Apdare

Zāļu kaste - 40 ideālas veidnes zāļu organizēšanai!

Zāļu kaste - 40 ideālas veidnes zāļu organizēšanai!

Ir svarīgi, lai būtu zāļu kaste ar vispārīgām un noderīgām iespējām, piemēram, galvassāpju tableti, sīrupiem, kā arī pirmās palīdzības materiāliem.

Turklāt ir arī tie, kuriem katru dienu jālieto recepšu medikamenti. Tāpēc ir svarīgi, lai tie vienmēr būtu sasniedzami un, protams, organizēti.

Plkst mazas kastes tie tam ir būtiski un papildus praktiskiem un funkcionāliem, tos joprojām var dekorēt soli pa solim. Lai zinātu neticamus un daudzpusīgus modeļus, izlasiet ierakstu un iedvesmojieties!

Tēmas

40 zāļu kastīšu modeļi + noderīgi padomi

Par laimi tirgū ir pieejamas vairākas visu izmēru, materiālu un formātu kastes. Tātad jūs varat izvēlēties ideālu modeli, lai uzturētu kārtībā jūsu zāles.

Papildus cilvēkiem, kuri lieto kontrolētās narkotikas, šī iespēja ir būtiska tiem, kam mājās ir bērni vai kuri neatmet šo ieguldījumu, lai patērētu sāpju gadījumā..

Tāpat arī zāļu kaste tas kalpo citu priekšmetu, īpaši pirmās palīdzības materiālu, uzglabāšanai: pārsēji, antiseptiķi utt..

Un labāk nekā šāda kastīte ir iespēja pielāgot soli pa solim. Šeit jūs varat izmantot visu savu radošumu, izmantojot šādus materiālus:

 1. Uzlīmes;
 2. Koka veidnes;
 3. EVE;
 4. Mazie akmeņi;
 5. Krāsainas saites;
 6. Zīmogi;
 7. Kontaktpapīrs utt..

Ir vairāki modeļi, kas palīdz organizēt jūsu ievadi

Zāļu kastes fotoattēli un modeļi

Mēs atlasījām daudzus bildes ar zāļu kastīšu modeļiem lai jūs būtu pārsteigts. Skatiet un izvēlieties sev interesantāko!

MDF zāļu kaste

MDF zāļu kaste tas ir visparastākais modelis. Jūs to varat atrast vairākos veikalos dažādos modeļos. No turienes jūs varat pielāgot atbilstoši savām vēlmēm - vai, ja vēlaties, palūdziet amatniecības speciālistam dekorēt soli pa solim.

Tomēr ir cilvēki, kas pārdod koka kaste jau personalizēts, īpaši ar norādēm, ka tas ir zāļu nodalījums. Dažas versijas ir ideālas, jo tajās ir sadalītāji, mazas atvilktnes un virkne rekvizītu.

Turklāt jūs varat izmantot visu savu radošums atstāt zāļu kastīti pa ceļam, izmantojot vienkāršus materiālus un rotājumus, piemēram, uzlīmes, lokus, koka veidnes, krāsas un citas.

MDF modeļi ir izturīgi un funkcionāli

Balta krāsota MDF kaste

Atšķirīgs dizains

Skaista kaste ar zemniecisku pieskārienu

Ātra palīdzība

Pilnībā dekorēta kaste

Kastīte nepieciešamajām zālēm zīdaiņiem ar bērna vārdu

Ar pielāgotu slēdzeni

Biļeteni ir nepieciešami, lai uzzinātu, kas ir iepakojumā

Pareiza druka palīdz padarīt kastīti skaistu

Vienkārša zila un violeta kaste

MDF kaste, kas ideāli piemērota zāļu un terapeitisko krēmu uzglabāšanai

Plastmasa

Plkst plastmasas kastes veikalos tie ir diezgan ierasti. Jūs varat izmantot visu izmēru un formātu modeļu priekšrocības, lai uzglabātu no zālēm līdz terapeitiskiem krēmiem, pirmās palīdzības materiāliem, kā arī citas iespējas, kuras nevar palaist garām mājās..

Daudzas organizēšanas kastes ir lieliski piemērotas šai funkcijai. Lai tos padarītu personalizētus, varat izmantot uzlīmes. Dodiet priekšroku kompaktiem modeļiem ar dalītājiem un rokturi. Tādējādi jūs varat aizvest kastīti uz dažādām vietām, atstāt to automašīnā, darba vietā utt..

Daži modeļi tiek pārdoti mājsaimniecības preču veikalos

Šī plastmasas zāļu kaste jau tiek pārdota pilnībā pielāgota

Vienkāršs un ideāls pirmās palīdzības priekšmetu modelis

Pilnībā pielāgots roktura modelis

Trīs daļas viegli pārnēsājamā plastmasas korpusā

Dekorēts

Daži dekorēti kastīšu modeļi pievērst uzmanību radošumam. Apdares iespējas ir dažādas. Jūs noteikti varat izmantot daudz materiālu un iedvesmoties ar dažām atsaucēm.

Modeļi ar slēdzeni, ar atvilktni, korpusa stilu ir visparastākie. Turklāt jūs varat iegādāties tradicionālo kastīti un pielāgot soli pa solim, it īpaši koka vai plastmasas raksti.

