Apdare

Baguá - kas tas ir? + ideālas idejas mājas pielietošanai un rotāšanai!

Baguá - kas tas ir? + ideālas idejas mājas pielietošanai un rotāšanai!

Šī ieraksta tēma ir ļoti specifiska un vienmēr rada daudz ziņkārības: bagete mājas dekorā. Daudzi cilvēki ir dzirdējuši par šo jēdzienu, taču maz zina, par ko tas ir.

Parasti eksperti to sauc par vienu no Feng Shui instrumentiem vides harmonizēšanai. Tāpēc ir svarīgi labāk izprast šo filozofiju, pirms zināt tehniku ​​- un kā to pielietot savās mājās..

Ja vēlaties uzzināt viss par baguá, sekojiet mūsu pilnīgajam saturam ar informāciju, padomiem un fotoattēliem.

Tēmas

Izpratne par Fen Šui

Pirmkārt, kas ir Feng Shui?

Kopumā tā ir sena māksla, kā harmonizēt enerģiju vidē. Tas parādījās Ķīnā vairāk nekā pirms 4000 gadiem, bet to praktizē vairākās austrumu valstīs.

Dažādu filozofiju veidots moto ir pārliecība, ka katrai vietai ir atšķirīga enerģija, kas pazīstama kā "chi". Šīs vibrācijas var būt pozitīvas vai negatīvas un tieši ietekmēt cilvēka ķermeni un prātu - labvēlīgā vai kaitīgā veidā.

Pēc ekspertu domām, bāze Fen šui tā ir cilvēka mijiedarbība ar dabas spēkiem, lai veicinātu labu enerģiju un panāktu labklājību visos dzīves aspektos. Lietojot noteiktā vietā, ideja ir saglabāt labu ietekmi un novirzīt kaitīgo enerģiju.

Acīmredzot šī ir pamata definīcija tikai jums, lai jūs to saprastu. Feng Shui ir filozofija, kas ir jāpēta padziļināti, jo tā tiek interpretēta un piemērota, cita starpā, ņemot vērā reliģiskos, kultūras faktorus. Lai iegūtu priekšstatu, ir vairākas skolas. Melno cepuru skola ir tas, kas apsver bagāžas izmantošanu dekorācijā un visu tās koncepciju / funkcionalitāti.

Ir vērts pieminēt, ka Feng Shui var izmantot, lai saskaņotu vidi, piemēram, mājas, birojus, uzņēmumus kopumā un arī personīgai lietošanai. Galvenais mērķis ir labas enerģijas piesaiste un līdz ar to arī to mērķu sasniegšana, kas saistīti ar attiecībām, darbu, finansēm, garīgo veselību..

Kas ir baguá?

Tagad, kad jūs zināt vairāk par Feng Shui, to ir viegli saprast kas ir baguá. Pēc ekspertu domām, tā ir sava veida astoņstūra karte, ko izmanto, lai analizētu jebkuras telpas enerģiju.

Tam ir astoņi stūri (vai trigrami), katrs no tiem pazīstams kā gua, kas simbolizē dzīves jomu:

 1. Draugi;
 2. Labklājība;
 3. Panākumi;
 4. Karjera un dzīves misija;
 5. Radošums;
 6. Mīlestība un attiecības;
 7. Ģimene un veselība;
 8. Gudrība un garīgums

Pamatojoties uz baguá izpratni un pielietošanu vidē, galvenais mērķis ir novirzīt negatīvās ietekmes un dot priekšroku enerģijām, kuras jāpapildina un jāuzlabo. Parasti labojiet negatīvo chi un palieliniet pozitīvo chi. Tādējādi īsumā ir iespējams sasniegt savus dzīves mērķus, nepieciešamās izmaiņas.

baguá pieteikums to vienmēr veic fen šui praktizētājs, kurš analizēs karti kopā ar mājas, biroja vai jebkuras ēkas grīdas plānu. No turienes tiek veikts un noteikts vietas enerģijas novērtējums, kas ir punkti, kas jāuzlabo.

Ir vērts atzīmēt, ka katram ūdens gabalam ir krāsa, forma un elements. Tādējādi katra kartē izvietotā vide ir jākoriģē atbilstoši tās simboloģijai - vispirms apsverot ieejas durvis, līdz tiek sasniegta baguá centrs, kas nozīmē fiziskās, psiholoģiskās un garīgās veselības līdzsvaru..

Mērķis ir saskaņot enerģiju jūsu mājās un, no turienes, uzlabot dažādus jūsu dzīves aspektus. 

Baguá fotoattēli un idejas rotājumā

Visizplatītākais veids, kā dekorācijā izmantojiet baguá ir pakārt gabalu uz īpašuma galvenās ieejas augšējās sijas. Papildus tam, ka tas palīdz harmonizēt enerģijas, tas joprojām tiek uzskatīts par aizsardzības simbolu. Ir vērts pieminēt, ka tā izmantošana ir ierobežota ar dzīvesvietas iekšējo daļu.

Jūs varat pirkt bagetes ar dažādu apdari ezotērikas un līdzīgu preču veikalos. Spogulētā versija ir vispieprasītākā, lai gan ir versijas ar citiem materiāliem un krāsām. Skatiet dažas interesantas idejas.

