Apdare

Sienas pakaramais - 65 pārsteidzošas veidnes organizēšanai un rotāšanai!

Sienas pakaramais - 65 pārsteidzošas veidnes organizēšanai un rotāšanai!

Sienas pakaramais ir ļoti funkcionāls priekšmets telpu organizēšanā, turklāt tas ir ļoti universāls gabals, jo to var izmantot dažādās vidēs, piemēram, virtuvē, viesistabā, guļamistabā..

Papildus funkcionālajam sienas modelim tas joprojām ir lielisks priekšmets, lai aizstātu tradicionālos grīdas pakaramos un izmantotu vertikālās telpas priekšrocības, padarot vidi brīvāku..

Un, ja jums ir šaubas par šāda veida priekšmetu izmantošanu, ziniet, ka pastāv neticami sienas pakaramo modeļi, tāpēc jūs varat izmantot gabalu kā dekoratīvu detaļu, lai sastādītu vidi, apvienojot funkcionalitāti un estētiku..

Tēmas

Sienas mēbeļu plauktu fotogrāfijas un modeļi

Roku darbs sienas mēbeļu plaukts

Lai ieviestu jauninājumus ar sienas mēbeļu plauktu modeļiem, ir vērts izmantot gabalus ar diferencētu dizainu un roku darbu, kā tas ir gadījumā ar šo betona mēbeļu bagāžnieka versiju..

Betona modelis ir gabals, kas ir ļoti karsts dekorēšanai, taču papildus materiāla celtniecībai industriālā stilā tas rada arī novatorisku lampas formu.

Kvēlspuldžu plaukts izmanto vecās lampas kā veidni, līdz betons izžūst, un pēc tam lampa tiek salauzta, radot radošo plauktu.

Priekšmets tika izgatavots ar sausu zaru

Modelis tika izgatavots ar vecām slēdzenēm

MDF vienums tika pielāgots ar dažādām krāsām

Cementa modelī ir mazas bumbiņas

Koka dēlis tika pielāgots, un tam ir rokturi, kas darbojas kā āķi priekšmetu pakarināšanai

Modelis ir veidots kā spoguļa logs

Roku darinātajam modelim ir dažādu stilu rokturi, kas piestiprināti uz koka dēļa

Sienas drēbju pakaramais

Vertikālos drēbju pakaramus var izmantot dažādās vidēs mājā, piemēram, viesistabā, lai mājās pārnestu mēteli, guļamistabā vai pat vannas istabā pakārt drēbes, kuras izmantosiet, izkāpjot no vannas, un pat vannas dvieļus..

Attiecībā uz gabalu vannas istabai šeit bija ideja izmantot koka mēbeļu plaukta modeli ar tapām blakus, kas ļauj jums saglabāt apģērba pakāršanu.

Koka modelis ir lieliski piemērots pārējam projektam, jo ​​gaišs koks parādās vairākos vannas istabas punktos, piemēram, skapī un spoguļa rāmī.

Koka gabaliem ir apaļa forma

Zālē izmantotais modelis ir tradicionāls gabals ar āķiem

Vannas istabas modelis ir radošs darbs, kas izgatavots, izmantojot velosipēda pedāli

Roktura tapas tika pakārtas dažādos augstumos

Guļamistabā tika izmantots plaukta modelis

Sienas mēbeļu plaukts somām

Somu plaukts ir ļoti funkcionāls un ideāls gabals, lai ievietotu somas, kas sakārtotas skapī, vai pat ikdienā būtu stūris, kur atstāt priekšmetu, novēršot somas pazušanu ap māju.

Kā īpaši funkcionāla rokassomu versija, šis koka modelis ar gabaliņiem, kas atgādina koka tapas, ir lieliski piemērots, jo dziļāks priekšmets ļauj jums pakārt dažāda veida somas, sākot no versijām ar plāniem rokturiem, līdz modeļiem ar vairāk rokturiem. bieza.

Šajā gadījumā koka tapas var pakarināt dažādos augstumos, tāpēc jūs varat pielāgot plauktu atbilstoši vajadzībām.

Krāsainie gabali tika piestiprināti pie sienas dažādos augstumos

Dzelzs modelim ir rokturi somu pakarināšanai

Modelis ir izgatavots ar āķiem, kas piestiprināti pie sienas

Mantu izmantoja vestibilā

Koka modelis ir vienkārša un tradicionāla versija

Rokassomu priekšmetam ir koka pamatne un metāla āķi

Sienas mēbeļu plaukts ar plauktu

Ja ir ideja par superfunkcionālu priekšmetu, ir vērts derēt par pakaramo modeļiem ar plauktu, lai jūs varētu izmantot un savienot āķus un plauktu vienā gabalā..

Ideja par modeli ar plauktu rada šo versiju gaišā koka un tradicionālā stilā, ar nelielu plauktu augšpusē un āķiem pie pamatnes zem plaukta..

Idejā plaukts tika izmantots ar dekoratīviem priekšmetiem, piemēram, podos un komiksos, savukārt āķi palīdz uzturēt organizāciju.

