Apdare

Virtuves lete - plānotas marmora koka letes un daudz ko citu

Virtuves lete - plānotas marmora koka letes un daudz ko citu

Neapšaubāmi viena no vissvarīgākajām mājas telpām ir virtuve, galu galā tieši tur tiek gatavotas gardas ikdienas maltītes. Labs padoms tiem, kas vēlas optimizēt un uzlabot šo vietu, ir izvēlēties virtuves lete, mēbeles, kurām ir lieliskas izmaksu un ieguvumu attiecības, turklāt tās ir ļoti noderīgas. Ir svarīgi izvēlēties viegli tīrāmu (higiēnisku) modeli, jo, runājot par virtuvi, higiēna ir būtiska, neatkarīgi no tā, vai tā ir izgatavota no granīta vai koka.

virtuves lete melnā akmens masā, skaists dekoratīvs efekts virtuvē, vai ne? Silestone ir jauns materiāls, kas nonāk marmora veikalos Brazīlijā.

Saturs

Virtuves letes veida izvēle

Lete sastāv no fiksētas konstrukcijas uz virtuves mēbelēm un var būt betona un pārklāta ar krāsu, kā arī stikla ķieģeļiem, kas veicina vides skaidrību. Tirgū ir pieejami daži skaitītāju modeļi, un katram no tiem ir atšķirīgas spilgtuma, apdares un malas (ārējās vai apgāztās malas) īpašības, cita starpā - svars, temperatūra, pretestība, funkcionalitāte. Lai izvairītos no šķidruma noplūdes uz grīdas, tie var būt kvadrātveida (taisni) vai noapaļoti stūri un pat ar nelielu izvirzījumu. Pērkot virtuves leti, vienmēr izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un, lai jums palīdzētu, skatiet mūsu kontrolsarakstu, lai izvēlētos countertop jūsu videi:

  1. Mēra atbilstoši videi. Ja izvēlaties mēbeles pēc pasūtījuma, jums noteikti nebūs šo problēmu, taču ir vērts tērēt dažas minūtes kopā ar lineālu, lai nākotnē izvairītos no galvassāpēm;
  2. Counter cena. Acīmredzot tā ir viena no lietām, kas vispirms jāpārbauda, ​​jo visām mēbelēm ir jāiekļaujas jūsu budžetā;
  3. Countertop materiāls - tas ir svarīgi, jo daži materiāli ir izturīgāki, citi ir vieglāk tīrāmi utt. Letes virsmai vēlams būt izgatavotai no akmens, jo jūs mazāk rūpēsieties par skrāpējumiem, skrāpējumiem un krāsām, kā arī ar mitruma problēmām;
  4. Saskaņot ar vidi - ja jums jau ir izvēlēta pārējā virtuve, padomājiet par to, kā mēbeļu komplekts izskatītos rotājumā. Nav jēgas iegādāties augšējo leti, ja tas jūsu virtuvē ir pārāk neatbilstošs kontekstam;
  5. Tīrīšanas vienkāršība - būtiska jūsu virtuves ērtībai;

Marmora countertops

Tie ir izturīgi un ar lielu izturību, papildus iztur karstuma, mitruma un temperatūras atšķirības. Tā kā traipus uz letes nevar izvairīties, viens no veidiem, kā padarīt to pēc iespējas nepamanītāku, ir iegādāties marmoru ar acīmredzami dabīgiem traipiem, lai, ja parādās kāds cits traips, tas pats “maskēsies” starp oriģināliem. Kaut arī izsmalcināti un eleganti, to izmaksas ir nedaudz augstākas.

marmora lete ar akmeni sākotnējā izskatā. Traipi uz marmora dzīslām var maskēt mazus traipus, kas var parādīties, lietojot leti.

visa istaba ar marmora vāciņiem uz virtuves letes. Skaists tīra balta efekts

Granīta virsmas

Pēc būtības tie ir līdzīgi marmoram, taču tiem nepieciešama mazāka aprūpe. Tas ir ļoti izturīgs, un tam joprojām ir plašs krāsu klāsts. Tā kā šie divi pieminētie piemēri joprojām nav tik pieņemami, citi materiāli ir izstrādāti līdzīgas kvalitātes un ar salīdzinoši lētām izmaksām, piemēram, nerūsējošais tērauds, koks, kristāls utt..

Virtuves lete ar melnu granītu

Virtuves lete ar melnu granītu

Brūna granīta virtuves lete

Nerūsējošā tērauda lete

To galvenokārt izmanto modernās un funkcionālās virtuvēs, tāpat kā restorānos un rūpnieciskajās virtuvēs. Tos veido plāksne un tērauda plāksne, kuras biezums ir līdz diviem mm, un tie ir izturīgi un ļoti higiēniski.

Koka letes

Tie ir lētāki nekā citi, bet nav tik izturīgi, galvenokārt ūdens darbības dēļ, kas var izraisīt materiāla trūkumus un defektus. Turklāt tā uzturēšana nav tik vienkārša. Tāpēc daži uzņēmumi piedāvā necietu koku ar sintētisko sveķu pārvalkiem, lai padarītu to nedaudz izturīgāku.

Silestone balkons

Populārākais un ieteicamākais materiāls ir silestone. Tas ir saspiests akmens, kas iegūts no sveķu, kristālu un kvarca kombinācijas (pēdējais ir atbildīgs par aptuveni 95% sastāva, turklāt tas ir visplašākais materiāls pasaulē). Silestone ir ārkārtīgi ciets un izturīgs materiāls, turklāt tam ir gluda virsma, turklāt antibakteriāla aizsardzība, tāpat kā nevienam citam materiālam, nav un nav poraina (tai nav poru, nav šķidrumu vai šķidrumu). Vēl viena iezīme ir tā milzīgā krāsu daudzveidība, kas atkal dod tai priekšrocības salīdzinājumā ar citiem materiāliem, jo ​​ļauj to viegli apvienot ar ierīcēm un mēbelēm. Tas labi iztur karstumu, taču nav ieteicams uz tā novietot kastroļus (parasti metāla pannas ar augstām malām ar rokturiem un vākiem) vai citus piederumus, jo ilgtermiņā tas var ciest būtiskas sekas. To ir viegli tīrīt, un tas nav viens no dārgākajiem materiāliem tirgū.

Virtuve ar sarkano silestona leti. Materiālam ir plašs tirgū pieejamo krāsu klāsts, sākot no neitrālām krāsām līdz pārsteidzošākām krāsām.

Tagad ir pienācis laiks izlemt savu virtuves skaitītāju

Tātad, vai esat izlēmuši, kuru skaitītāju izvēlēties? Ja jums patika mūsu padomi par virtuves letēm, noteikti norādiet savu LIKE uz blakus esošās Facebook pogas un atstājiet savu virtuves letes izvēles pieredzi komentāros!

PVC flīzes - PVC jumta segums
Agrāk flīzes bija apmēram vienādi materiāli. Laika gaitā flīzes ir ieguvušas vēl vairāk vietas ēkās, un tagad tās tiek uzskatītas ne tikai par “māju p...
Termiskā sega - Jumta segas cena un uzstādīšana
Rezidences daļa, kas visvairāk pakļauta karstumam, ir tās jumts. Pētījumi rāda, ka vairāk nekā 80% no mājas apkures rodas no tās augšpuses, jo tā dien...
Brasilit Flīzes - Flīžu ražotājs
Plkst Brasilit flīzes tos ļoti izmanto darba apdarei un apdarei, jo plātnes pārklājums, neizmantojot flīzes, var nākotnē radīt problēmas ar iefiltrēša...