Apdare

Izrotāts kafijas stūrītis

Izrotāts kafijas stūrītis

nebūtu atšķirīgi, kafija ir arī nacionāla aizraušanās, kas spēj piesaistīt neskaitāmus fanus. Šie fani iegulda lielus līdzekļus kafijas jomā, līdz gatavo ekskluzīvu dzēriena stūri mājās. Pareizi, vai jūs dzirdējāt par kafejnīcas stūri? Nē? Tad skatiet zemāk, kā izveidot vietu, kas veltīta šim dzērienam.

Kā izveidot dekorētu kafijas stūri

Saturs

Kafijas stūrītis

Kā mēs jau varam paredzēt, kafijas stūrītis ir vieta, kas paredzēta tikai šī Brazīlijas tik iemīļotā dzēriena pagatavošanai. Papildus praktiskai un īpašai kafijas pagatavošanas vietai tā ir arī vide, kas var nodrošināt atšķirīgu izskatu jūsu mājas dekoram. Parasti kafijas stūrītis atrodas istabas daļā vai virtuvē.

Padomi kafijas stūra ierīkošanai

Uzstādot kafejnīcas stūri, jums jāzina daži galvenie punkti, kas saistīti ar šo vietu. Ir loģiski, ka jūs visu definējat, bet jūs, stingri ievērojot zemāk minētos punktus, jūsu kafejnīcas stūris kļūs par patīkamu un apskaužamu vietu.

Ekskluzīva vieta kapsulām

Lai vieta būtu pilnībā sakārtota un skaista, vienmēr ir ideāli kapsulām piešķirt pilnīgi ekskluzīvu vietu. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu tos turēt atvilktnē. Gluži pretēji, jūs varat izveidot struktūru netālu no kafejnīcas stūra, kur jūs varat sadalīt visas kapsulas, liekot tām piedalīties dekorēšanā. Šīs struktūras kapsulu piešķiršanai var atrast internetā vai dekorēšanas veikalos, taču tās ir nedaudz dārgas. Bet neuztraucieties, jūs varat izveidot savu izmitināšanas vietu. Tajā laikā vienkārši meklējiet dažus piemērus internetā.

Kafijas stūrītis ar tāfeles sienu

Mobilais tikai stūrim

Lai būtu skaists, vienkāršs un bez daudz kafijas stūra, ideāls ir tas, ka jums ir mēbele tikai kafijas stūrim. Vispiemērotākā mēbele šāda veida stūriem ir maza kumode. Jūs varat iegādāties šo kumodi vai likt to izgatavot atbilstoši jūsu specifikācijām. Ja nākotnē plānojat pārvietot šo kafejnīcas stūri, varat izvēlēties piemērot riteņus, lai atvieglotu šo kustību. Tomēr izvēlieties riteņus, kas ļauj bloķēties, lai jūs nedomātu pa māju pret savu gribu.

Kafijas stūris, kas uzstādīts uz bufetes

Stūra idejas kafijas automātam

Kafejnīcas stūris uzstādīts zem kāpņu pakāpiena

Kafijas lete

Neliels bufete kafijas stūrītim

vairākas dekorētas kafijas idejas kafijai

Tāfeles krāsa virs kafijas letes

Esiet tuvu kontaktligzdai

Kafijas automāts ir galvenā iekārta kafejnīcas stūrī. Tā kā nevienu no šīm mašīnām nedarbina akumulatori, ir nepieciešams, lai šī vieta būtu tuvu kontaktligzdai, jo nav jēgas turēt šādu stūri, ja dzēriena pagatavošanai mašīna ir jānogādā citā vietā..

Kafijas stūra veidnes

Līdz ar interneta popularizēšanu kļuva daudz vieglāk atrast kafijas stūru modeļus. Izmantojot šos modeļus, jūs varat ātri un vienkārši plānot savu stūri. Ir iespējams pārbaudīt modeļus, kas cita starpā vērtē izsmalcinātību, vienkāršību, vintage. Izvēlieties kafijas stūra modeli, kas ir piemērots un lieliski saskaņots ar jūsu mājas dekoru.

Kafijas stūra grozs

Stūra idejas, kas uzstādītas zemnieciskām mēbelēm

Tīri kaktiņi, kas uzstādīti ar vienkāršu bufeti

Kafijas stūrītis birojā

Dzīvojamās istabas plaukts - TV statīvu modeļi
Viesistaba ir viena no vidēm, kurā iedzīvotāji pavada lielāko daļu laika. Un tieši tāpēc šai telpai nepieciešama īpaša piesardzība un uzmanība, galu g...
Pelēka sienas guļamistaba, viesistaba, koridors, gaiša un tumša
Nolēma ieguldīt dekorācijā, izmantojot pelēka siena? Lieliska mūsdienu dekorēšanas iespēja viesistabai, guļamistabai, gaitenim utt. Mājas sienu krāsas...
Laša krāsu apdare, guļamistaba, viesistaba un krāsu zīmes
laša krāsa ir sarkanas, oranžas un dzeltenas krāsas sajaukums, kas ir ļoti veiksmīgs vides dekorēšanā. Skatiet padomus par fotoattēlu izmantošanu un ...