Vannas - džakuzi, burbuļvanna un burbuļvanna

  • Vovich Krasen
  • 0
  • 4791
  • 1306

Domājot par komfortu, prieku un atpūtu, ir daži, kas izvēlas jūsu projektā ievietot vannu. Tas piešķir īpašu pieskārienu vannas istabai, padarot vidi burvīgāku. Lai to izdarītu, ir nepieciešams daudz un ar lielu piesardzību izpētīt, kāda veida jūs vēlaties, papildus tam, ka jau esat definējis pieejamo vietu. Tirgus piedāvā vairākus formātus, līnijas un kategorijas, katrai no tām ir savas īpatnības.

Džakuzi vanna ir ļoti elegants priekšmets vannas istabā

Saturs

  • Vannu veidi
  • Vannas attēli

Vannu veidi

Visizplatītākie formāti ir: vienkāršais, kurā var uzņemt cilvēku, un tā lielums mainās atkarībā no modeļa; stūris (var būt ovāls vai trīsstūrveida), kamēr tas atrod divu sienu krustojumu vai vienkārši stūri; duets, kurš var būt persona, kas atrodas viens otram pretī vai blakus, atkarībā no izvēlētā modeļa; kvadrāts un taisnstūris ir visvienkāršākie un ātrākie instalēšanas formāti, turklāt pieejamākas izmaksas nekā citi. Apdare ir arī vieglāk izdarāma; un apaļas un ovālas formas, kurām parasti ir kvadrātveida pamatne, lai tās balstītos pret sienu, turklāt tās var izvēlēties kopā ar vannas istabu.

Vispazīstamākā no vannām ir virpuļvanna (burtiski masāža, ko veic ar ūdens strūklām). Zināms arī kā džakuzi, viņiem ir terapeitiska funkcija, jo ūdens un ķermeņa kustība atvieglo stresu un muskuļu spriedzi. Lai aktivizētu asinsriti, tādējādi atslābinot ķermeni, ieteicams ūdeni sildīt (parasti ar gāzes sildītāju vai elektrisko katlu) aptuveni 35 ° temperatūrā. Burbuļvannas atšķiras pēc izmēra, formas, materiāla, krāsas un operētājsistēmas. Akrila plāksnes ir pastiprinātas ar stikla šķiedrām, kas ir izturīgas pret plaisāšanu; šķiedru vannas atšķiras no akrila vai polikarbonāta pēc izmantotās apdares; Viktorijas laika vannām nav nepieciešama mūra, un tāpēc tās var uzstādīt citā mājas telpā (nav ļoti izplatīta, taču šīs iespējas skaits ir pieaudzis, tomēr tai jāiekļaujas projekta budžetā, lai nebūtu sūdzību vai diskomfortu).

Džakuzi atrodas blakus peldbaseinam

Vēl viens populārs vannas veids ir karsta vanna - radījis japānis - un tas ir izgatavots no ciedra līstēm, kas iestrādātas un nostiprinātas ar metāla arkām (kontakts ar koka klāju relaksācijas sajūtu padara vēl patīkamāku). Šeit mēs runājam par relaksāciju un nesamazināšanos, jo ir īstais laiks atpūsties. Pati vanna tiek veikta dušā. Viņiem ir arī iespēja tos uzstādīt citur mājā, un to forma ir īsāka un dziļāka (ūdens atrodas plecu augstumā). Karstā vannā līdz astoņiem cilvēkiem.

Karstā baļļa ir uzstādīta vannas istabā ar panorāmas skatu.

Katrai vannai ir daži piederumi atkarībā no izvēles: pūtējs, sistēma, kas ražo burbuļojošu ūdeni; dažādas gaismas / krāsas, kas uzstādītas, lai harmonizētu vidi; strūklas, rokas duša, dozators (lai jūs varētu ievietot eļļas, esences utt.).

Vanna var maksāt no R $ 1.000,00 līdz R $ 12.000,00 atkarībā no projekta. Ieteicams uzturēt un tīrīt, lai nepiedalītos baktērijas un sēnītes (kas parasti parādās mitruma dēļ). Nelietojiet nezināmus produktus vai daudzus vannas sāļus, jo tie var sabojāt sistēmu.

Vannas attēli

Karstā baļļa ir uzstādīta vannas istabā ar panorāmas skatu.
Džakuzi vanna ir ļoti elegants priekšmets vannas istabā
Džakuzi vannas pamata modelis

Džakuzi atrodas blakus peldbaseinam
Apaļa vanna, kas ievietota vannas istabā ar stikla dušu
Vannas uzstādīšanas process
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą