neitrālās krāsās, piemēram, baltā un bēšā krāsā, tāpēc Tiffany zilo krāsu izmanto, lai ar dekoratīviem priekšmetiem videi piešķirtu vairāk krāsu un personības.

Guļamistabā zila tiffany

Guļamistabas apdare ar tiffany zilo krāsu jāplāno ar mērķi radīt ērtu un viesmīlīgu vidi atpūtas brīžiem. Īpaši bieži guļamistabas apdare ar tiffany zilo krāsu tiek izmantota galvenokārt sieviešu istabās, tomēr šo krāsu var izmantot arī vīriešu istabās, īpaši gadījumos, kad mērķis ir radīt nepiespiestu telpu.

Starp krāsu iespējām, kas atbilst šim nokrāsai, mēs varam atrast baltu, melnu, rozā un pelēku. 

Numurs dekorēts ar rakstainām tapetēm.

Zila un balta sievišķīga guļamistaba.

Svarīgs padoms, ko ieguldīt tiffany zilajā krāsā telpas apdarē, ir izvēlēties izmantot tonalitāti detaļās, tādējādi garantējot, ka vide nav vizuāli piesārņota.. 

Kulona lampa ienesa sienā papildu izcelto gaismu.

Izcelta siena ar frāzēm.

Lieliskas iespējas dekorēšanai ar šo zilo nokrāsu ir spilveni, gultas veļa ēnā, galvas klājs vai pat dekoratīvs krēsls krāsā. Izvēloties dekoratīvus priekšmetus ar nokrāsu, ir svarīgi saglabāt pārējo vidi ar neitrālākām krāsām.

Zilā tiffany vannas istabā un tualetē

Ja vēlaties ieguldīt tiffany zilā krāsā vannas istabas vai tualetes dekorēšanai, jūs varat veikt krāsu kombinācijas dažādos elementos, papildus tam, ka varat izvēlēties atšķirīgu pārklājumu ar toni. Ja izvēlaties sienām izmantot krāsu, pārējā telpas dekorā izmantojiet neitrālas krāsas, izvairoties no ļoti kontrastējošiem objektiem, lai radītu vizuālu harmoniju. 

Flīzēta vannas istaba.

Vannas istaba ar atdalītu darba virsmu.

Vannas istaba ar atdalītu sienu.

Zila un balta vannas istaba.

Vannas istaba izklāta ar flīzēm.

Vai jums patika mūsu idejas par tiffany blue izmantošanu jūsu mājas dekorā? Kuras iespējas piesaistīja jūsu uzmanību visvairāk? Vai esat izvēlējies mājas dekorēšanas stilu? Atstājiet savu komentāru zemāk.

Zelta krāsas nozīme, kuriozi un dekorēšanas idejas
Ne viss, kas mirdz, ir zelts, bet tas, kas ir zelts, bez šaubām. Zelts ir zelta krāsa, un visi priekšmeti, kuriem ir šis tonis, tieši vai netieši atti...
Boa, kā rūpēties un izmantot dekorēšanai ar idejām un fotogrāfijām
Ātrs skatiens caur Instagram dekorēšanas profiliem, un ar to jau ir iespējams saskarties: boa constrictor. Jā, šī kāpšanas tipa iekārta ir atgriezusie...
Sarkans zina krāsas nozīmi un redz dekorēšanas idejas
"Kaisles krāsa". Visticamāk, noteikti esat dzirdējuši šo frāzi, kas saistīta ar sarkano krāsu. Un patiesībā tā ir kaisles krāsa. Bet ne tikai to. Sark...