Materiāli

Betona bloki - būvniecība tālu aiz mūra

Betona bloki - būvniecība tālu aiz mūra

Betona bloki ir materiāls, kas strauji iegūst vietu civilajā celtniecībā, kam ir strukturāla funkcija vai kas ēkā nav. Tie pastāv visdažādākajos formātos, blokos, puslokos, kompensācijas blokos un kanālos, kas ievērojami atvieglo seguma aizvēršanu, jo aparatūru viņi saņem savos laidumos, galvenokārt siju un sienu, plātņu un sienu savienojumos. Viņi piedāvā vissmalkākās faktūras, kas var būt acīmredzamas, pat zemnieciskas, ar rievām vai ar reljefiem.

betona bloki, ideāls materiāls konstrukciju mūrēšanai

Saturs

Betona bloku veidi

Strukturālais bloks

Konstrukcijas bloki (vai dobie betona bloki) ir ieteicami tiem, kas vēlas iziet elektriskos, hidrauliskos, TV, telefona un interneta kabeļus, celtniecības konstrukcijas aparatūru, tas ir, sienas iekšpusē. Tā kā tas atbalsta slodzi, tam nav nepieciešami pīlāri vai sijas. Tā kā šāda veida mūrim ir izturīgāki materiāli, tā ir viena no vismodernākajām izvēlēm būvniecībā.

Katram darbam var būt nepieciešams cits bloks ar atšķirīgu pretestību. Jo augstāka ir mūra ēka, jo lielāka ir bloku pretestība. Dažādu stiprību blokus ieteicams nepiešķirt vienā un tajā pašā vietā būvlaukumā un, ja iespējams, uzglabāt tikai šobrīd izmantoto bloku, lai novērstu bloku apmaiņu darba laikā, jo tie izskatās vienādi, bet atšķirīga pretestība, kas var beigties ar nopietnām avārijām.

konstrukcijas betona bloks

Nestrukturāls bloks

Pēc bloka līdzīgs strukturālam izskatam, bet ar zemu pretestību un nevar uzņemties strukturālu funkciju darbā. Šāda veida blokiem projektā ir tikai vides aizzīmogošanas funkcija.

Šūnu betona bloks

Šūnveida betona bloks (kas pazīstams arī kā autoklāvēta betona bloks, pumeka akmens vai kaļķakmens silīcija dioksīda bloks) papildus tam, ka tas sver 20% no parastā betona svara, ir ekoloģisks - ražojot tas nepiesārņo un tā atkritumi ir pārstrādājami. Tas ir augstas kvalitātes produkts, kas nodrošina cietas un ekonomiskas struktūras. Izgatavots no kaļķu, smilšu, cementa, ūdens un alumīnija pulvera maisījuma, tas ir viegls produkts, kas nodrošina “atvieglojumu” pamatu slodzēs, ietaupot betonu un tēraudu. Samazina enerģijas patēriņu dzesēšanai, jo to uzskata par siltuma produktu. Tā kā tā izmēri ir lielāki nekā parasto bloku izmēri, tas ir palielinājis produktivitāti. Termins “autoklāvs” sastāv no hermētiski (pilnīgi) noslēgta trauka, kurā šķidrumu karsē, iegūstot augstu temperatūru un spiedienu, izraisot ķīmiskas reakcijas. To ir iespējams izmantot kamīniem, kapiem, starpsienām, grila restēm utt. Vēl viena svarīga priekšrocība ir termoakustiskā kvalitāte (kas attiecas uz trokšņa vai skaņas reverberāciju, kā arī siltuma un apgaismojuma apstākļiem), ko izmanto iekšējām sienām ar apmetumu, flīžu vai plānu masu.

Betona bloki

Bloķējamie betona bloki (mazie bloki) ir ekoloģiski pareizi risinājumi, jo tie ļauj lietus ūdenim notecēt caur tā atverēm, novēršot pilnīgu augsnes hidroizolāciju. Presētie bloki (saukti arī par savstarpēji savienojamiem betona blokiem intensīvai satiksmei) ir izgatavoti no metāla formas, ir izturīgi un izturīgi, veidojot risinājumu ārējo zonu bruģēšanai kopumā, piemēram, ar kravas apstrādi (kravas automašīna un iekrāvējs). Vibrētie (vai bloķējošie betona bloki vieglai satiksmei) ir izgatavoti no plastmasas vai koka, piepildīti ar javu. Šāda veida grīdas ir paredzētas vietām, kur satiksme būs paredzēta tikai gājēju kustībai. Tā kā tā tekstūra ir vienmērīgāka, tā var attēlot vairāk definētas krāsas.

Bloķējami betona bloki

The bloķējoši betona bloki tie ir bruģakmeņi, kurus savieno tikai viens pret otru izdarītais spiediens - tāpēc tos sauc par bloķēšanu. tā pielietošanai ir nepieciešams stingrs apgalvojums uz malām, piemēram, ielas apmale, piemēram, vai saliekama betona apmale dārza pastaigas gadījumā. Tie ir pieejami vairākos trīs tipos:

bloķējošu bloku ieklāšanas shēma

Holandiešu tipa bloķējošie betona bloki

Koksne - būvniecībai piemēroti veidi
Gandrīz vienbalsīgi ir tas, ka koka izmantošana ēkā apzīmē izturību un izsmalcinātību, turklāt nodrošina ļoti skaistu estētisku efektu. Tā izmantošana...
Ūdensizturīga šķidruma sega
Runājot par civilo celtniecību un ēkām, nav iespējams zināt visus šajā jomā izmantotos produktus, vai ne? Galu galā ir tik daudz nosaukumu, tik daudz ...
Koka siena - koka rāmis un jaunas tendences
Lielākā daļa cilvēku saprot koksnes izmantošanu civilajā celtniecībā īslaicīgi, piemēram, sastatnes un kronšteinus vai pat galīgi uz jumtiem un griest...