Apdare

Boiserie - kas tas ir? + 80 skaistas idejas, ko izmantot dekorā!

Boiserie - kas tas ir? + 80 skaistas idejas, ko izmantot dekorā!

Vai Tu zini kas ir boiserie? Tā ir klasika vides apdarē, kas spēj atjaunot telpu, vannas istabu, guļamistabu sienas apdari un vairākus scenārijus.

Labāk nekā tas ir detaļas uzstādīšanas vienkāršība un daudzpusība. Ir no sarežģītiem modeļiem līdz rokām darinātām versijām, kuras varat pats pielietot.

Tāpēc ir vērts zināt viss par boiseriju, atklāj variācijas un esi apburts ar 80 fotogrāfijām ar neticamiem projektiem. Sekojiet mūsu pilnajam ierakstam un būsiet pārsteigts.

Tēmas

Pilnīgs boiserie ceļvedis, lai jūs iepriecinātu!

Kas ir boiserie?

Boiserie (Runā “boaserrí”) ir dekorēšanas tehnika, kas parādījās jau sen, precīzāk, 18. gadsimtā, Francijā. Tas ir kļuvis par klasiku karalisko pilu rotāšanā un muižnieku mājās, gan atstājot ainu citādi, gan palīdzot siltumizolācijā.

Tas ir veida panelis vai rāmis ko var uzstādīt uz sienām vai durvīm kā sava veida pārklājumu. Papildus tam, ka jebkura vide kļūst eleganta, tā joprojām ir pilnīgi universāla.

Pirmie boiserie modeļi tika izgatavoti no koka un to veica atzīti mākslinieki. Ar popularizēšanu tas tomēr kļuva par pieejamāku gabalu. Mūsdienās to var izgatavot pat ar tādiem materiāliem kā putupolistirols, kaut arī ģipša, cementa un poliuretāna versijas ir visizplatītākās..

Turklāt boiseries var pielāgot atbilstoši vides dekorēšanas stilam. Tas galvenokārt attiecas uz a klasiskais stils (galvenokārt baltā versija), bet tajā ir arī mūsdienu scenāriji, ar dažādu formu, ar siltām krāsām un kopā ar dažāda veida tapetēm.

Plkst malas boiserie maiņa saskaņā ar katru dekoratīvo koncepciju. Tie var būt tradicionāli kvadrātveida, bet arī noapaļoti vai ar citām detaļām finišā. Ideja kopumā ir garantēt diferencētu un izsmalcinātu telpas apdari, it īpaši guļamistabas un viesistabas.

Pēc ekspertu domām, gatavus rāmjus varat iegādāties apdares vai būvmateriālu veikalos. No otras puses, ir iespējams izgatavot, izmantojot tādus materiālus kā apmetums. Ir dažas interesantas apmācības, kas māca to darīt soli pa solim.

Turklāt tas ir vērts pielāgot boiserie atbilstoši telpas dekorēšanas stilam, izveidojot elegantu koncepciju ar vienkāršu gabalu. Dažos gadījumos to varat instalēt pats, it īpaši, ja rāmis ir mazs vai paredzēts nelielām telpām. Pretējā gadījumā ir nepieciešams pieņemt darbā specializētu darbaspēku.

Dekorēšanas padomi ar boiserie

Boiserie ir izcils interjera apdare. Tomēr, lai atstātu vidi harmonisku un elegantu, ir svarīgi pievērst uzmanību dažiem padomiem, kas padara visu atšķirīgu:

Šie rāmji ir vairāk pamanāmi mājas ar augstiem griestiem. Ja tas ir pārāk zems, tie rada mazinātas telpas iespaidu, tāpēc šajā gadījumā ieteicams izmantot citus paņēmienus.

Boizēriju var papildināt ar ornamenta elementiem, piemēram, gleznām, tapetēm un pat atšķirīgu apgaismojuma stilu.

Klasiskās koncepcijas gabalus var apvienot ar retro dekoru stilu. No otras puses, ir iespējams piešķirt modernu pieskārienu boiserie ar oriģinālu krāsu un apdari.

Boiserie ieteicams instalēt tikai siena. Tādējādi vide ir līdzsvarota un sakarīga, bez pārmērībām.

Rāmjiem jābūt krāsotiem ar krāsām, kas papildina sienu. Vispiemērotākie ir neitrālie toņi, piemēram, balts, jo tas harmonizējas ar dažādiem dekorēšanas stiliem. Spēcīgas krāsas piešķir mūsdienīgu pieskārienu struktūrai.