Tas noteikti būs ļoti atalgojošs darbs, it īpaši tiem, kam patīk amatniecība un pielāgošana.

Koka korpusa versija ar dažādu krāsu veidnēm

Pielāgot zāļu kastīti būs ļoti jautri

Ideāla maza narkotika bērnu kopšanai

Ziedu druka rozā un baltā krāsā

Skaista iedvesma

Likmes uz papildu krāsām, kas uzlabo zāļu kastītes izskatu

MDF kastes ir lieliski piemērotas pielāgošanai

Lai personalizētu kastīti, izmantojiet uzlīmes un tintes

Ļoti radošs veids, kā uzturēt zāles organizētas

Jūs varat izmantot uzlīmes un drukātus papīrus, lai padarītu kastīti par savu ceļu! Tātad, tas izskatīsies lieliski!

Formēta versija, kas pat kalpo dekorēšanai

Skaista kaste ar atvilktnēm

Ar dalītājiem

Plkst zāļu kastes ar dalītājiem tie ir lieliski piemēroti tiem, kas meklē pilnīgu organizāciju. Tātad, jūs varat glabāt katru versiju attiecīgajā vietā, izvairoties no sajaukšanās un tradicionālā putra.

Atstājiet vietu tabletēm, citu - pudelēm, stūri pirmās palīdzības piegādēm utt. Jo vairāk sadalītāju, jo labāka ir jūsu kastes pasūtīšana. Turklāt jūs to varat pielāgot un salikt pats.

Labs risinājums tiem, kam jāuzglabā vairākas zāles

Skaista koka kaste ar vairākiem dalītājiem

Jūs varat pielāgot lodziņu atkarībā no katra zāļu lietošanas laika

Ir daži plastmasas modeļi tablešu uzglabāšanai ar dienu un laiku zāļu lietošanai; Turklāt kārbu organizēšana ar vietu katram tipam / materiālam, ideālas iespējas mājām, slimnīcām, darba vietai utt..

Jauns veids, kā uzturēt sakārtotas zāles

Plastmasas kaste ar divpadsmit dalītājiem, ļoti praktiska

Pielāgota atvērta veidne pamata zāļu glabāšanai

Skaista personalizēta kastīte ar dalītājiem

Iepakojumā

Tiem, kam patīk ar rokām darināti modeļi, ir viena ideja zāļu kaste kastītē. Tās ir versijas, kas izmanto tādus produktus kā kartons vai kartons. Tādēļ ir iespējams pats izgatavot savu kastīti, saliekot struktūru un iesaiņojot to ar iespiestiem papīriem.

Turklāt ir veikali, kas pārdod kastes kartona kārba gatavs un dekorēts, pieejamākā versijā un ideāli piemērots vairāku līdzekļu atstāšanai.

Izmantojot šo versiju, ir iespējams standartizēt atbilstoši vēlamajam formātam, izvietot dalītājus, personalizēt un apzīmogot, īsāk sakot, ir vairākas radošas idejas.

Dizains daudz mainās, un jūs varat padarīt savu kasti ļoti radošos veidos

Divdaļīgs modelis, kas atvieglo organizāciju

Izmantojot šos dalītājus, ir vieglāk organizēt līdzekļus

Dizains var svārstīties atbilstoši jūsu vēlmēm

Radoša veidne ar dalītājiem

Jūs varat izvēlēties vairākus izdrukas, lai pārklātu kastīti

Kartona pamatne ir daudzpusīga un parasta

Šim modelim ir rokturis un tas atgādina mini somu

Kaste, kas dekorēta ar atdalītājiem dažāda veida līdzekļiem

Kur nopirkt? - Veikalu un cenu padomi

Kur nopirkt zāļu kastes?

Saskaņā ar mūsu pētījumu dažādu materiālu modeļus varat atrast vietnē:

 1. Mājsaimniecības preču veikali;
 2. Kancelejas preces;
 3. Amatniecības mājas;
 4. Galantērija kopumā.

Turklāt amatniecības speciālistam varat pasūtīt ideālu modeli. No otras puses, ir vērts to apskatīt veikali / vietnes piemēram: Brīvais tirgus, Mākslas pils, Multicoisas, Armarinhos Fernando utt. O cena mainās atkarībā no modeļa, materiāla, izmēra utt..


Izmantojot šos padomus, mēs ceram, ka ir vieglāk izvēlēties skaistu zāļu kaste atbilstoši jūsu vajadzībām. Patīk komentēt un dalīties. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Piepūšamais baseins - cenas, modeļi un padomi par uzstādīšanu
Brazīlija ir valsts, kurā dominē karstums, neskatoties uz tropisko klimatu lielākajā daļā gada, un lielākajā daļā valsts sajūta, ka esam katla iekšpus...
15 gadus veci kūku modeļi, idejas un fotoattēli
Apskatiet skaistus modeļus 15 gadu kūka, dekorētas viltotas kūkas, kūka ar amerikāņu pastu, rozā, violeta, krāsaina utt. Skatiet pārsteidzošus fotoatt...
Baseina modeļi - stilu attēli un padomi
Baseinu modeļi - Ja jūs nolemjat to instalēt savās mājās? Neveiciet to, vispirms neizlasot šo ziņu un neredzot dažus padomus un attēlus. Ir baseins mā...