Plauktu rotāja dekoratīvi priekšmeti

Koka modelim ir patina stila glezna

Modelis ar plauktu ir tradicionālā stilā

Lielajam modelim augšpusē ir plaukts

Koka modelim ar melniem āķiem ir zemniecisks stils

Bērnu sienas mēbeļu plaukts

Bērniem var būt arī savs drēbju pakaramais vai nu viesistabā, vai bērnu istabā, un priekšmets mazuļu augstumā palīdz viņiem atstāt mēteļus, mugursomu un citas lietas; un tādējādi sadarboties ar mājas organizāciju.

Kā ideja par sienas pakaramo bērniem, šajā priekšlikumā ir iekļauts super radošs dinozauru modelis, kas aizstāj tradicionālos piekaramos āķus.

Šajā gadījumā mēteļa statīvam ir koka balsts ar zelta dinozauriem, kas karājas pie šīs pamatnes, un tāpēc dinozaurus var izmantot priekšmetu pakāršanai, turklāt tas ir neticami bērnu dekorēšanai..

Modelī ir uz koka krāsoti dzīvnieki, un āķi ir kā dzīvnieku astes

Vienkāršajam bērnu modelim ir dažādu krāsu āķi

Bērna istabā drēbju pakaramie ir krāsaini

Bērnu istabā gabali ir veidoti kā pilieni

Sienas modelis ir koka koks ar vairākiem āķiem

No metāla

Metāla mēteļa plaukts ir atrodams dažādos stilos, un tiem, kas meklē klasiskākas versijas ar vintage pieskārienu, jūs varat iedvesmot šī versija, kas ir unikāls gabals ar vairākiem āķiem.

Modelis ir klasiska un ļoti kompakta versija ar vairākiem rokturiem, tāpēc priekšmetu var izmantot uz mazām sienām un pat aiz durvīm.

Šajā gadījumā modelis ir izgatavots no metāla un uz āķiem ir skaidri polka punkti, kas piešķir gabalam vintage stilu..

Melnajam modelim ir vairāki punktveida āķi

Melnajam modelim ir mūsdienīgs dizains

Modelis ir grozs ar āķiem apakšā

Metāla modelis ir āķi, kas piestiprināti pie sienas

Melnā dzelzs modelim āķu galos ir koka bumbiņas

MDF / koks

Ir dažādi sienas pakaramo modeļi, un viena no iespējām ir modelis, kas izgatavots koka mērīšanai, kā tas ir šajā galdniecības versijā..

Priekšlikumā atšķirīgais pakaramais ir koka siena ar caurumiem, un tajā ir dažas tapas, kuras var ievietot šajās bedrēs, tāpēc ir iespējams pārvietot tapas un izveidot punktus, lai pakārtos no dažādiem augstumiem, pēc vajadzības pielāgojot.

Papildus tam, ka priekšmets ir īpaši funkcionāls gabals, kuru var pielāgot, tas joprojām ir laba izvēle, lai videi pievienotu dekoratīvu pieskārienu un stilu..

Modelis ir mēteļu pakaramā versija ar koka rokturiem un spoguli

Apaļajam modelim ir dažāda izmēra gabali, kas veido sienu

Vienkāršajā modelī ir sfēras, kuras var piestiprināt pie sienas

Koka modelim ir tapas, kuras var aizvērt, kad tās nelieto

Koka modelim ir mūsdienīgs dizains

Modelim ir sešstūra forma

Kā padarīt sienas pakaramo? - Soli pa solim

Ja jums patīk DIY projekti, dodieties uz apmācību par to, kā izgatavot rūpnieciskā stila sienas pakaramo, lai jūs varētu izveidot funkcionālu un dekoratīvu gabalu, tērējot ļoti maz.

Betona mēteļa pakaramais soli pa solim

Materiāli:

Kā pagatavot:

* Ūdenim gatavās javas proporcija ir aptuveni 1,5 kg javas uz 1 litru ūdens, bet ideāls ir ūdeni pievienot pakāpeniski, lai iegūtu stingru konsistenci..

Bumbām ir jāizžūst, stāvot nekustīgi

Vai jums patika modeļi un apmācība? Komentāros pastāstiet mums, kāda ir jūsu iecienītākā versija un kur jūs izmantotu šo vienumu.

Ārējo apšuvuma fasāžu mājas
Mājas fasādes ārējam pārklājumam ir jāpilda divas lomas: aizsargāt, vienlaikus nodrošinot skaistumu un harmoniju ar pārējo īpašumu. Tāpēc, lai ...
Kā padarīt sadedzinātu cementu soli pa solim
Grīda, kas apdarināta ar sadedzinātu cementu, dod lielisku rezultātu, atstāj izsmalcinātu vidi un to var izmantot gan zemnieciskos, gan mūsdien...
Kā izgatavot ģipša sienas apmetumu
Ja jūs būvējat vai domājat par mājas atjaunošanu, vai esat apsvēris iespēju izmantot apmetumu? Ģipsis ir plaši izmantots un ir ieguvis ievērību...