Apdare

Koka sols - 5 radošas idejas koka soliņu dekorēšanai

Koka sols - 5 radošas idejas koka soliņu dekorēšanai

Ja vēlaties, lai jūsu mājas interjerā un ārpusei būtu elementi, kas pārraida dabu ar lielu eleganci un zemnieciskumu, personalizēti koka soliņi var pildīt šo lomu. Ir viens koka sols personalizēts, lai visa ģimene būtu ap virtuves galdu vai dekorētu viesistabu, ir dekorēšanas tendence, jo gabals ir noderīgs un piemērots gandrīz jebkurai telpai, īpašuma iekšpusē vai ārpusē.

koka stends ar lapotni, atbalstīts uz augu podiem

Koka soliņu dizaina projekti cenšas piedāvāt stilu un personību. Izgatavoti vai ar rokām darināti koka soliņi var pat radīt lauku atmosfēru, ja izvēlaties gabalu pielietot kopā ar citām zemnieciskākām apdarēm savā balkonā vai pagalmā.

Saturs

Ar rokām darināti koka soliņi

Aptraipītam koka solam ir personiskāks raksturs. Ar nelielu otu daži mākslinieki spēj krāsot smalkas detaļas, kas nedaudz salauž gabala izturību. Glezniecības projektos uz koka soliem ir ziedu, lapu, putnu un pat dažu mūsdienīgāku elementu, piemēram, ģeometrisko, zīmējumi. Ja vēlaties, varat krāsot pats. Vienkārši dodieties uz amatniecības veikalu un iegādājieties dažus tam nepieciešamos rīkus.

koka sols ar noņemtu sēdekli, tiek veikts apkopes process

roku darbs ar rokām darināts koka soliņš

Dzīvnieku krāsošana

Dzīvnieku gleznošana piešķir savdabīgu šarmu koka sols, un tas ir projekts, kuru varat izdarīt pats. Lai to izdarītu, vispirms krāsojiet balto, izmantojot lateksa krāsu, pēc tam pievienojiet punktiem neregulāras formas melnu apļu un pilienu sēriju, lai jums būtu govs druka. Lai mainītu tēmu, krāsojiet tikai sēdekli vai tikai sēdekļa kājas, atstājot pārējās daļas dabīgā krāsā vai krāsotas vienkrāsainā krāsā, piemēram, sarkanā vai tumši zaļā krāsā.

Holandiešu govs tekstūra, kas jāuzklāj uz koka soliņa

Sienas gleznojums

Lai gan sienas gleznojums parasti tiek krāsots uz sienas, koka sols piedāvā arī ideālu vietu šādam mākslas darbam. Šis mākslas veids var būt lauku ainavas panorāmas skats, piemēram, zirgi un govis ganībās, vai kalnu skats, kurā fonā ir kūts un saullēkts. Ja jūsu īpašums ir ainavisks, uz soliņa uzzīmējiet tā reprodukciju. Krāsošanai var izmantot lateksa vai akrila krāsas. Pēc tam vienkārši pievienojiet poliuretāna cementa slāni virs krāsas, lai pasargātu to no nodiluma.

koka sols ar sienas apdari

Zemniecisks apdare uz koka soliņa

Laika gaitā koka soliņš sāk izskatīties vecs. Lai izmantotu šīs gabala fāzes priekšrocības, sitiet naglas stūros un malās, lai padarītu to ļoti stingru, un pēc tam sāciet atjaunošanu. Labas idejas var būt krāsas slāņa uzklāšana brūnāk nokrāsā vai vienkārši laka. Vai arī jūs varat berzēt sveču vasku uz gabala un pēc tam uzklāt krāsas slāņus ar citu krāsu nokrāsu. Vaska beršana malās un nodiluma vietās ir arī lielisks veids, kā padarīt sēdekli atkal jaunu. Tādējādi jums būs jauns rotājums vienmēr, kad jums būs iespēja krāsot soliņu citā krāsā.

zemniecisks koka soliņš ar dabīgu apdari

Cietkoksnes veidi
Mūsdienās likumīgi tiek tirgoti vairāki koksnes veidi visdažādākajiem mērķiem. Tādējādi ir pat grūti izvēlēties labāko variantu savam projektam. Nu, š...
Nerūsējošā tērauda cisternu cenas, vērtības, modeļi
Ja jūs nezināt vai jums nav daudz zināšanu civilās celtniecības jomā, jūs pārsteigs termins “nerūsējošā tērauda tvertne”. Bet tas nav nepieciešams, jo...
5 matēti tērauda uzgaļi - pārklāšana un tīrīšana
Jums visiem mājās noteikti ir kāds tērauda priekšmets, un jūs noteikti esat dzirdējuši par dažādiem tērauda veidiem, vai ne? Nu, tirgū ir pieejami pat...