Apdare

Lucky Bamboo - cena, kā kopt un izgatavot stādus

Lucky Bamboo - cena, kā kopt un izgatavot stādus

Pārsteidzoši, ko mēs zinām laimīgais bambuss tas nav gluži bambuss. Tā ir daļa no augiem, kas pazīstami kā tropiskās ūdensrozes (kā arī ūdensrozes), un tās izcelsme ir Āfrikas. To sāka saukt, pateicoties tam, ka tā forma ļoti atgādina parasto bambusu un turklāt cilvēki sāka uzskatīt, ka tā klātbūtne noteiktā audzēšanas vietā ir devusi veiksmi reģiona iedzīvotājiem..

laimīgais bambuss, ko izmanto interjera dekorēšanā

Mēs nevaram droši izmērīt, cik daudz “veiksmes” augs spēj dot, bet tas ir fakts, ka augi priecājas un piepilda vidi ar labu enerģiju. Tātad laimīgais bambuss sāka plaši apstrādāt un izmantot kā daļu no vides dekorēšanas un palielinot iedzīvotāju un to apmeklētāju noskaņojumu.

 Apskatiet arī 20 dekorēšanas idejas ar dabīgiem ziediem.

Saturs

Stādīšana un kopšana ar Lucky Bamboo

Stādīt un kopt Lucky Bamboo nav sarežģīti, taču jāņem vērā dažas detaļas, lai viss izdotos un augs augtu vesels un stiprs, kā arī skaists.

veidots laimīgais bambuss
izkārtojums ar laimīgo bambusu
laimīgs bambusa ziedu kārtojums

Vienkārša stikla vāze ar laimīgo bambusu
Laimīgs bambuss dārzā
laimīgais bambuss ar sveci

laimīgs bambusa izkārtojums
laimīgais bambuss, ko izmanto interjera dekorēšanā

Aprūpe

Lucky bambuss ir izturīgs un tam ir ilgs mūžs. Tomēr jāatceras dažas detaļas:

  1. Ja stāda augsnē, vienmēr turiet to mitru (bet ne izmērcētu). Augu vienmēr laista ar minerālūdeni vai filtrētu ūdeni. Ja jūs to turat tikai ūdenī, gals ir tāds pats. Krāna ūdens satur spēcīgas vielas, kas var vājināt vai pat nogalināt augu.
  2. Neatstājiet bambusu pārāk daudz gaismas pakļautu. Apgaismojumam, kas viņam jāsaņem, jābūt netiešam un vājam.
  3. Ja vēlaties izmantot mēslošanas līdzekļus, jautājiet specializētos veikalos, kas ir labākais jūsu laimīgajam bambusam. Pievienojiet dažus pilienus ūdenim vai pirms tam.

Ar rūpību un pieķeršanos laimīgais bambuss jūs varat skaisti augt un attīstīties, kļūstot par pievilcīgu vidi.

Sarkans virtuves dekors
Ir pagājuši laiki, kad virtuvēm obligāti bija jābūt baltām. Laikam ejot, mājsaimnieces izvēlējās citas krāsas, par kurām mēs nekad nesapņojām, ka kāda...
Dekorētas sienas - spoguļi, uzlīmes, gleznas un daudz ko citu
Gandrīz nav iespējams iedomāties vides dekorēšanu, nedomājot par sienām. Tieši tajos notiek liela daļa telpas apdares “maģijas”. Sienas var būt īsts “...
Ledusskapju uzlīmes - izrotājiet un atjaunojiet savu virtuvi
Jūs noteikti esat redzējis internetā vai pat mājās kādu, kuru pazīstat, ledusskapi ar citu seju nekā parasti. Un es nerunāju par jauno modeli vai vecā...