Apdare

Sienas josla - 74 pārsteidzoši modeļi, kas jums ir mājās!

Sienas josla - 74 pārsteidzoši modeļi, kas jums ir mājās!

Jūs zināt, ka vēlaties, lai mājās būtu bārs, taču vietas trūkums ir šķērslis šīs relaksējošās telpas iegūšanai? Risinājums, lai apietu vietas trūkumu un lai sapņu josla būtu derība uz sienas joslu, risinājums, kas optimizē vietu un izmanto vides vertikālo telpu, lai nogādātu vietu, kur baudīt un baudīt dzērienus..

Un, ja jūs joprojām nezināt šo risinājumu, lai mājās būtu kompakts stienis, mēs esam apkopojuši dažādu stilu modeļus un idejas sienas joslai.

Tēmas

Sienas joslas fotoattēli un modeļi

Zemniecisks sienas bārs

Sienas josla var būt vairākos stilos, un viena no idejām ir šis priekšlikums, kas rada piekarinātu stieni, kas izgatavots no priedes koka.

Attiecībā uz priedes koka stieni priekšlikums piedāvā struktūru ar koka līstēm un nišām, kas izveido starpsienas glāzēm, krūzēm un dzērienu pudelēm.

Priekšlikums saglabāt pinus koksni dabiskā stāvoklī rada zemnieciskāku priekšstatu par sienas vienību un rada arī dekoratīvas detaļas, piemēram, kaktusu podus, kas novērtē vienības zemniecisko ideju.

Zemniecisks modelis ir versija ar vietu pudelēm, glāzēm un bļodām

Zemniecisks modelis ir pakārts caur sizala virves rokturi

Zemniecisks modelis ir kompakts un funkcionāls

Zemnieciskajā modelī ir rāmji korķiem un vākiem

Stikla sienas josla

Mūsdienu un tīrs sienas stieņa stils ir šī pilnā stikla versija, kas dekoram piešķir mūsdienīgu izskatu.

Stikla mēbeles ir taisnstūrveida un piepildītas ar iekšējiem plauktiem, izveidojot starpsienas dzērienu, glāžu un bļodu pudelēm.

Papildus stikla konstrukcijai mēbelēm ir arī spoguļattēls, kas piešķir mūsdienīgāku pieskārienu un palīdz radīt apkārtnes plašuma sajūtu..

Mazais bārs pie sienas bija paredzēts virs bufetes, un tam ir stikla plaukti

Stikla stienis ir stūra modelis

Stikla plaukti atstāj moderno bāru

Bārā ir stikla plaukti un spoguļots fons

Bārā ir plaukti un stikla durvis

MDF sienas josla

Starp dažādām sienas joslas iedvesmām viena no idejām ir plānotā un piekaramā josla, kā parādīts šajā MDF mēbeļu priekšlikumā.

MDF mēbeļu ideja ir modelis ar vīna pagrabu, kas pudeles atstāj guļus, kā arī niša citām dzērienu pudelēm..

Mēbelēm ir arī metāla balsti zem konstrukcijas, un tie kalpo bļodu pakāršanai, izmantojot šo vietu blakus ieejas durvīm, lai izveidotu plānotas mēbeles, kas darbojas kā bārs.

MDF mini bārs ir kompakts un funkcionāls

Plānotajām mēbelēm sienā ir niša, kas darbojas kā bārs

MDF bārā ir plaukti un vīna pagrabs

Mēbeles tika izgatavotas no melna MDF

Mini sienas josla

Lai pārvarētu vietas trūkumu, risinājums ir mini bārs pie sienas, kompaktāka versija piekārtajām mēbelēm, kuras var pakārt pat mazās telpās.

Kā priekšlikumu mini sienas joslai, šī ideja piedāvā MDF struktūru ar balstiem dzērienu pudelēm un stiprinājumu glāzēm, atstājot visu organizēto nelielā telpā, kas tiek izmantota pie sienas.

Mini bārs ir apaļš modelis ar sadalītājiem

Mini bārs sniedz atbalstu vīna pudelei un divām glāzēm

Mini bārs tika izgatavots, atkārtoti izmantojot atvilktni

Mini bārs bija izgatavots no paletes

Mini bārs ir izgatavots no koka un ir zemniecisks stils

LED sienas josla

Papildus funkcionālajam piedāvājumam sienas josla var arī iegūt papildu stilu ar apdari un vadītu apgaismojumu, kā parādīts šajā zemnieciskā stieņa idejā un apgaismots ar led sloksnēm.

Šajā priekšlikumā ir iekļauts stienis, kas izgatavots no koka paletes, atkārtoti izmantojot koka konstrukciju, lai pudeles un glāzes netiktu pakļautas.

Palešu josla tika dekorēta ar led sloksnēm, kas papildus dažiem piekaramajiem augiem nodrošina gaismas pieskārienu, padarot zemniecisku priekšmetu mājīgāku un stilīgāku kā sienas josla.

Zilā lampa atstāj moderno joslu

Bārs ir izgaismots ar zilu LED

Led apgaismojums padara bāru modernu

Dzeltenais LED padara mēbeles patīkamāku apgaismojumu

Sienas josla viesistabai

Kā ideja, lai telpā būtu mazs stienis, šeit sniegtais priekšlikums rada lētu iedvesmu un to ir viegli reproducēt, izmantojot baltas MDF nišas kā vietu mazam un kompaktam stienim.