Lai nekļūdītos, deriet uz tīras detaļas, taisnās līnijās un ar neitrālām krāsām. Izvairieties no dekoru pārspīlēšanas un saglabājiet līdzsvarotu atmosfēru neatkarīgi no tā, vai tā ir klasiska vai moderna.

Tagad, kad jūs zināt visu par boiserie, būsiet pārsteigts Fotoattēli projektu, izmantojot šo tehniku.

Ģipša boiserie

Pašlaik ģipša boiserie ir viens no populārākajiem vairākos projektos. Šī versija ir atrodama māju, guļamistabu un citu māju istabu apšuvumā tieši tāpēc, ka tā ir pieejama un viegli uzstādāma.

Turklāt tas dod interesantu efektu apdarē, apvienojot ar gandrīz jebkuru stilu. Vēl viena priekšrocība ir pielāgot daļu ar citām krāsām vai rotā ar attēliem, tapetēm utt..

Parasti ģipškartona boiserie jāuzstāda specializētam darbam. Ir dažas apmācības, kas māca to darīt soli pa solim, taču tas var būt diezgan darbietilpīgs.

Vēl viens padoms ir rūpīgi rūpēties par šiem gabaliem, lai tie vienmēr izskatās lieliski. Vērts izmantot akrila krāsa lai tie būtu pasargāti, izvairieties no slapināšanas vai saskrāpēšanas, īpaši baltas vai gaišas krāsas.

Šis modelis ir pilnīgi universāls un pieejams, tāpēc tas pielāgojas jebkurai mājas telpai.

Poliuretāna boiserie

Vēl viena tradicionāla iespēja ir poliuretāna boiserie. Daudzi cilvēki to uzskata par labāku variantu nekā apmetums, tieši tāpēc, ka uzstādīšana ir ātrāka un praktiskāka, izvairoties no visiem netīrumiem uz grīdas un sienām (parasti ģipša pārklājumos un līstēs)..

Turklāt tam ir pievilcīga cena, un to var atrast vairākās krāsās. Vēl viena priekšrocība ir iespēja uzstādīt jebkur, īpaši karstā un mitrā vidē, piemēram, vannas istabā.

Rezultāts ir ideāls, dodot a diferencēta apdare uz vairākām istabām mājā. Apdares un celtniecības materiālu veikalos atradīsit ļoti daudzveidīgu. Vienkārši veiciet labu pētījumu un vairākus budžetus.

Mūsdienu Boiserie

The mūsdienu boiserie modeļi vairākos projektos ir arvien biežāk sastopamas. Tādā gadījumā izvairieties no pārspīlējumiem un tām pilnīgi rafinētajām versijām, kas tika izmantotas agrāk.

Ideja ir izvēlēties rāmjus, kuriem ir taisna un gluda apdare, viegli uzstādāmi un kas apvienoti ar tīriem un minimālisma dekoru stiliem.

No otras puses, boiseries ģeometriskā formātā tie arī izceļas, pārsniedzot kvadrātveida malas. Parasti ir noapaļoti un pat trīsstūrveida modeļi. Tāpat siltās krāsas un papildus neitrālajām vērtībām ir labas likmes, lai piešķirtu drosmīgu apdari - it īpaši guļamistabās un viesistabās.

Apvienojiet gleznas, plakātus un apgaismojuma struktūras ar boiserie, lai dekoram piešķirtu modernu pieskārienu. Tā ir vienkārša ideja, taču tā būtiski izmaina vidi.

Boiserie ar fonu

Parasta ideja ir apvienot boiserie ar fonu. Tā ir vienkārša tendence, kas ļauj izvairīties no lielu pārklājumu izmantošanas, piešķirot dekorācijai super oriģinālu un harmonisku pieskārienu.

Šajā gadījumā jūs varat apvienot baltos rāmjus (kas atrodas lielākajā daļā projektu) ar dažādu stilu tapetēm: arabeskas, ģeometriskas, ziedu utt. Tāpat ir vērts izmantot dažādu krāsu modeļus, izveidojot saskaņotu un izsmalcinātu dekoratīvu koncepciju.

Lieliska ideja atjaunot guļamistabas vai viesistabas dekoru.

Svītrainie un ziedu dizaini ir populāri daudzos pašreizējos dizainos.