Kā mājās lietot baguá? #tips

Ja jums patika šis jēdziens vides saskaņošana ar baguá uzziniet, kā soli pa solim pieteikties mājās (vai birojā).

 1. Pirmkārt, jums ir jābūt pieejamai īpašuma stāvu plānam;
 2. Dokumentā ir svarīgi, lai visas telpas būtu apskatāmas;
 3. Izmantojiet savu personalizēto baguá vai izdrukājiet attēlu zemāk;
 4. Novietojiet baguá mājas plāna centrā, darba (karjeras) punkts vērsts uz īpašuma galvenajām durvīm;
 5. No turienes jūs jau zināt, kurš punkts apzīmē katru istabu, un jums tas ir “enerģētiski jāpiedalās” ar katra ūdens īpašībām.

Tas ir: ja veiksmes punkts ir vērsts uz jūsu istabu, ieteicams to izrotāt ar krāsu, formu un tā pārstāvēto elementu: attiecīgi sarkanu, trīsstūrveida un uguni.

Baguá simbolika

Iepazīstiet katra baguá punkta simboliku un to, kā tas ietekmē jūsu dzīvi:

Draugi - pārstāv draugu loku, cilvēkus, kuri vienmēr vēlas jums palīdzēt un uz kuriem jūs vienmēr varat paļauties. Turklāt tas ir saistīts ar ceļojumiem un pieredzi. Krāsas: balta, melna un pelēka. Forma: apaļa. Elements: metāls.

Labklājība - tas attiecas uz bagātību un pārpilnību visās dzīves jomās, sākot no veselības un beidzot ar darbu. Simbolizē to, kā jūs rīkojaties ar naudu, pateicību un cīņu par mērķiem, lai tie kļūtu plaukstoši. Krāsas: violets. Forma: trīsstūrveida. Elements: koks.

Panākumi - tā ir vērsta uz reputācijas veidošanu neatkarīgi no tā, vai tā ir personiskā vai profesionālā kontekstā, lai ikviens varētu atpazīt savas vērtības un īpašības. Tādējādi tiek sasniegti sasniegumi un panākumi. Krāsas: sarkana. Forma: trīsstūrveida. Uguns elements.

Karjera un dzīves misija - tas ir saistīts ar kustību, ikdienas dzīvi un dzīves profesionālo aspektu. Harmonija darba vidē un līdzsvars tikšanās ikdienas rutīnā. Krāsas: melna un tumši zila. Forma: tinuma. Ūdens elements.

Radošums - tas attiecas uz projektiem un idejām, kuru mērķis ir plaukstoša nākotne. Ir arī attiecības ar bērniem. Krāsas: balta. Forma: apaļa. Elements: metāls.

Mīlestība un attiecības - tas ir laulības un visu attiecību guā vispār. Saistīts ar emocijām, papildus līdzdalībai, romantikai un harmonijai starp partneriem. Krāsas: rozā, sarkana un balta. Forma: kvadrāts. Zemes elements.

Ģimene un veselība - tas pārstāv ģimenes saites, izcelsmi un rūpes par ķermeņa un prāta veselību. Tas ir viens no vissvarīgākajiem ūdeņiem un kalpo par pamatu dažādu dzīves jomu līdzsvaram. Krāsas: zaļa. Forma: taisnstūrveida. Elements: koks.

Gudrība un garīgums - simbolizē intelekta un pašizziņas attīstību. Saistīts ar iekšējo izaugsmi, kas saistīta arī ar katra pārliecību. Krāsas: violets, zaļš un zils. Forma: kvadrāts. Zemes elements.

Gua pilsētas centrā - savieno astoņus ūdeņus un pārstāv līdzsvaru papildus īpašuma un tā iedzīvotāju fiziskajai veselībai. To simbolizē zemes elements, kvadrātveida forma un brūnas, oranžas un dzeltenas krāsas.


Pamatojoties uz šo koncepciju un pētījumu, jūs varat atjaunot mājas dekoru, lai līdzsvarotu enerģiju un vienmēr atbalstītu labu šķidrumu. Tas ir programmas galvenais mērķis bagete un visa Feng Shui filozofija.

Mēs ceram, ka jums patika uzzināt vairāk par šo priekšlikumu un esat priecīgi to izmēģināt. Izpildiet mūsu padomus, atstājiet komentāru ar jautājumiem un kopīgojiet ierakstu ar draugiem. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Pētījuma avots: Personare un Astrocentro

2020. gada ārējās sienas flīzes
Uzziniet, kurus 2020. gada ārsienu apšuvuma modeļus visvairāk iekāros arhitektūras profesionāļi. Izmantojiet iespēju izvēlēties savu! Protams, ...
Ģipškartona ārējā siena
Izprotiet, kas tas ir un kā darbojas ārējās drywall sienas konstrukcija. Iepazīstieties arī ar dažiem galvenajiem sienu veidiem, kas izgatavoti...
Ārējo sienu apdare
Proti, apšuvums ir viena no vissvarīgākajām projekta daļām, nekas taisnīgāks par sarunu par ārējo sienu apdari, vai ne? Tāpēc pārbaudiet mūsu p...