Brīvais istabas stūris ieguva divas baltas nišas, kas kalpo par atbalstu dzērieniem un glāzēm, izveidojot viegli reproducējamu bāru ar lētu ideju, jo ir viegli atrast nišas, lai atveidotu šo vienkāršo bāra iedvesmu telpai..

Spoguļa siena ieguva stikla plauktus, kas telpu pārveido par nelielu joslu

Dzīvojamās istabas bārā ir slēpta sienas josla

Viesistabas bārā ir mūsdienīgs vīna pagrabs

Stikla un spoguļa josla ir tīra ideja telpai

Plaukti veido nelielu bāru viesistabā

Palešu sienas josla

Ja ideja ir izveidot bāru mājās un daudz neiztērējot, ar šo priekšlikumu tiek piedāvāta mēbeļu palete, kuru ekonomiski un viegli var reproducēt mājās..

Priekšlikumam bija doma izmantot paleti zemnieciskā veidā un pievienot dažus vara stieņus, kas rada sava veida aizsardzību palešu plauktiem un padara dzērienu pudeles drošākas sienas joslā..

Palešu konstrukcija pati nes plauktus, jo priekšmets tika izmantots kopā ar daļu, kas atrodas uz grīdas, kā dzērienu pamats, labāk izmantojot zemniecisko koka konstrukciju.

Mini palešu bārā ir slots bļodām

Papildus sienas stienim palete tika izmantota arī letes izgatavošanai

Paliktņu mēbelēm ir zemniecisks stils

Paliktņu bārā ir vieta vīna pudelēm un glāžu turētājiem

Balta sienas josla

Tiem, kas dod priekšroku baltu mēbeļu iespējai, šī ideja piedāvā kompaktu baltu sienas joslu ar dažādiem sadalītājiem, padarot kompaktās mēbeles vēl funkcionālākas.

Pie sienas piestiprinātais bārs ir versija ar plauktiem dzērieniem, glāzēm, un tajā ir ieliktņi bļodām. Turklāt mini sienas blokā ietilpst arī turētāji vīna pudelēm un mini rāmis, lai uzglabātu jau paņemtos vīna korķus, kas pievieno gabalam dekoratīvu detaļu.

Baltais mini bārs atrodas uz pusdienu galda

Baltajā MDF joslā ir vairākas sadaļas

Josla ir balta MDF krāsā

Baltajā joslā ir slots bļodām

Baltajai joslai ir spoguļots dibens un stikla plaukti

Sienas stiprināms stienis ar durvīm

Sienas joslu modeļiem ir vairākas iespējas, un viena no iedvesmām ir diskrētāka bāra mēbele, kā parādīts šajā priekšlikumā, kas līdzinās mini skapim ar durvīm un ienes stieni iekšēji.

Koka mēbeles ir sadalītas pa plauktu un dod vietu dzērienu un piederumu uzglabāšanai bārā.

Turklāt mēbelēm ir arī ārējā telpa ar zelta paplāti uz skapja, lieliska vieta, kur bārā atstāt dažus dzērienus un īpašas glāzes.

Durvju atvēršana rada ideālu virsmu kausu un bļodu atbalstam

Mini bārs ar durvīm ir mazs un funkcionāls

Atvērtās durvis pārvēršas par bāru

Durvju modelis ir nojaukšanas koka versija

Sienas stiprinājums ar spoguli

Ir vairāki sienas stieņu modeļi, ko izgatavot mājās, un tas ir viegli atkārtojams priekšlikums, kas paplašina pat nelielu vidi. Šī ideja nodrošina joslā vertikālās telpas un spoguļa fona izmantošanu, piešķirot telpai plašuma sajūtu. vide.

Ierosinātajai sienas joslas idejai ir spoguļu sloksnes un stikla plaukti, kas kalpo par atbalstu dzērienu pudelēm, glāzēm un bļodām.

Ideja sajaukt stiklu un spoguli rada mūsdienīgu priekšlikumu joslai, turklāt to ir viegli iedvesmot, lai mājās izveidotu lētu un modernu bāru..

Bārs ar spoguli fonā tika izgatavots virs bufetes

Plānotajām mēbelēm ir spoguļa josla starp virtuvi un viesistabu

Spoguļotā niša darbojas kā josla

Mini bārā ir spoguļa dibens

Vai jums patika šis risinājums? Pastāstiet, kurš modelis jums vislabāk patika un kuru ideju jūs atkārtotu mājās, lai būtu sapņu josla.

Akmeņi sienai
Mūsdienās akmeņi ir bijuši daļa no dažādu vidējo, gan iekšējo, gan ārējo apdares sastāvdaļu. Jūs noteikti esat redzējuši kādu sienas vai fasādes model...
Azulejo Paint Atjaunojiet savas mājas keramiku bez reformām!
Flīze ir zema biezuma, parasti kvadrātveida, emaljēta flīze sienu klāšanai / apšuvumam. Šī emalja nosaka spīdumu un atstāj to ūdensizturīgu. Tas var b...
Kā lietot grafiku - ar rullīti un krāsotu sienu
Nepieciešams nedaudz mainīt mājas dekoru, bet jūs nevarat tērēt daudz? Uzziniet kā lietot grafiti vienkārši un ātri. Dažreiz mēs pavadām tik daudz lai...