Boiserie viesistabai

Dzīvojamās un ēdamistabas tos var dekorēt ar dažādu stilu boiseries. Gabals ir klasisks un atjauno vidi, neizmantojot lielas konstrukcijas un segumus.

Vienkārši pielāgojieties vietas sienai, neatkarīgi no tā, vai tā būtu galvenā vai papildinošā, un pieskaņojiet dekorēšanas stilam, kuru vēlaties izcelt - vai tas būtu moderns, klasisks, minimālistisks, zemniecisks utt..

Laba krāsu spēle palīdz padarīt telpu harmonisku un pilnīgi elegantu. Šajā telpā var uzstādīt ģipša, poliuretāna, cementa un pat koka gabalus..

Boiserie par divvietīgu numuru

Boizērija lieliski sader ar divvietīgi numuri. Šajā gadījumā ir iespējams uzstādīt uz sienas aiz gultas vai uz virsmas, kas izceļ rāmjus.

Kopumā gaišo krāsu versijas iepriecina daudzus pārus Balta un pelēka visparastākie, jo tie harmonizējas ar klasiskajiem un mūsdienu dekorēšanas stiliem.

Turklāt boiserie apvieno arī ar ķieģeļu segumiem un zemnieciskām koncepcijām, kā arī rūpnieciskām lampām un kuloniem. Ideja ir radīt vidi ar izsmalcinātu pieskārienu, apvienojot elementus, kas atstāj vidi līdzsvarotu un elegantu.

Boiserie zīdaiņu istabai

baltā boizērija tas ir lieliski piemērots zīdaiņu istabā un bērnu istabās kopumā. Tā kā tā ir gaiša krāsa, tā palīdz uzturēt vidi spilgtu un apvienota gan ar rozā, gan ziliem priekšmetiem - papildus, protams, citiem toņiem.

Jūs varat derēt gan par vintage tendenci, gan uz Provansas kā drosmīgā mūsdienu koncepcijā. Jebkurā gadījumā jums nevajadzētu būt pārspīlēti, tāpēc rotā var būt maz detaļu.

Ekspertu padoms ir koncentrēties uz to, kas patiešām ir nepieciešams, lai bērnam izveidotu ērtu vietu. Pēc tam iekļaujiet boiserie, kas vislabāk atbilst ainai, izveidojot elegantu un pārsteidzošu koncepciju.

Boiserie vannas istabai

Jūs varat arī atstāt savu tualete skaistāka uzstādīšana boiserie. Ja šajā telpā bija tikai daži dekoratīvie elementi, tagad jūs varat izvēlēties šāda veida pārklājumu, lai uzlabotu vidi.

Šajā gadījumā ir iespējams nomainīt klasiskos pārklājumus ar boiserie, piemēram, slavenajām flīzēm, koka vai porcelāna iespējām. Vienkārši uzstādiet uz sienas un apvienojiet pareizos toņus, lai vannas istaba būtu elegantāka.

Interesants padoms ir derības materiāli, kas ir izturīgi pret mitrumu, tāpēc vispiemērotākie ir betona modeļi. Var izmantot arī koku un apmetumu, taču tiem vajadzētu saņemt hidroizolāciju vai akrila krāsu, lai tie ilgi izskatās labi.


boiserie ir sienas rāmis, kas var pilnībā atjaunot jūsu mājas dekoru. Kā būtu ar derībām uz šo mūžīgo un eleganto gabalu? Piesakieties speciālista palīdzībai un izvēlieties labākās iespējas.

Mēs ceram, ka jums patika mūsu visaptverošais ceļvedis. Atstājiet komentāru ar saviem jautājumiem un dalieties ar draugiem. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Palešu siena - 65 idejas, lai radītu skaistu un burvīgu vidi!
Ka jūs varat izmantot paleti kā dekoratīvu artefaktu, kuru visi jau zina. Bet mēs nolēmām iet tālāk un parādīt šeit idejas, kā izveidot palešu siena!P...
Virtuves paklājs - 72 modeļi, kas bagātinās vidi!
Virtuvē ir detaļas, kas apvieno apdari un funkcionalitāti, un priekšmets, kas lieliski pārstāv šo savienību, ir virtuves paklājs. Jā, slavenais paklāj...
Bēša krāsa - kā izmantot dekorā? + 72 skaistas un aktuālas idejas mājām!
Bēša krāsa ir ļoti daudzpusīga dekorēšanas krāsu iespēja, jo tā darbojas kā neitrāls tonis un spēj padarīt vidi patīkamāku nekā citi neitrāli toņi, pi...